Ben ömür boyu bir sevgilim olmayacağını düşünüyorum sebebi ise ismim!

çok iyi bir okulda okuyorum çevremdekiler güzel olduğumu söylerler sevgili aramıyorum ama ileride de olmasını istiyorum

gerçi bu isimle beni kimse kabul etmez amacım kesinlikle sevgili aramak bulmak değil bu isimle arkadaş bile zor buluyorum

ismim hatice

sizce ne yapmalym?

en azından kafamdaki bu düşüncelerden kurtulup zamanımı iyi şeylere harcamayı becerebilsem.

...

Güncellemeler:
en yakın arkadaşım bir kız ve onun da adı cevahir ona da tavsiye verin diyeceğim de zaten sevgilisi var.

0|0
22|32

En İyi Erkek Görüşü

• İsmin abuzer değildir sanırım ama seni sevecek olan kişi isminden ötürü seni sevmeyecekse sana değer veren kişi değildir zaten seni sevecek olan kişi senin karakterine ve ona karşı vermiş olduğun özgüvenden ötürü seni sevmeli bir isimden dolayı sevilmeyeceksen o kişi zaten yanlış kişidir gerçek aşk seni bir gün bulur böyle şeyler için üzülme.

Arkadaş meselesine gelince ben kendi şahsım adına konuşmak istiyorum bizde kimse kimseye adıyla hitap etmiyor genelde herkez birbirine lakap takmış durumda öyle çağırıyoruz birbirimizi ve kimse bu durumdan şikayetçi değil sende öyle birşey yapabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Güvenin yok sanırım kendine. İsmin normal bir isim yani saçmalık değil oşkan falan gibi ya onlar ne yapsın ? :D hatice ismi güzel bir isim ya gerçi isimle bir alakası yokki bu işlerin önemli olan duygu, düşünce, uyumluluk gerisi fıss..

0|1
    0|0
    • ahahahahahahahaha çok güldürdün ya okşan nedir yerlere yattm gülmekten

• İyi işte birde onları düşün :D

• cok sacmaymıs yahu. bızım en degerlımız peygamberımızın ılk eşinin adıdır hatıce. neyı varmıs bu ısmın. cok da guzel ...senı ısmın ıcın ıstemeyecekse bı adam zaten sen ondan uzak dur. derım ben

2|1
    0|0
  • bende garip bir ismin var sandım ne var ne güzel ismin kurban olduğum etmeyin yaaa

insan sevdimi bekareti dul olması cocugu olmasını bıle önemsemıyor sen ismim hatıce benı kımse sevmez dıyorsun

0|1
    0|0
  • Hatice isminin neresi kötü be , bende varya merakla okudum ha , neymiş hatice çok kötü cevremde yüzlerce hatice var ve ilk defa isminden dolayı kısmeti kapanıcagını düşünen biri , ne gereksiz bir zaman kaybı bunu düşünmek , meraklanma ismin gayet orjinal

1|1
    0|0
  • Hatice çokh seksy bi isim lem...asdsadasdas

0|0
    0|0
  • Vallahi çok ilginç isimler duydum ama '' Hatice '' onlardan birisi değil bu ismi bu kadar kötü yapan nedir merak ettim bir çok hatice tanıyorum okadar güzel olmasalarda hiçbirisi yalnız değil (: birisi böyle düşünmeni özelliklemi istiyor anlamadım

0|1
    0|0
    • cevahir ismindeki bir kız sevgili buluyosa sen neden bulamayasın :)) tabi dediğin kadar güzelsen

• Bakın insan zihni ilk görüşte göze hitab eder.Elektirik aldığın zaman isim geri planda kalır sana açık konuşuyorum.Bende çok iyi bir çevresi olan farklı kültürler tanıyan bir kişiyim tanıdığım kişilere sorsam senin bu sıkıntını hepsi inan benim verdiğim cevabı verir.Peki ismini öğrenme şansım olurmu?Bu arada bu siteye kaydolalı 10 dk oluyor hem bana biraz açıklarmısın siteyi ?

0|0
    0|0
  • Abartiyosun bence,ismin ne onemi var ustune isminde hatice yani.normall bence

0|0
    0|0
  • 20 yıllık erkeğim böyle kafa görmedim yeminle

1|1
    0|0
  • isimle alakası yok arkadaşım olucak tabi neden olmasın

0|0
    0|0
  • İsmin gayet güzel. bu ismi kullanan kişi nasıl biridir diye sorsalar tonton sevimli biridir derim. güzel isim yani güzel şeyler çağrıştırıyor bende. Şennur isminde ilkokul hocamız vardı bizim ilkokulda mesela. :)

0|0
    0|0
  • Bence isminde bir sorun yok, niye böyle düşündün ki.

0|0
    0|0
  • hatice isminde ne gibi sorun var en güzel isimlerden birisi

1|1
    0|0
  • Ya sizin adınızda bir tuhaflık yokki sonuçta siz sadece bu konuyu sorun edinmişsiniz sanırım kendiniz aşamayacağınızı düşünüyorsanız bence uzman bir hekimden destek almalısınız ama bence hiç gerek yok esmaül hüsna yı bilirsiniz her isim güzeldir isminde pek bir önemi yok zaten kişinin karakteri önemli der'ler ya adam gibi adam işte öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • Adı döndü olan kadın napsın?

0|1
    0|0
  • Hatice ismi ise Peygamber Efendimiz’in ilk eşinin ismidir kıymetini bil.

