Bayan polis olmanın zorlukları nelerdir?

arkadaşlar polis okulu düşünüyorum. Sizce bayan polis olmanın zorlukları nelerdir ? Şark görevi bayan polislerde nasıl şekilleniyor ? ve başka meslekten biriyle evli bir bayan polisin hayatı nasıl olur sizce ? :/ Tayin olayı sorun yaratır gibime geliyor benim evlilikte. sonuçta eşin başka meslek sen tayinle uğraşıcaksın. Bi yardım edin

Güncellemeler:
Okuldan mezun olur olmaz iş imkanın var maaşı da fena değil bunu da göz önüne alalım..
ya arkadaşlar erkek arkdaşım polis olmama başlı başına karşı. sürekli tehlike içinde olacağımı düşünüyor. Polis olacaksan lise bitimine kadar yanındayım diyor. Senin liseden sonraki hayatının saçma sapan oluşunu izlemek için yanında olmamı mı istiyorsun lise bitimine kadar yanındayım diyor. ne yapmalıyım ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• zorluk falan yok bildiğin yolda devam et takdir ediyorum ben seni

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Polis olmanın mutlaka bayan olarak zorluğu vardır ama alışırsın.. Sonradan takmazsın bile belkide bu sorunları.. Bu mesleği ekonomik şartlara göre değilde gerçekten istiyorsan yapmalısın...

Evli polislere kolaylık sağlıyorlar bu durumlarda.. Eşinin yanına tayin alabilirsin...

1|0
    0|0
  • şark görevini pek bilmem de, bayan polisleri genelde bürolarda çalıştırıyorlar, olağan üstü durumlarda aktif görev yapıoyrlar eylem, seçim, yabancı ülkeden diplomat gelmesi gibi, polis olduktan sonra tayinde sorun olmuyor eğer evli olduğu kişi de devlet memuru ise onunla gidiyor

1|0
    0|0
    • Eşiyle gitme durumu mümkün yani?

• 2ay

Ben şu an 15 yaşındayım lise 2 ye başladım çocuk gelişimi İngilizce bölümünde okuyorum. Polis olmak istiyorum. Ne yapmalıyım ders notlarım yüksek

• 28gün

@ayyıldız81 size meesaj gonsermek istiyorum sorularım olucak sizin için hesap açtım mesaj yerinizi açarmısınız lütfen

• Tebrik ederim cesur bir davranış düşünce gösterdiğin için merkezi birimlere girer isen çok rahat edersin

1|0
    0|0
    • öyle diyen biri ile beraber olamazsın herhalde senin hayatın boş ver de ona ekmeğine bak :)

• bekletme hemen derslere başlıyoruz küçük hanım

• dinliyorum :D

• bayan olmanın zorluklarını elbet o meslektede hissedersin.

0|0
    0|0
  • Eğer eşinde memur ise(polis subay öğretmen vs) aynı şehire veriyorlar diye biliyorum..Ayrıca ben erkek olarak enson çare olarak polisliği düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Dişini sık bir kaç sene hazırlan kpss ye ünv felan..Sırf para için yapılmaz

• bayanlarn avantajı vardır polslikte her zaman :)

• Sen öyle diyorsan :)

• Böyle minik minik tabancaları oluyor ya bellerinde bayılıyorumm..

1|0
    0|0
  • bayandan asker polis olmaz hiç bulaşma rezil olursun

1|0
    1|0
    • Neden olmayacakmis o kadin istese her seyi yapar geri kafalilik yapmayalim😠😠

• 4 sene önce bana da bunu demişlerdi ah ne kadar da cahilsiniz bazen sizin gibi düşünen insanlara gerçekten acıyorum! Eğer bir kadın polis ise onun elini öpeceksiniz ''bayandan asker polis olmaz'' deyip te geri kafalılık yaparak insanları kandır mayacak sınız!
      Görevime ilk olarak çevik kuvvet olarak başladım, çevik kuvvette maçlara, gösterilere herşeye yolluyorlar ilk ve gece nöbetleri oluyor tam 3 sene Trabzon da çevik kuvvette çalıştım sonra doğu görevi çıkıyor ama ben dilekçe yazıp narkotik'e geçtim ilk başlarda yol filan bekliyorsunuz sonradan ayırıyorlar şimdilerde baskına falan gidiyoruz çok eğlenceli ve bir o kadar da zor bir meslek gecenin 1,2 sinde geliyorum eve, gece çalışıp gündüz uyuyorum ama bu söylediklerim gözünü korkutmasın çok gurur verici bir meslek azimli, cesur ve sabırlıysan neden polis olmayasın ki? Eğer gerçekten istiyorsan böyle ''bayandan asker polis olmaz'' diyen cahil dangalakları takma kim bilir belki polis olur benimle aynı yere düşersin :D

• @ayyıldız81 Helal olsun, kolay gelsin bu arada.

