Kendinizle ilgili bir soru okudunuz mu burda ?

Hiç buradaki sorulara bakıp tanıdığınız insanlara ilişkilendirdiğiniz oluyor mu?mesala bu acaba benim sevgilim mi yazmış ya da benden hoşlanan biri mi yazmış dediğiniz oldu ? burda sizin hakkınızda birşey yazanını yakaladınız mı hiç?ya da burdan birşey okuduktan sonra tanıdığınız birinin yazdığını düşünüp ona farklı gözle baktınız mı ya da

şüphelendiğiniz kişiye sorduğunuz oldu mu ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kerecik ismim geçmişti, Absint sağolsun

link

Absint'in listeye bak, hepsi kız, tek erkek benle Orpheus :)) Aynı sorudaki diğer cevap gerçekdışıydı, ciddiye almadım

0|0
    0|0
    • soru demişsin gerçi de neyse idare edilsin artık

• anladım,onlar da varsa onları görmek isterim :)

• Sitenin popülerleri belli, kendilerine "kombo" diyorlar, benden duymuş olma ama buralar onlardan sorulur :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sitenin en takoz pembe nicki şıklarında vardım.

Takozun teki sormuştu.

0|0
    0|0
    • kendine Takoz mu diyorsun yahu :D

• ks en tatlı üye kim dendiğinde hınzırca gülümseyip yine benim için soru açmışlar diyorum

0|0
    0|0
    • :D mutlu olan sensin diyorum :)

• dünde buna benzer bir soru sorulmuştu kopyamı çektin bakayım:)

0|0
    0|0
    • yok canım,bunu merak eden tek ben değilim demek,o sorunun linkini verir misin

Erkekler Ne Diyor 3

• yok ya. olsa güzel olurdu heyecanlı olurdu. cevaplarda bir gizli vardı bir ara adımı yazıp duruyordu atraksiyon oluyordu ahahaha

0|0
    0|0
  • yok ama eski hesabimlayken gizli bir kiz bana ilani ask etmisti ulen gormeden etmeden nasil asik oluyirlar anlamis degilim acaba profilimdeki bebegi ben mi sandi?

0|0
    0|0
    • güzel şeyler yazıyor olabilirsin de ondan,kızlar zeki,komik erkekleri sever :)

• tanıdık değil de benim de yaşadıklarıma benzer olayların yaşandığına eminim

0|0
    0|0
    • adam dediğin böyle düşünür

Yükleniyor...