2|1
    0|0
  • Seni kişiliğinle yargılıyıcak insanlarda vardır emin ol ;) Bir insanın ismi yanında durmamak için ne kadar kötü olabilir ki ? bu kadar düşme üstüne rahat olmalısın

0|0
    0|0
  • hatice nin çok demode bir isim olduğuna kendini inandırmışsın ve bu isimle karşı cinsten birinin sana değer vermeyeceğini isminden dolayı seni hor göreceğini düşünüyorsun.doğru mudur?

0|1
    0|0
    • kesinlikle.

• ismin bence gayet güzel. benim nazife isminde bir müdürüm vardı eski iş yerimde.erkekler etrafında fır dönerdi. bir de şöyle bişey var ki hatice ismiyle dalga geçer hor gören insan zihinsel olarak olgun olmayan bir insandır,böyle bir insanın da sana layıkmıdır sen karar ver.

• içmedin dimi sen sarhoş falan değilsin yani?

0|0
    0|0
    • Yok ya bunu soran 100. kişisin gayet iyiyim ben.

• o zaman çok iyi kafa bulmaya çalışıyon burdakilerle :D

• hatıce mıı sen ıyımısın yoksa kafan mı guzel

1|1
    0|0
  • evet biraz eski hani melissa ceren hande tarzı isimler cok tatlı ama kezban olsa dahamı iyi orta halli diyelim

0|0
    0|0
  • saçmalama isimle ne alakası var haticeye değil neticeye bakacaksın böyle saçma düşüncelere nerden varıyorsun

0|0
    0|0
  • hatice çok dramatik bir isim değil. neler var onları düşün... döndü, satılmış vb

1|0
    0|0
  • ne güzel ismin var hatice boş ver seven böyle sever kafanı yorma

1|0
    0|0
  • takma kafana. biraz eski bi isim olduğu doğru ama isim dediğin nedir ki?

0|0
    0|0
  • bende hayriye müberra nuriye gibi bir ismin var sanmıştım. ne var la hatice isminde?

0|0
    0|0
    • ne var ki bu isimlerde ne kadar güzel isimler.

• yeni nesil Türkiye kızlarının beğenmediği isimler. Bu isimde olan kişilere saygısızlık etmek değil amacım.

• bnce bosuna kuruntu yapıosunn şu an

0|0
    0|0
  • sende tersinden soyle ecitah de meksika ismi gibi oldu lan

0|0
    0|0
  • ismin nedir ?

0|0
    0|0
  • ne içtiysen banada söyle

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 22

• isminle gayetde güzel gurur duymalısın bence peygamber efendimz(s.a.v)nn eşinin ismi ki karşındaki kişi bay/ bayan sevgilin/eşin hiç farketmez seni ismine göre sevip sevmeme kararı alacaksa hiç hayatında olmasınlar daha iyi

1|1
    0|0
  • İsmin bence güzel.İsimle alakası yok ki bunların.Adım Nazlı diye demedikleri kalmadı.Cilveymiş falan vs.Ben öyle düşünmüyorum.Çok saçma bence ki benim huyum böyleysee değiştiremem adımla ne alakası var :D Kafaya takılması gereken onlarca şey varken,buna takılman saçma olmuş.Boşver.

1|0
    0|0
  • hatice dini bi isimdir.. niye öyle düşündün :S

1|1
    0|0
  • Ismın gayet guzel

1|0
    0|0
  • hatice iyi yani daha ne isimler var onlar ne yapsın.

1|1
    0|0
  • tam tersine çok güzel bir ismin var kıymetini bil

0|0
    0|0
  • ismini değiştir çok rahatsızsan

0|0
    0|1
  • Halime,ler zaten gömülsün.

0|0
    0|0
  • benm adım yurdagül ben nabiim

1|0
    0|0
  • ismin çok güzel anlamlı

1|0
    0|0
  • Sen iyi misin?

Saçmaladığının farkında değilsin galiba öyle şey mi olur !

0|0
    0|0
  • 50 ye yakın yorum yapılmış bu durumda hatıce ismi vahim değildir.

0|0
    0|0
  • 18 yaşından sonra değiştirirsin istersende seni sevecek bi insan senin ismine bakmaz

0|0
    0|0
  • Nesi var bunun şimdi ki.

0|0
    0|0
  • kafayı kes

0|0
    0|0
  • Husniye remziye kezban diceksin sandm

0|0
    0|0
  • Ne alaka isimle aşk ya!asjadvsdvnc

0|0
    1|0
  • Mesela benim adım da tuba.Herkes benimle tartışıyor tuğba olması lazım diye.Sanane kardeşim sanane yani :D Annem babam konmuş ve ben memnunum beğeniyorum.Tuba,cennetteki bi ağaç,iyilik,güzellik demek.Tuğba ise öyle bi anlamı yok.Ben gayet memnunum takmaa :)

1|0
    0|0
  • Valla ben karşımdaki insanın bana uygun olup olmadığına bakarım ismi soyismi filan beni ilgilendirmez. öyle ismi kötü olan mutlu olabileceğim birini bulabilsem keşke :) ayrıca hatice ismi o kadar da kötü değil bence. Ya ''Durkadın'' filan olsaydı ;) Bak daha kötüsü bile olsaydı seni seven kişi ismine bakmaz bakılacak bir sürü şey varken ismine takmaz emin ol ;)

0|0
    0|0
  • ismini degistirmek cok kolay degistir sende

0|0
    0|0
  • Ne alaka hatice isminle aşk sevgili vs.?

Abartma bence kuruntu yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • yok artık bende başını okurken yazının adın okşar falan sandım

0|0
    0|0
Yükleniyor...