Yardımcı olursanız sevinirim. Neler yapabilirim ?

Merhaba arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var. 2 yıl önce sevgili olduk ayrıldı benden 1 yıl ayrı kaldık ve o süre içerisinde başkasıyla sevgili oldu ama ben çok seviyordum hep mesaj atardım çok sıktım adımı bile duymak istemiyordu bıkmıştı ama bende bırakamazdım biliyorum çok hata yaptım ama o zaman bunları düşünemiyordum. 1 yıl sonra döndü bana çok güvendiğini sevmek istediğini söyledi inandım ona barıştık ama 3 gün sonra yine aynı kişiydi seni sevemiyorum istemiyorum demeye başladı bitirmek istediğimi söyledğimde sen yine beni sıkıcaksın göze alamam falan dedi ama öyle böyle 1 buçuk ay sevgili olduk ama birbirimize çok yakınız karşılıklı oturuyoruz hergün birlikte olmamıza rahmen bi kere elimi tutmadı. en sonunda yine nefret ediyorum flan diyince bu sefer kesinlikle bitti dedim. Emin misin falan dedi kurtulmak istiyodu eminim dedim. Ben çok tatlı bi kızım herkes yüzümü çok begenir ama 40 kilo çok zayıf bi kız oldugum için pekte dikkat çekmem o yüzden hepte bunu dile getirirdi kilo alsana gibisinden yada kilo alsan bana bile bakmazsın dediğini hatırlıyorum . ayrılalı 3 gün oldu ama o sanıyor ki yine dönecek bana mesaj atacak ama ben hiçbi şeklde muhattap olmadım Facebooktan falan silmiş beni bende zaten dondurdm. Eşyalarınıda göndericem yarın kardeşinden ama çok pişman etmek istiyorum şimdi kilo almak için çabalıyorum gözüne sokmam lazım. iki yılın acısını çıkartmak istiyorum neler yapabilirim ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• BENCE BİRLİKTE OLMAYA ÇALIŞMAYIN .SİZDE Kİ EKSİK TARAFLARINIZI UMURSAMIYOR ,SİZİ OLDUĞUNUZ GİBİ KABULLANMİYOR .FARKLI BİR KIZ İMAJI İÇİNE GİRMENİZİ BEKLİYOR SİZDEN .İÇİMDEN SİZİ SEVMEK KABULLENMEK GİBİ BİR DUYGU YOK .İLK AYRILDIĞINIZ ZAMAN BAŞKA BİRİ İLE BERABER OLMASI GÖSTERİYOR ZATEN .SİZİN BUNDAN SONRA YAPMANIZ GEREKEN KENDİNİZE YENİ BİR HAYAT YOLU SEÇMENİZ .KENDİNİZE LAYIK BİR SEVGİLİ BULMANIZ .SİZİN VE SİZİ SEVECEK BİRİ İLE TANIŞMAYA İHTİYACINIZ VAR .KİLO SORUNU YAPMAYIN KENDİNİZDE .SAĞLIĞINIZA DİKKAT EDİİN .KİLO ALARAK GÜZEL OLMAYA ÇALIŞMAYIN .KENDİNİZ GİBİ OLUN HER ZAMAN .EN ÖNEMLİSİ GİYİMİNİZLE BAŞLAYIN GÜZEL VE YAKIŞANI GİYEREK GÜZEL OLABİLİRSİNİZ .HİÇ BİR ZAMAN ABARTIYA YÖNELMEYİN .VE BUNDAN SONRA AKLINIZLA HAREKET EDİN .KALBİNİZE YENİLMEYİN .NASIL BİRİ İLE BERABER OLMAK İSTEDİĞİNİZE İYİ KARAR VERİN .SEÇİCİ OLUN .KARARLI OLUN .AĞIR BAŞLI OLDUĞUNUZU KANITLAYIN .ERKEKLER HER ZAMAN AKILLI VE ZEVKLİ KIZLARI ARARLAR .ERKEKLER NE İSTEDİĞİNİ BİLDİKTEN SONRA KIZLARA DAHA OLUMLU VE DAHA SAMİMİ YAKLAŞIRLAR .ÇEVRENİZDE HER ZAMAN İYİ İNSANLAR OLUR .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Neden kilo almıyorsun ?

0|0
    0|0
    • Yemek yemeyi seven birisi değilim şimdi zorla yemeye çalışıyorum

• Bence bu kilo almak istiyorsan bu konunun uzmanlarına danış Kilo Kontrol danışmanları namı diğer yaşam koçları bu birinci seçenek bir diğer seçenek ise bir spor salonuna gitmeni öneririm orada spor yaparak ve bir takım vitamin ve protein takviyesi alarak kilo alabilirsin şimdiden başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • Bastaki "cok seviyordum hep mesaj atardim" kismini "hep masaj yapardim" okudum yanlislikla. Oyle olmadigini farkedince gerisini okumadim... Heyecani kacti :))

0|0
    0|0
  • Kilo alıpta bir b*ka benzemezsen daha kötü olucak bu ihtimalide düşün.

0|0
    0|0
    • Eminim ki bu drumdan daha kötü olamaz .D

• Ama kilo alıpta tekrar beklediğin tepkiyi görmezsen daha çok üzülüceksin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...