Gatasarayı kıskanmaya başladım

Drogba 1 gol attı 1 de attırdı oyuna girer girmez maçı sırf onun için izliyodum izledigime pişman oldum yemin ederim bu adam byle devam ederse sonunu düşnmek bile kötü :(( Siz ne düşlünüyorsunz drogbann performnansı hakkında ?

Güncellemeler:
Fenerbahçeliyim bu arada

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• valla çok canlar yakacak :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasarayın rakibi olmak istemezdim.Düşününsene şampiyonluk yarışı yapan Fenerli ve Beşiktaşlı futbolcularda,şu Drogbayı izledikten sonra şevk falan kalırmı? Hem oyunu hemde o müthiş fizik görüntüsüyle rakipler umutsuzluga kapılır.Sanırım artık bu seneki lig bitti.Yenisine bakalım

0|3
    0|0
  • Yok yok bu Drogba denen adam uzaylı :)

1|3
    0|0
  • yaşlı diyenlere kapak olsun!

0|1
    0|0
  • Kıskanma ya senin kulüpte de vardır yiğit:)

0|0
    0|0
    • Selçuk var yetme mi ?

• onlardada Sow mükemmel ama bu adam her maç inşallah böyle oynarsa o zaman 1 numara olur. Drogba'ya yakışanda odur. gençliğinde yıllarca Afrika kıtasının Samuel Eto'o ile birlikte en iyi forvetiydi.

Erkekler Ne Diyor 12

• Drogba show başlamıştır.Galatasaraya ve Türk futboluna hayırlı olsun.Maçı izledim.Bir Drogbadan öncesi var,birde sonrası.Açık ve net şekilde diyorum,adam tek başına bir takım.HELAL OLSUN

2|2
    0|0
    • Aynen öyle bende izledim o girene akhisar 2 tane cok net gol kaçırmısdı bide

• Tekrar söylüyorum, bu adam "Mezardan çıksa gol kralı olur." :)) Yönetimimiz eleştiriliyordu ama aksine çok nokta transferler oldu. Seneye bir kaç takviye ile uçar gideriz :) Drogba harika bir oyuncu, ah ahh 30 ların başında olcaktı şimdi varya kasıp kavururdu ortalığı :) Gerçi bu haliyle bile fazla fazla yetiyor o ayrı :)

0|0
    0|0
  • Kıskanmakta bir şey yok işte drogba sneijder gibi size yıldız futbolcular izleteceğiz işte daha ne istiyorsunuz:)

0|1
    0|0
  • bir fb linin ağzından bunları duymak çok güzel, bence performansı çok iyi daha takıma alışamadan gol attı daha ne olsun

0|0
    0|0
  • bu lıg daha drogba ya hazır degıl

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal'ın messiyi bile alacak parasal gücü var.İnşallah messi de 32 yaşında gelir nese gençler 4 sene daha şampiyonuz 22.şampiyonlukta görüşmek üzere.

0|0
    0|0
  • Iyı oyuncu

0|0
    0|0
  • Adama nazar vuracaksınız he !

0|1
    0|0
  • tek kişilik bir ordu gibi

0|0
    0|0
  • Onun adı Drogba'ba :) kanka yani kalitesini ilk maçtan belli etti :) korkmalısınız

0|0
    0|0
  • ben dusunemıyorum bır Galatasaraylı olarak sizin halinizi :)

0|0
    0|0
  • Drogba attığı gol ve attırdığı gol dışında sahada yoktu

0|0
    1|8
    • bu maç için bakıldığında, Bu sitenin en rezalet yorumlarında ilk 10'u zorlar.

• Bu şakayı anlamayacak kadar özürlüyseniz diyecek birşey yok

Yükleniyor...