Türkiye'de en çok hangi taraftar var? Bence en çok Fenerbahçe taraftarı var malesef...

Yeni nesil bebelere çocuklara bakıyorum da en çok fb sonra gs ardından bjk geliyor ...sizce en çok taraftar kimde bence dünyada 50 milyon gs'li 50 milyon fb'li var ama Türkiye'de fenerbahçe bu alandan 1 adımcık önde gibi , sizce de öyle mi ?

Güncellemeler:
bu arada en büyük GALATASARAY ! :D

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• gs taraftarı daha cok yenı nesıl ozellıkle

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 30 milyon taraftarıyla Galatasaray açık ara önde

1|4
    0|0
  • Galatasaray <3 hadi millet kapışsın. Zaten bir sürü anket var ks de bununla ilgili. Türkiyeyi bilmem ama ks de en çok galatasaray taraftarı var 2 ankette de bu sonucu görmüştüm. Beşiktaş olmadığı kesin diyor burada noktalıyorum.

0|2
    0|0
  • Fener taraftarı çok tabi :))))

0|0
    0|4
  • olabilir ama biz gsli dogduk öyle de ölürüz :D

0|1
    0|0
  • bence galatasarayın taraftarı var ama bazen beşiktaşın taraftarının da süper olduğunu düşünüyorum açıkçası fb futbol maçında ne durumdadır bilemem ama basketbol maçlarında millet oturup izlemekten başka bşe yapmıyor.

0|1
    0|0
  • Fener her zaman bir adım öndedir.

0|0
    0|3
    • Başarı olarak Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük takımı GALATASARAY , bunu fenerliler de biliyor ama suçlu suçluyum demez gibi bişi bu ...

• cnku çok i*ne war da ondan.en buyuk gsdr.bunu hrkes blyor

0|2
    0|0
  • trabzonsporlu olmak ayrıcalıktır

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• çok olsa ne yazar

0|0
    0|0
  • Galatasaray,Galatasaray fenerbahçenin ... koyar

0|3
    0|0
  • BENCE GALATASARAY

0|3
    1|0
  • Galatasaray taraftarı

0|1
    0|0
  • dünyada 50 milyon gs fb taraftarı var öylemi komikmiş bunu neye dayanarak söyledin :) ve evet bjk taraftarı az ama has beşiktaşlı..

0|0
    0|1
  • Dil dökmeye gerek bile duymuyorum Asaletin yeter Galatasaray

0|1
    0|0
  • 2-2 mi bursadan gol haberimi var

0|0
    0|0
  • Bu sorunun içinden çıkılmaz. Biri gelcek Galatasaray dicek diğeri Fenerbahçe :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...