Bu saatte yürüyüşe çıkan var mı?

şu an da kadıköy sahilinde yürüyüş yaptım kahvaltı etmek için bir cafedeyim sonra gene yürüyüşe devam siz yürürmüsünüz sabahları bu saatlerde

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ne guzel yurumk isterdm ama yanliz sikilir insan :))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben her gün değil ama haftada 4-5 gün yürüyebiliyorum bugün de o günlerden yürüdüm biraz dinlenmek için oturuyorum bisiklet sürücem daha😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yazlıkta bütün sahili turlarım. Sabah altı da kalkıp 8 gibi dönerim. Kışlıkta biraz zor ama arada burada da spor salonun da Kickbox ağırlık falan.

0|0
    0|0
  • Ne kadar da sağlıklı bir kız.

0|0
    0|0
  • Bende şimdi markete gidicem cips meyve suyu falan alıcam bide film oqh :D 12dede işe gidicem her zamanki gibi (pff :D )

0|0
    0|0
  • Pazar sabahları evet ama kadıköyde değil bir süredir hiç gitmiyorum kadıköye bıraktım orayı :)

0|0
    0|0
  • yalan soyleme , uc saat once kadıkoydeydım hiç yürüyen falan yoktu

0|0
    0|0
  • ben de bakırköy parktayım yürüyüş yaptım kahvaltı yapıcam şimdi yakın olsaydık beraber yapardık

0|0
    0|0
    • kısmet değilmiş afiyet olsun

• Bende kadıköy sahilinde yürüyüşe çıktım hangib cafedesiniz :) şaka yapmiyorsunuz degil mi

0|0
    0|0
  • Göz kapaklarım birbirine yapismis gözümü acamiyorum.

0|0
    0|0
  • Yok yürümem

0|0
    0|0
  • Tamda çıkıyordum

0|0
    0|0
  • Zamanım yok be ablacım gece gündüz çalışıyorum eşşek gibi nasıl yürüyüş yapayım 😔

0|0
    0|0
  • bennn genelde her sabah gün doğumuyla beraber 15 20 dk yürüyüşe cıkarım :D

0|0
    0|0
  • İşe geç kalmışım sürünüyorum dolmuşlarda

0|0
    0|0
  • Kadıköy de olsaydım belki

0|0
    0|0
  • Yürü anca gidersin 😊

0|0
    0|0
  • Yürüyüş için en ideal saat akşam saatidir

0|0
    0|0
  • evet yürürüüm bende simit aldım ok.

0|0
    0|0
  • Şimdi aynı yerde aynı mekanda bir sürü kişi yürüyüşe çıkar. Sonra hep beraber Avrasya Maratonuna giderler. :D 😂 😂 😂 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevmem kadıkoyu insan kalabaligindan baska birsey degil yürüyüs icinse hic gerek kalmiyo her gun duzenli olarak ise gecm kalma telasesinden yol boyu kosturuyorum zaten :)

0|0
    0|0
  • Tam tersine uyurum bu saatlerde ve yine uyuyacağım 😁

1|0
    0|0
  • Ekmek almaya çıktım. Biraz da fazladan yürüyüş

0|0
    0|0
Yükleniyor...