Ne olacak bu galatasarayın hali?

Takımın başında teknik direktör yok liderle arada 5 puan oldu ve yarın 7 olma ihtimali var nedir bunun çözümü?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olmuş hallerine , onların uefa kupası var 4 yıldızları var

Şerefli üçüncülüğün en büyük adayılar

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Eski bir tribün çocuğu ve Galatasaray aşığı olarak söylüyorum ki ;
    Beter olsun..
    Dursun Özbek denilen şarlatanı başkan olarak seçen bir anlayış benim sevgi alanımda olamaz..
    Adam karapara aklamak ve ego için külübü rehin aldı..
    Herkes alkışladı / beter ol Galatasaray

1|3
    0|2
  • Yönetimi ahmaklar ve üç kağıtçılar ele geçirdi sonuç bu.. yarın UEFA dan da dışlanma belası var..

0|1
    0|0
  • Çözümü belli dursunda gidecek. Tabi statdaki taraftarlar tepki göstermediği sürece bu yönetim gitmez. Kendini maç boyu yere atan burağı alkışlayanlardan bahsediyoruz. Takımın 3-3 berabere kalmış üstünlüğü almasına rağmen son dakikada gol yemiş yandaki sığırlarda forma almak için uğraşıyor. Böylelerinin taraftarlıklarına ayrıca tüküreyim.

0|0
    0|1
    • Burak yıllardır alkışlanıyor neden sadece takım kötüyken alkışlayanlara kızılıyor

• Tamam tamam gizli haklısın sen.

• Tamam ak

• Dua edelim de Uefa'ya gidebilelim seneye ama bence oraya da gidemeyiz 8. sırada falan bitirirler artık

0|2
    0|1
    • O kadar sanmam

• şu an durum onu gösteriyor bu sıralara gelmeleri mucizeydi bence 4 adam var sadece büyük takım oyuncusu denilecek kadar iyi olan Muslera, Sneijder, Podolski ve Selçuk diğerlerinden bazıları Anadolu takımı bazıları Ptt 1. lig seviyesi Galatasaray gibi bir takımda Umut'un ne işi var

• Geçen seneki seneryonun bir benzerini yaşıyoruz. Demekki yine kuşlar gözyaşlarına boğulacak.

0|0
    0|2
    • Kuşlara özgürlük

• Kuşlar kafeste ağlamaya mahkumdur.

• Kafes muhabbet kuşlarına göredir benim kuşum özgürlüğüne düşkün

• Yıldırım Demirören Beşiktaşı soyduğunda o zamanlar renkliler beşiktaşı küçük bir takım olarak görenler sıra sizde !

Fenerbahçe üzülme sana da sıra gelecek. Aziz yıldırımın gidişi bittiğiniz an olacak :)

0|0
    0|0
  • Umarım beterin beteri olur ben ki yıllarca bu takımı desteklemiş biriyim ama şimdiden sonra ne izlerim ne destek veririm.
    Taa ki o yönetim gidene kadar.

0|0
    0|2
    • Arkanımı döneceksin takıma

• Dönmeyeceğim çoktan döndüm paşa paşa gidecek bu şerefsizlerde şimdiden sonra tribünü doldurmak takıma destek değil ihanettir.

• sıkıntı büyük hacı yönetimin gitmesi lazım mk oglu kara para aklamak için takımı rehin aldı.

0|0
    0|0
  • Durum kötü. Küme düşer :)

0|0
    0|2
Yükleniyor...