• bence sana çok yakışır polislik eğer profildeki resim sana aitse...

0|0
    0|0
  • HER MESLEK ZORDUR.

0|0
    0|0
  • bizim teşkilatta ya amir olucan ya kadın kanka, bayanlara zorluğu yok ol sen ;)

0|0
    0|0
  • lise bitimimi şu an sen kaç yasindasin?

0|0
    0|0
  • sen polis ol,ülkenin en azılı suçlusu ben olurum yeminlen bak :)

0|0
    0|0
  • bence yüz foto modeli vb olabilirsin. şansını dene derim. sevimli bir yüzün var. ama karar senin tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende cokkk istiyordum polis olmayı ama pilotaj okuyorum. nasip degilmis, sen keyfini cikar , güzel meslek.
    benim halamın mesleği polislik hiç zorluğu yok valla. eşi ona ayak uyduruyorr ;)))

0|0
    0|0
  • bnde polis olmak ıstıyorum herseyı araştırıyorum bnce asla vazgeçme ıstegınden ve bunu başarırsın umarım kendıne güven yeter ayrıca bnce pek zorluğu yok

0|0
    0|0
    • Pilotajlığı nerde okuyosun ve bayan sayısı çok mu?

• Çok rahatlık la olabilirsiniz kızlar bazi erkekler bile kizlardan cok zorlaniyo kizlari uzak yerlere örneğin doğuya kesinlikle yollamazlad bende İzmir polislik akademisini bitirdim şimdi nisanlim da polis ve şöyle birşey de var eşinizin tayini nereye çıkarsa sizi de oraya yolluyorlar bu yönden sanlisiniz ama yüksek yerleri okuycam diyorsaniz özel tim özel harekat falan biraz zorlanirsiniz ama eminim kızlar herşeyin üstesinden gelebilir

• 18gün

@ayyıldız81 size mesaj göndermek istiyorum sorularım var yardımcı olur musunuz lütfen polis olmak istiyorum bende.

• zor bir meslek seçimi yapmışssın.eksisini artısını sen düşün.

0|0
    0|0
  • Bende. Polis olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • hangisini cevaplasam ... zorlk dediğin gece nöbeti çok az nadir olur vermezler .. görevlendirildiğin yere gidersin miting statt vs... 2 sene doğu hizmetin var... evlenirsen tayin hakkın olur , eşinin yanına tayin alman zor olmaz 6 ay içinde gidersin

1|0
    0|0
  • polislerden hiç haz etmiyorum nedense

0|0
    0|1
    • al benden de o kadar.

• Sen o evinde gece kıçını dönüp rahat rahat uyuya biliyorsan bizim sayemizde anladın mı? O bayrak inmiyorsa bizim kanımızla, canımızla!.
      Utan be! şehitlerden.
      Ahirette peygamberlikten sonra en büyük rütbe şehitlik tir ve 2 ayette ne güzel de söylemişler;
      “Allah yolunda öldürülenleri sakın ölü sanmayın. Bilakis onlar diridirler; Allah’ın, lütuf ve kereminden kendilerine verdikleri ile sevinçli bir halde Rableri yanında rızıklara mazhar olmaktadırlar. Arkalarından gelecek ve henüz kendilerine katılmamış olan şehit kardeşlerine de hiçbir keder ve korku bulunmadığı müjdesinin sevincini duymaktadırlar. Onlar, Allah’tan gelen nimet ve keremin; Allah’ın, müminlerin ecrini zayi etmeyeceği müjdesinin sevinci içindedirler. “
      “Kim Allâh’a ve Rasûl’e itâat ederse, işte onlar, Allâh’ın kendilerine nîmet verdiği peygamberler, sıddîklar, şehitler ve sâlihlerle beraberdir. Onlar ne güzel arkadaştırlar.”

• o Şehitlerde, senin ''haz etmediğin'' polislerden ve askerden oluyor !

Yükleniyor...