Sevgilinizden ayrılırken neden onun canın yakmak istersiniz?

Sorum özellikle kızlara kızlarda tespit ettiğim bi durum var kızlar sevgililerinden ayrılırken mutlaka ondan intikam alırmış gibi canını yakarak terketmeyi tercih ediyorlar bi erkekle çıkmak zorunuzamı gidiyorki ayrılırken hiçbir açıklama yapmadan faceden siler numarasını siler gidersiniz bu normalmi böyle bişey yaparmısınız sabah herşey yolunda giderken akşam numarasını silip faceden engelleyip pattt diye bitti git dermisiniz derseniz sebebi nedir.?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• canını yakarak ayrıldığım biri oldu sonra ayaklarına kapandım oda aynısını bana yaptı aşkın adaleti sanırım:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Onun canını yakıp da kendimi küçük duruma düşüremem sessizce çeker giderim ne ararım ne sorarım ne açık kapı bırakırım nede beni birilerinden öğrenmesine izin veririm zaten adamsa ve beni sevdiyse benden ayrıldığı için birkaç ay içinde aklı başına gelir ve kendi pişman olup kendi kendine canını yakar.

0|1
    0|0
  • aşıksan ayrıırken bile yakmazsın ama sadece seviyosan... acaba o benim canımı yaktığı için olabilir mi?

0|1
    0|0
  • ben bunu hiç yapmadım, yapamamda ,daha çabuk uunutturmak için olabilir

0|1
    0|0
  • Can sıkıntısı.

0|0
    0|1
  • Yoo ıstemem bana ne

0|0
    0|0
  • Yaparım. Canı acısın unutamasın. Çünkü aslında onu bırakmak istemiyorsam ve beni üzdüyse ancak böyle birşey yaparım.

0|1
    0|0
    • ne alaka onu bırakmak istemiyosan neden böyle bişeyyapıyosun ki

• farkında değilim bariz bişey yapmadım

• inan altından birşey çıkacak sen farkına varmassın belki ama kızlar küsecek,triplenecek birşey mutlaka bulur

• insanlık dışı ya böyle bişey yapılmaz sabah hiçbişey yok akşam faceden silecem kafayı yemiş olmam lazım en azı bi açıklama yaparım arar konuşurum ben yani.

0|1
    0|0
  • istemem ne hali varsa görür bana ne

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eger bir kadın sevmiyosa senı karsına alir. sefatli bir sekilde ayrilik konusması yaparsa analki senı hıc sevmemiştir bu dunyanın en net olayıdır... (sucu kendi uzerine alir yok soyle yok boyle diyip)
    ama bir kadın asiksa sevidiyse ve ilişki bitimek zorundaysa.. olmuyosa senın agzına sıcar.. yasadıkarınızı ınkar eder yok biz sevgili bile degildik der senınle yaptıalrımı baskasiylada yapardım der.. boyle asla ondan dymaycagınız ıanailmaz derecede kırıcı seyler soyler paramparca eder bunu yuzune karsı yapar ve ardından hayatndan senı tamamen cıkartır..
    cunku tekrarı olsun istemez.. içindeki askı tutkuyu nefreti ofkeye cevirmeyi basarmıstır. kısaca canı yanmiştir canın yakar... kadın mileti :D kokrucan aga

0|0
    0|0
  • kızların ilgi alanına giriyor bu konu

0|1
    0|0
  • kızlar bundan zevk alıyorlar bunu herkes biliyor artık

0|1
    0|0
  • bunu yapan kızlar var dostum bundan zevk alıyorlar acizler çünkü karaktersizler yapanlar duydum gördüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...