Erkek kız ilşki sendromuna bir el atarmısınız?

bir kız sevdiniz sessiz gizemli ve güzeldi. birkaç ay peşinden koştunuz fazla konuşacak kadar samimiyete gelemediniz ( aynı ortamda olmanıza rağmen) derken bazen yakınlaşmalar bazen soğumalar.. bir hata yaptınız bilerek (saygısızlık) kızın kalbini kırdınız ancak kız cok sessiz oldugu icin bunu sizinle ve kimseyle paylaşmadı bile sadece içine attı. birkaç ay sonrada hala kin nefret sevgi dolu olsanızda ( her 2 taraf) kızın sevgilisi olduğunu gözlerinizle gördünüz ve kızın mutlulugunun farkındasınız. ne hissederdi bu durumdaki erkekler?

• Kız sağ gösterip sol vurdu.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Erkek suçlu çünkü hata yaptı.şansını kaybetti.
    67% (2)0% (0)67% (2)Oy Ver
  • Başka önerisi olan paylaşsın arkadaslar.
    33% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bu arada en önemli şeyi söyleemeyi unutmuşum, kız ve erkek aynı ortamdalar ve arakdaslar ortak

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• erkek pişman olsada kız başkasıyla olduğu için artık onu istemez sanırım...

0|0
    0|0
    • banada öyle geliyor. umarım bu pişmanlıgı ömrü boyunca çeker

• sagol tesekkur ederim :)) ama o cocugun en yakın kız arkadası peşimi bırakmıyor nerde beni görse zehiri veriyor. ya susmaya devam edecegim yada fena bozacağım

• boşver gitsin:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Samimiyet duvarını aşamadıysa, suç erkektedir. Çünkü ilişkiyi erkek yönetir. İlk zamanlar Dizini dövecektir. Fakat sonradan her iki tarafta normal yaşantısına devam eder..

0|0
    0|0
  • kırılrdım ama sevmeye devam ederdim

0|0
    0|0
    • zaten onunda hala ara sıra bakışlarını görüyorum ancak kafasını taşlara vursa keşke beni üzdügü icin. gerçi seven üzmez ama :) olan oldu

Kızlar Ne Diyor 2

• .

Olmuş bitmiş bir olay yeni başlayan bir ilişki var o adamın pişmanlığıyla ilgilenme çünkü çoğu pişman olmaz olsada bir önemi yok senin için

0|0
    0|0
    • evet bir ilişkim var iyi gidiyor. ancak onunla aynı ortamı paylaşıyorum ve onu görmek bile rahatsız ediyor beni. bana yaptıgından utansın kafasını taşlara vursun istiyorum

• Boşver ya birşeyi yaptıktan sonra vursa ne kırılan kalp düzelmez sen ilişkine bak

• el atın arkadaşlar ben okuyacak gücü bulamadım kendimde kabuğuma çekiliyorum:)

0|0
    1|0
Yükleniyor...