Vardır hep sınır bozucu birileri hayatınıza ederler hani...

Biliyorum ki herkesin sınır olduğu hayatında olmasının istemediği birileri mutlaka vardır yoksada karşılaşacaktır bence.

Benim var ve onu hangi konuda yenebileceğimi bilmiyorum cnku o çok farklılaştı gözüm önünde yükselmesi yani popülerleşmesi özgüvenimi mahfediyor arkasına aldığı bir iki güçlü kız var diye kendini bir halt sanmaya başladı iletişim bakımından konuşmacı ama güzel değil inanın bana ve popülerleşmeyi de kaşar gibi davranarak yapıyor saçma değil mi bence saçma onun gibi olamam bu yüznden yardım isdiyorum onu hangi konuda nasıl yenebilirim bilmiyorum yardıııımmm! şimdiden sağlnn

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• öyleleri popüler gözükür ama ciddi bir arkadaşlık ve ya ilişkide sen tercih edilirsin bozma kendini ve onu takma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkesin her zaman vardır di mi.

0|0
    0|0
  • kıskançlık bir odaya düşen kibrite benzer.hem kendisini yakar hemde çevresini yakar.Sonuçta zarar görmeyen kimse kalmaz.onu yakayım derken kendini de yakarsın.ilgisiz kalmak onun için en büyük cezadır.Boş ver affet gitsin sen daha yücelir sin

0|0
    0|0
  • var ofiste falan. ama pek sallamıyorum artık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• birini yenmek nası bi tabirdir.. her insanın yetilerfarklı, ilerleyiş biçimide farklı.. kenedeni sıktıkca ilerlemez aksine geriler hemde ruh hastsı olrsun

0|0
    0|0
  • Umursama insanlar değmez buna.

0|0
    0|0
  • no problem , derdin bu olsun sorun yok D:

0|0
    0|0
Yükleniyor...