Galatarasay Schalke maçı ne olur?

Galatasaray Schalke MAçı ne olur arkadşalar ben geçeceğimize çok inanıyrm hayal kırıklığına uğramam demi Schalke karşı kat kat güçlüyüzz::)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tur hiç de zannedildiği gibi cepte değil. Çünkü Schalke, her ne kadar son haftalarda sakatlıklar yüzünden kadro oluşturmakta zorlansa da hala zor bir rakip, kaldı ki Şampiyonlar Ligi'nin bu turunda kolayını bulamazsın.. İdeal kadrolarını kuramıyorlar, ligde çok kötü durumdalar, formsuzlar falan.. Ama Şampiyonlar Ligi'ni de dibe vurdukları bu durumdan kurtulmak için fırsat olarak görüyorlar. O yüzden sakin olmak gerek. Konsantrasyon ve disiplin Almanlar'ın öne çıkan karakteristikleri. Çantada keklik olacağı hatasına düşmeden ve aynı zamanda gözümüzde de fazla büyütmeden çıkıp aslanlar gibi mücadele etmemiz gerekir.

Bir de Drogba'nın mutlaka oynaması gerekir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bızde umutluyum ıns drogba burak sayesınde :D

0|1
    0|0
    • Öyle umutlu ve heyecanlısın ki, cümlende ne güzel hata yapmışsın öyle :D + yı basıyorum :D

• kendınemı bıze yazık eder benı dusunmuomsn hıc:P:P

• Ahahah :D Tabi düşünüyorum sana çok yazık eder kıyamam ben sana :P :DDDDD Ama kendine de yazık eder. Onda avrupada top oynayacak kalite yok henüz. Bak Drogba`nın farkını gördün değil mi? Nasıl oynanaması gerketiğini biliyor adam. Alıyor, saklıyor, servis ediyor, pas atıp kaçıyor vs. vs.. Burak böyle olamadığı için avrupada yapamaz. Türk oyuncuların çoğu o yüzden avrupada sönüyor zaten :)

• Hayal Kırıklığına uğrayacağımızı sanmıyorum..Takımımız da herkes çok çalışıyo .. Alıcaz karşılığını..

1|0
    0|0
  • shalke alır gectiiçimden ama almasın 1 -1 biter diorm

0|0
    0|0
  • 2-0 yeneriz golün birini burak birini de sneıjder atar :-)

0|0
    0|0
  • schalke eler bence ama tabi Türk takımı gönül ister GS yensin

0|0
    0|0
    • schalkenn durumu çok kötu son lig maçlarının çoğunu yenildi en son Bayern 4 tane yedi Bİz elerizz gibii

• belli olmaz tabi ama benim fikrim zor geçecek

• ewt zor bi maç olack:S

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaraylıyım ancak çok çok şanslı görmüyorum herkesin aksine galatasaray'ı. Çünkü iki takım arasında öncelikle lig farklı var. Birisi bundesliga diğeri ise süper lig. İki lig arasındaki kalite farkı malumunuz. Ayrıca avantaj olarak görülen Galatasaray'ın yeni transferleri henüz tam hazır değil ( Drogba gol atmış olsa da ) Schalke evet kötü gidiyor ancak kötü gittiği lig bundesliga. Galatasaray iyi gidiyor ancak oynadığı takımlar ortada. Ben top 16'ya kalmış Schalke'nin o kadar da zayıf bir takım olduğunu düşünmüyorum. Aynı şekilde Galatasaray'da zayıf değil. Yarı yarıya şans faktörü sözkonusu bence. Galatasaray ev sahipliği yönünden 5-0 önde. Diğer herşey için iki takımı da eşit görüyorum. Gönlüm Galatasaray'dan ve Avrupa liglerinde mücadele eden tüm türk takımlarında. :)

0|0
    1|0
  • Tahmini olarak biz tura daha yakınız. Ama hiç bir şey belli olmaz. Kesin konuşan hata eder arkadaş. CL çok ciddi bir arenadır. Adamlar 10 maçta 1 kere yenmişler sadece takımları darma duman durumda şuanda her şeyin farkındayım lakin bizi yenseler şaşırmam. Dediğim gibi CL çok farklı bir arena. Ama şöyle noktalayım, bir kaza olmazsa turu atlarız :)

0|0
    0|0
  • 0-2 alırız.

0|0
    0|0
  • Bu Drogbayı izledikten sonra,GS CL de final oynasa bile şaşırmam artık.Snijder da,Drogba girince farklı bir kimliğe büründü.Galatasarayın yolu açık gibi duruyor

0|1
    0|0
  • drogba varsa bizimdir :)

0|1
    0|0
    • bu maçda oyuna girdi 5 dk değiştirdi skoru araya iyi kaçıyr Snejder de iyi paslar atıyr

• Schalke çok kötü durumda bu yüzden alırız.Liglerinde 23 haftada 21 puan topladı adamlar.

0|0
    0|0
  • Bir FENERBAHÇELİ olaraktan diyorum ki GS 2 - 1 Schalke o kaa

0|0
    0|0
  • 2-0 yeneriz.

0|0
    0|0
  • gs daha iyi durumda adamlar 11 kişi çıkaramayacak duruma geldiler. Ama gönlümden geçen bir takım yok .

0|0
    0|0
Yükleniyor...