GALATASARAY diyenler bir ses verin bakalım :D :P :P :?

fenerbahçe değil, beşiktaş değil, GALATASARAY bu... :D :D içimden bir anda tutkulu bir taraftar çıktı. :D

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• dengelerı bozmayan koca yureklı fransızlar jadhsjd :D

1|1
    1|5
    • birinci dünya savaşından sonra galatasaray lisesi 4 yıl mezun vermedi çünkü bütün öğrencileri fransızlarla savaşırken ölmüştü sana tavsiyem şehitlerin kemiklerini bu kadar kolaysızlatma bu fransız olayı tamammen fenerin pis tarihini örtme çabasıdır ört bastır taktiği yani ha diyeceksin ki ne varmış fenerde birincisi amblemine iyi bak haç işaretini göreceksin ikincisi çelenk göreceksin sebateyist yahudilerin işlaretidir ayrıca fenerin asıl renkleri sarı ve beyazdır lacivertin hangi ülkenin bayrağından alındığını bir zahmet araştır derim acaba fenerin kurucuları kimlermiş araştır ve zerre kadar vatan sevgin varsa o klübe ait ne varsa yak ve birdaha destekleme

• yav he he okmaya usendım yazmaya usenmedın mı :D

En İyi Kız Görüşü

• Bende diyorum Galatasaray ama sor takım da kimler var diye susup kalırım :D :D :D

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İşte boka doğru hızla gidiyor.. Ahmak bir yönetim ve beşinci sınıf oyuncular ile Avrupanın artıkları ile hızla dibe gidiyor..

0|2
    0|0
  • Bir gün değil her gün

----- Galatasaray -----

1|2
    0|2
  • Bu gün her ne kadar iti köpeği sevindirsekte. Değişen bir şey yok biz yine GALATASARAYLIYIZ!

1|3
    0|2
  • uA Sakarya UNI'den selamlar her zaman buradayız!

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun takma kafanı bu da geçer :)

1|0
    0|0
  • Burdayım GALATASARAY lıyım

1|1
    0|2
  • FENERBAHÇE <3

0|1
    2|4
  • bende varım GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Her hafta madara oluyoruz artık eleştirin koyun olmayın