Hamza hamzaoğlunun neden gittiğini hala anlamadım biri söyleyebilirmi?

Hamza hamzaoğlu neden gitti?
Bilen varsa söylesin kaç gündür bunu merak ediyorum

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• fantastik kadro dizilişleri olabilir mi bir örnek..

0|1
    0|0
    • Sende gitmesinden yanaydın demek ama adam başarıkıydı şimdi mustafa denizli geldi iyimi

• yönetim gidicek önce.. sabri umut gibi malları da şutlayacaklar artık ruhsuzlardan kanser olduk

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kupayı alsada seyirci oynattığı futboldan hiçbir zaman zevk almadı. Sezon başında bonservisi elinde olan bi' ton futbolcu vardı kısaca bedava oyuncular! Kulübün maddi durumu ortada ama yinede hamza o oyuncuları almadı. Daha öncede yazdım yine yazacağım.

Taraftar neden Hamza hocayı sevmeye başladı çözemedim. Daha birkaç güç önce istifa diyenler bile isyan ediyor. Atletico maçında bu adama baya söven olmuştu. Şimdi ise arkasındalar. Hamza bize 3 kupa getirsede onun yeri Akhisardır. Galatasaray gibi büyük bir kulübün teknik direktörlüğünü yapacak kapasitede değil. Başkanda o da vizyonsuz. Bir kere adam küçük düşünüyor. Önünde ŞL maçı var sen Rize maçı bizim için daha önemli diye demeç veriyorsun. Neymiş elindeki kadroyu iyi kullanıyormuş. Hakan Baltayı ön libero oynatmış adam bu. Geçen senenin kahramanlarından Yasini bir sağda bir solda oynattı. Adamın performansı düştü haliyle. Balon Töreden bin kat iyi Yasin. Sneijderi bile kanatta, ön liberoda oynatmış hamzadan bahsediyoruz. Onun dışında umut gibi becereksiz bir futbolcuyu her maç banko oynatırdı.

Adam, "Keşke herkes Umut gibi mücadele etse koşsa" diyor. Deli dana gibi boş koşu yapan forvete kim ne yapsın? E her şey koşmaksa sokakta zenci bir satıcı alalım zabıtalardan kaçmaktan hızlıdırda. 1.000 TL+yol+yemeğe deli gibi koşar tüm sahayı. :D Geçen sene bize 3 kupayı getiren adamlar Sneijder ve Musleradır. Muslera yılın kalecisi seçildi bu takımın kötü olduğunu gösteriyor. Adam tek başına maçı kurtaramazki. Sinan Gümüş'e, Jose'ye hatta milli takıma çağırılan Denayer'e şans vermiyor. Yahu Denayer kiralık ihtiyaç varki almışız oynat işte. Akhisardaki evladı Bilali oynatmayı tercih ediyor. Yenikken Sabriyi 90'da oyuna alıp maç başı ücretinide ödetiyor. Umutla sözleşme imzalanmasına zaten başından beridir sıcak bakıyordu. Sabriye yapılan zamları saymıyorum bile. Bu adamlar kulübün kapısının önünden geçecek adamlar değil. Şimdi Mustafa Denizli gelsin diyen beyin yoksunları var onuda unutmadık.
    icube.milliyet.com.tr/.../...i-krizi--6308129.Jpeg

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Topu ileriye götürelim Sneijder pas falan atsın, bişey çıkmazsa uzaktan şut çeksin gol atarız taktiğine alternatif istemişler bulamamış.

0|0
    0|0
  • Adama az parayla mucize yarat dediler yapamadi

0|0
    0|0
  • Yönetici olacak g*t kılları istedi gitmesini.
    Başkan olanın götü tavan yapıyor bkz: demirören bkz: aziz bkz: ünal bkz: adını anmak istemediğim 0ç

0|0
    0|0
  • Bence iyi oldu gitmesi sezonu 3 kupa ile bitirdi basarili diyeceksiniz ama bu basari fenerle besiktasin beceriksizliginden onlarin sayesinde aldik 4. Yildizi bu sezon ahim sahim futbol yok sampiyonlar liginde de ayni diyebiliriz benfika maclari haric yonetim desen tam bir rezalet

0|0
    0|0
  • yönetim kaprisi

0|0
    0|0
  • Yönetimin beceriksizliği yüzünden

0|0
    0|0
  • net bir açıklama yok hala diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Yönetimin egosu yüzünden kovuldu.

0|0
    0|0
  • Umut bulutu sürekli elinde tutmak istiyordu yönetimi kızdırmış galiba bu tavırları o yüzden güle güle dediler ama yönetimde gitmeli bana göre

0|0
    0|1
    • İyide bir umut bulut yüzünden gidiceğini hiç sanmıyorum başka bişey vardır illaki ya

• @kaseterk kardeşim ozaman ben giderdim sözümün dinlenmediği yerde durmam ama kovuldu diyolar onu anlamadım transfer istiyosun diyip kovamazlarki adamı

• Kovuldu zaten.
      Yönetim şu an kendini kanıtlama peşinde hamza hoca herkesin güvenini kazandı ama yönetim ilk günden beri gidici kendilerini sağlama almaya çalışacaklar beceremeyip sonunda şutlanacaklar ünal da aynı havalara girdi egoist tavırla takımı borca soktu ama en azından o transfer yaptı bu futbol açısından üretmiyor sadece eldekini tüketiyor.
      Şimdiden sonra Galatasaraya destek vermem ben verende kendinden utansın benim paramla takımın evlatlarına zulm ediyor şrfsizler.

Yükleniyor...