Drogba ilk maçında gol attı

Didier Drogba ilk maçında gol attı. Ayrıca Burak'ın golüne zemin hazırladı. Nasıl buldunuz Drogba'yı? Ben Fenerbahçeli olarak mükemmel buldum.

1|0
9|30

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• golünü izleyemedim daha ama eminim ilk maçında showa başladıysa bize iyi gelecektir

0|1
    0|0
  • dr. ogba yaşının 34 olmadığını ispatladı.

0|2
    0|0
  • tek derdiniz dırogba olsun kuşlarım.

1|1
    0|0
  • Fenerli olarak kıskandım onu.. Bana Alex'i hatırlattı :(

0|2
    0|1
    • Alex mi Drogbayı o kadr Düşürmeyelim lütfennn

• yahu tabii ki ayrıydı, Türkiye'deki kariyeri öyleydi, fenerbahçeye büyük katkısı vardı, ama Drogba Chelsea ve Marsilya kariyerleriyle Alex'inde Sow'unda önünde, kazandıkları ve istatistikleride öyle söylüyor. bugün Dünyanın neresine sorarsanız sorun, çoğunluk Drogba'nın daha büyük kariyeri olduğunu söyliyecektir. galatasaraya geldiği için demiyorum, gs'deki hali zaten adamın ölüsü.. yani şampiyonlar ligini kaldıran kilit bi oyuncuydu. alex başka takımda olsa belki o da kazanırdı ama olmadı...

• Ama Alex'in şampiyonlar Ligini kaldıran bi takımda oynamasını isterdim, onu öyle bi takımdada seyretmeyi isterdim. o bunları hak ediyordu. ama fenerbahçede kalmayı seçti, asla şampiyonlar ligini kazanamayacağını bildiği halde o en verimli yıllarını fenerbahçeye verdi. taraftarı sevdi, en iyi olduğu dönemde bile asla bırakıp gitmedi, evet fenerbahçede efsanede oldu, ama bütün bunların karşılığında ama yaka paça takımdan gönderilende yine oydu. o yüzden onu gönderenler o adamı hak etmiyor.

• 3-4 sene önce gelse demek ki ligde +50 gol atacak

0|1
    0|0
  • ya ne olacağıdı <3

0|1
    1|0
  • Yaşı dışında her şey mükemmel

0|2
    0|2
  • Fevkaladenin de fevkinde buldum Drogbayı.Futbolda mükemmelin karşılığı Drogba olsa gerek

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Drogba girmese sabaha kadar oynasak berabere kalırdık Drogba girdi Sneijder´de hareketlendi tek kelimeyle mükemmel bir futbolcu özelliklede Fiziki açıdan hazır olduğunu gösterdi

1|1
    0|0
    • Fiziki hazır çünkü Çin'de oynuyordu. Sneijder hakkında gelmeden söyleniyordu zaten hazır olmadığı. Drogba futbola soğumamış halde geldi, helal olsun iyi oynuyor istekli de.

• Drogba show başlamıştır.Galatasaraya ve Türk futboluna hayırlı olsun.Maçı izledim.Bir Drogbadan öncesi var,birde sonrası.Açık ve net şekilde diyorum,adam tek başına bir takım.HELAL OLSUN

1|2
    0|0
    • Aynen öyle. Girdi ve Galatasaray oynamaya başladı.

• Rakip takım değil, şahsen ben rakip bir taraftar olarak izleyince tamam dedim :)

• haklısın kardeş,bende öyle hissederdim. adam bu dünyadan değil sanki

• Yakıştı be abisi sarı-kırmızı koyu esmerimize:D

0|1
    0|0
  • drogba'yı oynadığı her takımda seyretmek ayrı bir keyif olmuştur benim için. ülkemizde tekmelerden yılmazsa çok ses getirecek maçlar çıkaracağını düşünüyorum. profesyonelliği genç oyunculara ilham verir umarım.

imza; bir fenerli :)

0|2
    0|0
    • Ağam GS'li değilim ama bu adam GS'yi Şampiyonlar Ligi'nde üst sıralara taşısın da bir reklamımız olsun. GS Schalke'yi, FB'de Bate'yi geçerse, gelecek sezon yanlış bilmiyorsam eğer 3 takım ŞL'ye gidebilecek. Yanlış bilmiyorsam tabi.

• he ama şunu söyliyim drogba oyuna girdikten sonra gerçekten oyunun ve galatasarayın kalitesi yükseldi çok başarılı bir oyuncu ölüsü yeter onun sneijder 3 haftadır gol atamadı drogba girdiği gibi attı bir beşiktaşlı olarak söylüyorum inanılmaz bir transfer

0|1
    0|0
    • Bende Fenerbahçeli olarak söylüyorum, Drogba 21. yüzyıl Galatasaray'ının en büyük transferi. Belki tüm zamanların. Sneijder oynamadı baya normal karşılamak lazım. Gelecek sezon çok daha iyi oynar.

• aslında biz abartıyoruz durumu futbolcu zaten ortada hala dünyada ilk 10a girer daha neyin peşindeyizki gayet doğal atacaktır. bnde fb liyim..

0|1
    0|0
  • drogba harikayde gol attı burağa kol attırdı ve burağa mükemmel bir gol pası çıkardı ama burak malı o golü atamadı utanması lazım onun yüzünden iddaam yattı iyi akşamlar.

0|0
    0|0
  • DR.ogba yaşının 34 olmadığını ispatladı

1|1
    0|0
  • Yetenekli olduğunu gösterdi tekrardan bizlere. Çok iyi bir oyuncu gerçekten.

