Bayan polis olmanın zorlukları nelerdir?

arkadaşlar polis okulu düşünüyorum. Sizce bayan polis olmanın zorlukları nelerdir ? Şark görevi bayan polislerde nasıl şekilleniyor ? ve başka meslekten biriyle evli bir bayan polisin hayatı nasıl olur sizce ? :/ Tayin olayı sorun yaratır gibime geliyor benim evlilikte. sonuçta eşin başka meslek sen tayinle uğraşıcaksın. Bi yardım edin

Güncellemeler:
Okuldan mezun olur olmaz iş imkanın var maaşı da fena değil bunu da göz önüne alalım..
ya arkadaşlar erkek arkdaşım polis olmama başlı başına karşı. sürekli tehlike içinde olacağımı düşünüyor. Polis olacaksan lise bitimine kadar yanındayım diyor. Senin liseden sonraki hayatının saçma sapan oluşunu izlemek için yanında olmamı mı istiyorsun lise bitimine kadar yanındayım diyor. ne yapmalıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zorluk falan yok bildiğin yolda devam et takdir ediyorum ben seni

Erkekler Ne Diyor 12

• 11gün

bizim teşkilatta ya amir olucan ya kadın kanka, bayanlara zorluğu yok ol sen ;)

• lise bitimimi şu an sen kaç yasindasin?

• 2 sene kaldım. sondayım

• Böyle minik minik tabancaları oluyor ya bellerinde bayılıyorumm..

• Eğer eşinde memur ise(polis subay öğretmen vs) aynı şehire veriyorlar diye biliyorum..Ayrıca ben erkek olarak enson çare olarak polisliği düşünüyorum

• Sen öyle diyorsan :)

• bayanlarn avantajı vardır polslikte her zaman :)

• Benim çevremde çok var hepsi çaresizlikten yapıyor. Çalışma şartları çok zor. Zaten polis olmak bayanlar için birazdaha zor eğer sende polisliği kazanacak kapasite varsa birazdaha üzerine koyup memur vs olabilirsin.

• Öncekileri Göster
  • sen polis ol,ülkenin en azılı suçlusu ben olurum yeminlen bak :)

• Polis olmanın mutlaka bayan olarak zorluğu vardır ama alışırsın.. Sonradan takmazsın bile belkide bu sorunları.. Bu mesleği ekonomik şartlara göre değilde gerçekten istiyorsan yapmalısın...Evli polislere kolaylık sağlıyorlar bu durumlarda.. Eşinin yanına tayin alabilirsin...

• Tebrik ederim cesur bir davranış düşünce gösterdiğin için merkezi birimlere girer isen çok rahat edersin

• dinliyorum :D

• bekletme hemen derslere başlıyoruz küçük hanım

• :)

• Öncekileri Göster
  • bence yüz foto modeli vb olabilirsin. şansını dene derim. sevimli bir yüzün var. ama karar senin tabi

• bayan olmanın zorluklarını elbet o meslektede hissedersin.

• şark görevini pek bilmem de, bayan polisleri genelde bürolarda çalıştırıyorlar, olağan üstü durumlarda aktif görev yapıoyrlar eylem, seçim, yabancı ülkeden diplomat gelmesi gibi, polis olduktan sonra tayinde sorun olmuyor eğer evli olduğu kişi de devlet memuru ise onunla gidiyor

• şark hizmetine eşine de tayin çıkıyor bayan polise şark hizmeti olup olmadığını bilmiyorum, kendisi tayin isterse yüzde 90 eşine de izin verirler

• Eşiyle gitme durumu mümkün yani?

• bence sana çok yakışır polislik eğer profildeki resim sana aitse...

• bayandan asker polis olmaz hiç bulaşma rezil olursun

Kızlar Ne Diyor 5

• 11gün

bende cokkk istiyordum polis olmayı ama pilotaj okuyorum. nasip degilmis, sen keyfini cikar , güzel meslek.
    benim halamın mesleği polislik hiç zorluğu yok valla. eşi ona ayak uyduruyorr ;)))

• 21gün

bnde polis olmak ıstıyorum herseyı araştırıyorum bnce asla vazgeçme ıstegınden ve bunu başarırsın umarım kendıne güven yeter ayrıca bnce pek zorluğu yok

• zor bir meslek seçimi yapmışssın.eksisini artısını sen düşün.

• hangisini cevaplasam ... zorlk dediğin gece nöbeti çok az nadir olur vermezler .. görevlendirildiğin yere gidersin miting statt vs... 2 sene doğu hizmetin var... evlenirsen tayin hakkın olur , eşinin yanına tayin alman zor olmaz 6 ay içinde gidersin

• polislerden hiç haz etmiyorum nedense

Yükleniyor...