Yarım kalan hisler nasıl unutulunur

1 aydır sevgilisiniz yada siz öyle sandınız isim koymadınız 1 ay sonra size arkadaş olduğunuzu söylüyor ama bütün sevgililerin yaşıcağı şeyi yaptınız evlilikten bile bahsetiniz son dönemlerde sonrada eski sevgilisini unutamadığını söyledi sizde eyvallah diyip yola devam etiniz ama sorun var hala bişeyler var içinizde yarım kalan bu durumdan nasıl kurtulunur

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1-kız eskiyi unutmak için senle birşeyler denemiş olabilir

2-kız normal dertleşmiştir senle sen kendi kendine gelin güvey olmuş olabilirsin

her iki durum da söz konusu olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aynısı benimde başıma geldi..buluşmak bile istedi.bana sevgilisi gibi davranıyo.aşık olduğunu sevdiğini söyledi..sonra da 6 yıldan beri bi kıza aşık olduğunu beni sadece sevdiğini.bizim aramızda yaş farkı vardı.benden küçüktü.ama yinede bana çok yalan söyledi :((

0|1
    0|0
  • zamanla unutulur başka çaresi yok.

0|1
    0|0
  • Siliver.

0|1
    0|0
  • Aşk acısı çeken arkadaşların tek çaresi vardır yer yüzünde. Tecrübeyle sabittir. Tövbe etmek, her şeyden uzaklaşıp Yüce Yaratıcıya yakınlaşmak. Nefsinizi tanıyın ve Allah'a sığının. En büyük günahlarınızda bile size nefes veren karnınızı doyuran Yüce Allah'a hamd yerine bir vefasıza gönül kaptırıp acı çekmekten, utanın ve tövbe edin. Sizi kahreden bir ölümlüyü taparcasına sevip, size hayat veren Allah'ı unutmuş olmaktan Yine Allah'a sığının ve tövbe edin. O'nu çok merhametli bulacaksınız. 3 yıllık 5 yıllık aşk acısını 3-5 aylık samimi bir tövbe ve Allah'a gerçek bir kulluk siler atar. Yerine yepyeni bir hayat bağışlar.

0|1
    0|0
  • tamamlandığında unutulur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum 5 6 ay koşturdum peşinden 15 20 gün sevgili olduk ve bak saat kaç oldu tek bir mesaj bile atmadı bende ona atmadım

0|1
    0|0
Yükleniyor...