Dış görünüş mü, iç görünüş mü?

Dış görünüşe mi daha çok önem verirsiniz yoksa karakterine konuşma tarsına ,kişiliğine mi daha çok önem verirsiniz?

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İyi bir izlenim vermeli görüntüsü ile sonrasındada karakteri ile etkilemeli , dünyanın en güzel kadınıda olsa karakteri oturmamışsa itici geliyor .

0|0
    0|0
  • iç görünüş derken, tabi ki önemli ama ilk elektriği dış görünüşten alırsın. Güzellik ya da çirkinlik göreceli kavramlardır, ama ne olursa olsun cinsel olarak etkilenmediğin insana aşık olamazsın, en fazla çok iyi arkadaş olursun

0|0
    0|0
  • link üstat burada bu durumu cok güzel anlatmış :))

0|0
    0|0
  • dış görünüş herşeydir. candır...

0|0
    0|0
  • Benim için dış görünüşün önemi yok.

0|0
    0|0
  • Dış görünüşe nazaran iç görünüş daha önemli.

0|0
    0|0
  • dış görünüş tamam intiba acısından önemli... ama oturup konuşunca muhabbet olunca dış görünüş pek etki etmiyor...

0|0
    0|0
  • Karakter öncelikli elbet teknik olarak çirkin bir kızla birlikte olabilirim ama huyu berbat ise asla çünkü prensiplerime uygun değildir.İsterse Marilyn Monroe mezardan çıkıp gelse yine kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Ağzından içeri parmak kamera sokup midesini inceliyorum mesela ben.. Rengi pembe ise aşık oluyorum hemen.

0|0
    0|0
  • iç görünüş tabiki de anlaşmak, ileriye taşımak ve ilişkiyi sürdürmek için önemli ama gel gelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz :))

0|0
    0|0
  • Dış görünüş dizayn falan önemli de iç dekorasyon,güvenlik yol tutuşu falan bunlar da dikkate alınmalı.

0|0
    0|0
  • ağzını açana kadar dış görünüşüne , sonrasında iç görünüşüne bakmak gerek.

0|0
    0|0
  • dış görünüş tabiki...

unutmayın insanın iç güzelliğinin şavkı mutlaka yüzüne vurur...

0|0
    0|0
  • Iç görünüşü dış görünüşüne yansıyan insanları daha çok beğenirim.

0|0
    0|0
  • Temizlik desem :)) Hem iç hem dış olarak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Aslinda ikisi bi tüm...ilk görüs ve ilk düsünce cok önemli.. Ya hmm surasi burasini begendim diye aklindan gecirirsin yada begenmedin bisey gözüne carpar yada aslinda ilk görüste bisey düsünmeyip tanisip ve son noktayi koyan ise hareketi ve konusmasidir.

0|0
    0|0
  • dış da önemli içde iç ağırlıkta tabiki

0|0
    0|0
  • Kimse aksini iddaa etmesin, ilk izlenim her zaman dış görünüştür..

Ama birinin kalıcı olması için ben onun karakterine önem veririm.

0|0
    0|0
  • iç görünüş çok önemlidir

0|0
    0|0
  • İlk dış görünüşüyle etkilenirsin sonrasında iç görünüşüyle.

0|0
    0|0
  • Görsellik tabiki önemli fakat bir süre sonra önemli olan tek şey karakter, kişilik ve davranışlar oluveriyor.

0|0
    0|0
  • klişe gibi gelicek ama iç güzelliğine bakıyorum...dış olarak yeter ki benden kısa olmasın...

çok çirkin bir erkek arkadaşımda oldu ama ben onun düşüncelerini sevmiştim içini sevmiştim yani dışa baksan kesinlikle çok uyumsuzduk...

0|0
    0|0
  • iç güzellik sağlıksız bir insanın faydası olmaz

0|0
    0|0
  • Karakter çok önemli ama tipi hiç umrumda değil de diyemem

0|0
    0|0
  • ılk basta dış gorunuste sonradan kısılık tabıkı ama ılk bır kaç dakıkada tabıkı dıs gorunus etkılı

0|0
    0|0
  • Hem dış hem iç;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...