Okuyup yardimci olun lütfen :((

8 aydir ciktigim biri var, ama dün kiyamet koptu. Ben şu an doktorda staj görüyorum ve is yerim 35 km uzak oldugu icin bir ek iste daha calisiyorum ( benzin param icin) neyse, dün is cikisi sevgilim doktorun önüne gelmis, niye soguk davraniyon bana falan dedi. O günde zaten 5 de kalkip ek isime gitmistim 12 ye kadar ve 1 bucuktada staj gördügüm yere gittim. Stresliydim. Neyse sevgilime dedim eve gec kalinca babam kiziyo gidelim dedim. Oda ben arabayla gelmedim, otobüsle gidecem gelmicem dedi. Yalvardim gel kar yagiyo götürim evine diye, yok dedi. Bende bastim eve geldim. Aradan yarim saat gecti, cok soguk al beni diyo. Bende gittim yine aldim. Onla bulusmak icin gece baska kapidan cikip babama yakalandigim oldu. Ek iste benzinim icin calistigimi bildigi halde, birincide gelmedi ve yine cagirdi oraya. Sonrada arabada onu aldigimda elimi tutmaya calisti, özür diledi. Ben konusmadim. Bide kizlarla dahi konusmami istemiyo, ya okulun önüne geliyo SÜPRIZZ diyo, yada is yerimin önüne.

Bende hic yazmadim, kendini düsünüyon dedim de..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz saçma davranmış. Yoğun ve yorgunsun. Anlayışlı olması lazımdı. Arabaya binmeme tripleri falan hiç hoş değil. Hele ikinci kez çağırması. Kızlarla bile konuşmamanı istemesine yuh artık dedim. Açıkça karşına al konuş derim. Ne düşünüyormuş ilişkinin gidişatı hakkında. Gelen cevaba göre davranırsın artık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırım biraz bencil bir sevgilin var belki de böyle olmasına sebep senin gerçekten ilgisiz olman sebep veriyordur.

0|0
    0|0
  • aslında sana anlayış göstermesi lazım bu durumlarda yaptığı çok saçma bir davranış. çocukça. karşına al konuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...