Kızlar, internette tanımadığı kişilerle iletişim kurmaktan neden korkar?

Kızlar Soruyor.com da bile gizli kullanıcıların çoğu bayan. Pek çok sosyal ağ da veya arkadaşlık sitelerinde resim koymak, açık kimlik bilgileri kullanmaktan çekiniyor. Bu durum "kadın"ın Türkiye'de kendine güvensiz olduğunu göstermiyor mu? Kadının adı yoksa erkek ne yapsın?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• kendine güvenmediği için değil böyle sanal aleme güvenmediği için ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• erkekler dürüst değil artık bu devirde beyefendi...bayanlar narin ve kırılgandır..duygusaldır.ama erkekler bir bayana yaklaşırken tamamen çıkar amaçlı yaklaşıyor..belki iyi insanlarda var ama bu çok az..bayanların güvensizliği gayet normal beyefendi..

0|0
    0|0
  • yok egolarını türk erkekleri şişiriyormuş yok korkuyorlarmış.

hiç şu ihtimal gelmiyo mu aklınıza?

türk kızı saf göründğü kadar zekidir de.

böyle anca netten muhabbet kurmaya çalışan erkeğin beş para etmediğini bilir.

ergenlikte meraktan bir iki defa muhabbet ettim. birinde adam evli çıktı. diğeri de saykoya bağlamıştı. iki gün girmedim cevap olarak "nerdesin sen? öldürürüm seni biriyle mi görüşüyorsun?" vs diyen bi keko çıktı.

kısacası egoyla korkuyla falan alakalı değil.sadece umurlarında değilsiniz hepsi bu.

kendinizi o kadar büyütmeyin gözünüzde.

2|0
    0|0
  • Evli, 57 yasindaki insanlar boyle sitelerde gezdigi icin artik kimseye guven olmuyor :)

4|2
    0|2
    • Yok artık : ) gencim zımba gibiyim asdasd

• Madem bu kadar internet bilincin var, bu sitelerin aynen gezdiğin sokaklar, gittiğin lokantalar eğlendiğin kafeler gibi umumi mekanlar olduğunu bilmen lazım. Kaldı ki; 27 yaşında bekar biri olsaydım daha çok mu güvenirdin? Sorduğum sorunun cevabını aslında çok iyi biliyorum. Ancak ben genç kızları değil sadece; tüm yaşları kapsayacak bir genel soru sordum. Sense özelleştirerek cevapladın. Üstelik anne babanın da ben yaşta birileri olduğunu bilerek eleştiriye geçtin. Algı ve kavrama melekelerini

• Hayir daha cok guvenmezdim, pedofili olma ihtimalin duserdi sadece. Anne babam yasindaki insanlar bu sitede ne geziyor onu da anlamis degilim zaten :)

• dayı namaz kaçtı sen hala foto derdindesin.

2|0
    0|0
  • He amca ondan

1|0
    0|0
  • kadınlar güvensiz değil erkekler sahtekar daha doğrusu Net ortamında Kime nasıl güvenipte tanışacaksın adından başlıyo yalana

1|0
    0|1
  • güvenmek,resim koymak,açık kimlik bilgisi koymak zorunda mıyız ? demek ki böyle rahat ediyoruz saygı duyulmalı

0|0
    0|1
  • korkmaz ama ciddiye almaz neden tanımadığım etmediğim biriyle görüşeyim ki.

0|0
    0|1
  • senin gibi tipler olduğu için amcacım.

0|0
    0|0
  • Korkmaz, Korkar takliti yapar.

0|0
    0|3
  • Tırstık korktuk ağladık :(

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu yaşta kalpten götürecek konular olabilir bunlar ...

0|0
    0|0
  • Kadınların tam tersine kendilerine güvenleri bizim Türk erkekleri sayesinde tavan yaptığı için kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar

0|5
    3|0
  • bunu yapmakta çok haklılar . ve yapmalılar . kendine güvensizliği ortaya koymaz bu aksine durumdan fayda çıkarmak isteyenleri biraz delirtir

1|2
    0|0
  • Bıyıklı yakışıklı abim =) Burda abazlar diye bir ırk var bu ırk yüzünden olsa gerek =) Allah bizleri bu ırkın işkencesinden korusun=) Amin

0|3
    0|0
  • dayı seni görsem bende korkardım :D

1|1
    0|0
  • Neden olabilir hem cinslerimizin üçkağıtçılıkları yüzünden kızlar güvensiz kalıyorlar haklı olarak kızamayız bu onların kararı sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...