0|1
    0|0
  • Maçı izliyorum yeminederim kıskandım ilk defa bu takımı fenerbahçeliyim

0|1
    0|0
  • galatasaray asrın transferini yaptı bravo

0|1
    0|0
  • Büyük ve Faydalı transferrr

0|1
    0|0
  • adam drogba ne dıyebılırız ustune o golu ondan baskası atamaz ayrıca dany rıera ve sneıjder ıde ızlemek cok zevklı

0|1
    0|0
  • aslan yattığı yerden belli olur

0|1
    0|0
  • Bu adam tehlikeli usta.. Üç Bacaklı Şeytan ..!

0|1
    0|0
  • Atar tabi.Adam kendini dünyaya kabul ettirmiş bir forvet.

Ama ben esas transfer olarak sneijder i görüyorum.

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylı olarak mükemmel bulmadım sana noluyor

0|0
    0|1
    • Güzellik, beğeni... Bu işler göreceli kavram. Ayrıca ideolojin gibi yine teksin burada. Ben Fenerbahçeli olarak mükemmel buldum. Harika bir oyuncu. Fevkalade. Gerdi mi bu seni?

• kızıl ordu ?

• Ordu diyorum. Kızıl ordu ? diyorsun. Git dar ağacında üç fidan'ı oku sen

• Wlla ne yalan söyliyim güzel goldu . 2. golude o atacaktıda adama çarptu burakın önüne geldi o attı =) 2. golden sonra buraka sarıldı ya bence içinden küfür ediyodur ulan ben atıcaktım falan diye :D

0|0
    0|0
    • 2. asisti yapacaktıda burak değerlendiremedi orada da küfür etti bence :D

• Yahu türkiye liginin kalitesi zaten yerlerde adam iyi oyuncu atar tabi bu kadar abartmayın.

Not: Nothingam Forest taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • Bizim ligte ilk maçında 4 gol atan futbolcular ve çokta ucuza transfer edildiler drogbaya verilen parayla ortalamaya vursak 20 gol atması lazım

0|0
    0|0
    • Sezon sonunda göreceğiz vallahi yarı sezonda katkısı önemli. Ligden çok ŞL'de Galatasaray'a lazım o adam.

• İyi oynadı ancak..Kendi maliyeti kadar bir takıma gol atması diğer orta seviye ve üst seviye takımlara karşı iyi oynayacağı anlamına gelmez.

0|0
    0|1
  • Bence iyi oynadı mükemmel diyebilirim hayırlı olsun takımımıza

0|0
    0|0
  • Evet mukkemel oynadı

0|0
    0|0
  • adam superstar ajmış kendini

0|1
    0|0
  • Türkiye ligi için çok fazla

0|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmenlere bak

0|0
    0|0
  • adam şiir gibi oynuyor ya fena korkuttu adamları ama.. :)

0|0
    0|0
  • Zaten galatasaray bu sene yüzde 99 şampiyon.Schalke macı önemli olan.İnşallah onuda geçer.Drogba türkiye liginin üstünde futbolcu.

0|0
    0|0
    • Şampiyonluğa oran vermek yanlıştır. Bir tökezlemeye bakar lig. Altında ki takımlar galibiyet serisi yakalarsa, GS'ye beraberlik bile haram gelir ;)

• En iyi cevap seçersen memnun olurum kardeşim.

• En iyi cevap seçilmiş durumda maalesef

• Görmemişin Bi Drogbası olmuş ... Ulan Sow ilk maçında Bjk ye attı kimse konuşmadı bee adam Rövaşataları ile ilk 10 a bile girdi tamam anladık adam tecrübeli olabilirde bu kadar büyütmeyin ne takımlar Guti ler Q7 ler Anelka lar Carloslar görmüşken fıss gelir bundan sonrası isterse Orta sahadan atsın Attığı takım Chelsea sanki bana Akhisara attı diye 1hafta yayınlar artık :D

0|0
    1|2
    • Öyle deme bence. İsmi Drogba bu adamın bir Fenerbahçeli olarak imreniyorum yani. Boş konuşulmuyor. Oyuna girdikten sonra GS şahlandı adeta.

• gizli k.bakma ama saçmalamışsın kardeşim... drogbanın arkasında bir lampard bir malouda bir kalou yok diyorsun bu saydığın isimlerden malouda hiçbir zaman chelseda banko oyuncu olmadı, kalou da bal yapamayan arı gibiydi lampard'a lafım yok ama drogbanın arkasında Sneijder, Selçuk, Melo ve Hamit var yorumunu çok saçma buldum ayrıca adam o geberik chelseyi tek başına devler ligidne kupaya götürdü arkasındaki leşlerle birlikte :) ulkemize böyle bir yetenek geldiyse camur atmayın tadını cıkarın bnce

• Sniejder den bu sene birşey beklenmez ama seneye ses cıkaramam doğrusunu söylemek gerekirse şuanki oyunu ilede belli ediyor ben Drogbaya kötü demiyorum ama Akhisara attığı golüde böyle büyütülmesini pekte normal görmüyorum sonuçta Sow un Galatasaraya attığı o muhteşem gol konuşulmamış tı bigün bile şimdi burda drogbanın attığı kalasik şans golünden bahsediyoruz saçma yani daha bişi yokken abartmak iyi değildir ben kötü forvette demedim ama arkasındaki adamlar olmadığı sürece tek kalır

• herkes yaşından bahsetmiş ama böyle futbolcuların yaşı olmaz görüyoruz işte beckham ı raul u...

0|1
    0|0
Yükleniyor...