Kızların bir erkeğin peşinde koşturmasının amacı nedir?

kızların bi erkeği peşinde koşturmasının amacı nedir ikincisi elde ettiğinde o erkeğe sıkmasının sebebi nedir yani kısacası erkek kızı ayarlayana kadar yırtınıyor kızdan tık yok ayarlayınca ise kız erkeği soru yağmuruna tutuyor bunu hiç anlamıyorum ewet kızlar cevaplarınızı bekliyorum

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• kizlar simartilmayi severler pesinden kosan erkegin ne kadar ciddi oldunu ogrenmek icin habire kostururlar pesinden emin olana kadar. erkeklerde elde edene kadar kovalarlar durmaksizin onlarda elde edince degeri azaliyor diye mesafeli dururlar. kizlarin erkekleri soru yagmuruna tutmasi ciddi anlamdami iliski dusunuyorlarmi yoksa gonulmu eglendiriyorlar diyedir bence. birde biz kizlari anlamak zordur biz bile bazen kendimizi cozemiyoruzki siz cozseniz :) kadinlar kasa gibidir dogru sifresini bulacan bilecen cozmek icin. kolay gele.

0|0
    0|0
    • valla öyle bir konuşmussinki hayranlıkla okudum teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 6

• kendini ağırdan satıyor

0|0
    0|0
  • önce naz yapıo ne kadar sevdiğini onu istediğini görmek için sonra elde edince de elinden kacrımamak için denetleyip duruyo kıskançlık flan bnce sevin :))

0|0
    0|0
    • sevincek bi durumum yok ayrıldım çünkü mutlu değilim ama yalnızlık dahada mutsuz ediyor

• iyi geceler tatlım fikrin değişirse burdayım:)

• önce nazlanma devri çünkü

0|0
    0|0
  • Kadınlar, anlaşılmaz yaratıklardır yeğenim fazla kurcalamayacaksın:)

0|0
    0|0
    • böyle yeğenim tarzı konuşmassanız sevinirim mahalle ağzını sevmemde teşekkürler yorumunuz için

• hayat işte vapurlar falan

0|0
    0|0
  • www.Kezban.com

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...