Futbol takımı kurucak olsanız hangı futbolculardan takımı olustururdunuz??

ıyı aksamlar futbol takımı ıcın hangı oyuncuları ( turk takımlarından )tercıh ederdınız baskan teknık dırektor kım olurdu ? tesekkurler

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN: Düzen:4-2-3-1 KALE: Muslera GERİ DÖRTLÜ: Eboue,Semih,Dany,Riera - ORTA BEŞLİ: Selçuk,Melo (ikili ön libero),Amrabat,(sol kanat) , Hamit (sağ kanat),Snijder(forvet arkası oyun kurucu) FORVET: Drogba

SSL İÇİN : Yine aynı diziliş ama Melo yerine,Yekta. Amrabat yerine Emre Çolak yada Engin şeklinde 6 yabancı olur

Teknik Direktör Fatih Terim ( İmparator )

Başkan Ünal Aysal

4|8
    0|1
    • ıste al sana cevap boyle olur:)

• Kıyamet alametleri bunlar :P Şaka bir yana bende aynı şeyi diyecektim, bugün 2. oluyor ya :( Benim yapacağım yorumu benden önce biri yapıyor ve en iyi cevap seçiliyor. Ağzından laf alma derler ya o olsa gerek :) Benden çok yaşayacaksınız belli, benim zaten bir ayağım çukurda :P

Bu arada helal olsun diyerekten +`yı basıyorum.

Soruyu soran arkadaşa da helal olsunu ve 5 yıldızı hakediyor..

Tebrikler bayanlar ..

• tsekkkrr ederızzz:)

Erkekler Ne Diyor 16

• Muslera,

Eboue Semih Dany Hasan Ali Kaldırım

Selçuk İnan M. Fernandes

Burak Yılmaz Wesley Sneijder N.Amrabat

Didier Drogba

Footboal Manager gibi oldu ama naparsın :)))))) Bu kadro yıkılmaz :)

1|0
    0|0
  • başkan fikret orman teknik direktör fatih terim kale muslera veya volkan yedek mert günok

defans hasan ali kaldırım gökhan gönül yobo semih kaya ön libero mehmet topal selçuk inan

sağ açık burak yılmaz sol açık wesley sneijder ofansif ortasaha hamit altıntop

frvet didier drogba

1|0
    0|0
  • Başkan Ünal Aysal, Yardımcı başkan Sadri Şener, Teknik direktör Fatih Terim, Yardımcılar Şenol Güneş Tolunay Kafkas Ertuğrul Sağlam Yılmaz Vural

Kalede Muslera(Onur)

Gökhan G.(Eboue) Serdar Aziz(Yobo) Semih Kaya(Sivok) Ziegler(Adam akıllı sol bek söleyin :D

Hamit( Burak) Selçuk(Emre) Fernandes(Oğuzhan) Amrabat(Battala)

Sneijder(Colman)

Drogba(Sow)

parantez içindekiler yedekler

1|0
    0|0
  • Düzen:4-3-1-2 KALE: Volkan GERİ DÖRTLÜ: Gökhan Gönül, Yobo,ibrahim Toraman,Ziegler -

ORTA SAHA: ,Fernandes ,Hamit (sağ kanat),Snijder(Sol kanat) FORVET: Drogba,Sow

Yedekler:Stoch,Cenk Tosun,Muslera,Serdar Aziz,Olcan Adın,Salih,Yattara

Teknik direktör:: Yılmaz Vural

Başkanı salla gitsin :)

1|0
    0|0
  • Başkan : Ünal Aysal

Teknik Direktör : Fatih Terim - Yardımcıları - Tugay Kerimoğlu

Forvet : Drogba - Umut

Orta Saha : Sneijder - Selçuk - Riera - Yekta - Emre - Keitta - Nordin

Defans : Semih - Hakan - Danny - Sabri - Gökhan - Çağlar - Eboue

Kaleci - Guillermo Ochoa - Aykut - Ufuk

Diziliş : 2-1-3-4-1

Bende böyle yapardım takımı :D

1|0
    0|0
  • galatasarayı kurardım :)

1|0
    1|0
  • Buffon,Lucio,Lugano,R.Carlos,maicon(G.Gönül),Sisossko,Xabi Alonso,Lavezzi,Ribery,M.Stoch,İbrahimovic ilk 11 bu olurdu yedekte yerini kapatacak cinsten yeterli olurdu

1|0
    0|0
  • Onur Kıvrak

Hakan Balta

Gökhan Gönül

Felipe Melo

Caner Erkin

Hamit Altıntop

Emre Belözoğlu

Selçuk İnan

Burak Yılmaz

Drogba

Sow

1|0
    0|0
  • Kalede muslera,Defansta Sabri,Eboue,Semih,Dany,OrtaSahada;Wesley,Amrabat,Hamit,Selçuk,Melo,Forvette Drogba.

1|0
    0|0
  • muslera

eboe

sivok

semih

riera

fernandes

selçuk

sneijder

burak

drogba

sow

2|0
    0|0
  • Kale de Muslera Yedeği Onur Kıvrak Defans Danny Riera Eboue Orta Alanda Selçuk Batalla Snaider Amrabat olur Forvette Drogba Burak Sow olurdu sistemim 3 4 3 olurdu

1|0
    0|0
  • direkt gs'yi al tamam işte :D

1|0
    1|0
  • galatasaryım yönetim teknik heyet ve oyunculariyla zaten en iyiler diğerleri teferruat...

1|0
    0|0
  • galatasaryımn üstne bir takım yok bence onun icin ona almaya gerek bile yok oyuncu:))

1|0
    0|0
  • herkes kendi takımını yazar şimdi

0|0
    0|0
  • Volkan-Gökhan Gönül-Sivok-Yobo-İsmail Köybaşı-Mehmet Topal-Fernandes-Selçuk-Kuyt-Sneider-Almeida..Defans zayıf kaldı ama neyse :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• teknik direktör fatih terim

takım:umut bulut,burak yılmaz,ibrahim toraman,muslera,egemen korkmaz,elmander,dirk kuyt,sneijder,drogba

1|0
    0|0
  • ronaldo yu alırdım sonra şu fenerli hakeme tüküren sexy dövmeli futbolcuyu alırdım snajjder i alırım

1|0
    1|1
Yükleniyor...