Nedir bu son dakka yediğimiz goller ya?

l*n penaltı penaltı değil hakkımız olan maç yine son dakkada gitti. 2 haftadır uzatmalarda kaybediyoruz acil melonun yerini dolduracak adam lazım bize..

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Defans harbiden berbat. Takımda iyi oynayan Muslera, Sneijder ve Podolski'ye yazık cidden. Birde son dakika oyuna sabri giriyor ne işe yarıyacaksa. Burak kesinlikle çöp parasını alıp oynamayan futbolculara aldıkları paralar haram olsun. Bu sene Galatasaray'ın şampiyon olmaması için hakemlerde büyük efor sarfediyor. Ulan halen hakem yardımıyla maç kazandınız diyorlar. Sezonun ilk haftalarında Podolskinin eline çarpan topunu söylüyorlar. O zamana kadar bi' ton maçta hakkımız yenildi. Bu sene sözde şerefli 3. kuşları şampiyon yapacaklar açık ve net.

1|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben hakkimiz oldugunu dusunmuyorum. 90+ da o adam o kadar bos birakilmaz hadi biraktin vurdurmayacaksin. Astana rize derken bu macida bos yerine verdik ellerimizle, yonetim degismeden sabri umut burak basta olmak uzere lesler temizlenmeden gun yuzu gormez bu takim. sneijder poldi muslera ne kadar tasiyabilir seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hakem bir yana , takim berbat top oynuyor buna çözüm bulunmazsa 3. luk bile zor

0|2
    0|0
  • Bu takımın transfer planlamasını her kim yaptıysa onu Allah bildiği gibi yapsın. Burakın üstüne golcü alamam Melo giderse takımda yerini doldurabileceğimiz oyuncular var diyen Hamza Hamzaoğlu bunun bedelini ödedi. Şimdi sıra Başkanda. O de bedelini ödeyecek.

0|1
    0|0
  • Hakkınız olmayan şampiyonluklar var, maçlar ne ki?

1|3
    1|4
    • hangi sezon

• Galatasaray tarafından

• ya tamam senin herşeyden haberin var

• Hep maç bune ya işin gücün yok mu sizin :/

0|1
    0|1
  • Meloyu sevmeyenler ,
    Baltayı sevenler ,
    Semihi sevenler ,
    MuZlerayi sevenler ,
    Denayeri bile beğenmeyenler

Galatasaraylı olduklarını sanan cahillerdir.

0|2
    1|2
  • Kaç kaç sonuç?

0|0
    0|0
  • Ağlayacaksanız oynamayalım

0|1
    1|3
  • Beter olun. Hakkiniz olmayan bir suru şampiyonluk var

1|2
    1|4
    • hadi l*n ordan boş boş konuşma