Sevgiliyi terketme bahaneleri?

Diyelim ki biriyle çıkıyorsunuz ve ayrılmaya karar verdiniz bahaneniz ne olurdu telefonu kapatır kayıplara karışırmısınz yoksa açıklama yaparmısınız yaparsanız nasıl bi açıklama yaparsınız amacınız incitmeden ayrılmakmı olur yoksa canını yakarakmı ayrılmayı tercih edersiniz diyelimki canını yakmak istediniz ne yaparsa canını yakarak ayrılmayı tercih edersiniz çok sordum idare edin :))))

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• 1- benden daha iyilerine layıksın

2-unut gitsin benden sana yar olmaz

3- ben başkasına aşık oldum lan

4- hevesim kaçtı

5-gönül eğlendiriyordum :D

0|1
    0|1
    • ahahah :d hevesim kaçtıyı tuttum

• canını yakmak için bunları kullanabilirsin :) ama şunuda unutmaki bi kız canını yakan erkeği asla affetmez ve intikam almak ister yane o kız geri dönmek isterse ne yaparsa yapsın sakın ona kanma inanma ve geri dönme zararlı çıkarsn :D

• karakterini begendgm ama duygusla yönden acıdan tatmn olamadgm için bttyse, direk sölerm bahane falan gerek , bitmelli diye

0|1
    0|0
    • peki bi açıklama yaparmısın bitti git başımdanmı dersin

• hiç biri yok 3 ay önce hiç bi açıklama yapılmadan terkedildimde:)

• ozaman bosver .. seni kaybettne o üzülsün ..

• telefonu kapatıp aniden kayb olmak insanlık dışı.

0|1
    0|0
    • ya kızlar ayrılırken husisi erkeklerin canını yakmayı seviyorlar bunun sebebi nedir ben bunu merak ediyorum aslında

• eğer sırf canını yakmak istiyorsa, demek ki, ona çok kızmış yani burada artık normal ayrılık değil kızgınlıkla yapılan nefret dolu ayrılık var - planlı şekilde. Ama sevmiyorsa, ve ya bazi sebeblerden dolayı ayrılmak mecburiyeti hisediyorsa o zaman mutlaka konuşmalı. Diğer türlü dediğim gibi insan dışı bir şey.

• yani yok sebebi bilinen bi sebebiyok

• olmuyorsa olmuyorduk artık senı eskısı kadar sevmıyorum derdım bıterdı

0|0
    0|0
  • benden daha iyilerine layıksın derim:) ıyyk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...