1 Sevgiliniz 1 En yakın arkadaşınız..

1 Sevgiliniz 1 En yakın arkadaşınız Allah korusun ikisinide

En yakın arkadaşınız ve Sevgiliniz uçurumdan düşmek üzere,fakat siz ancak birini kurtara biliyorsunuz ?

Kimi Seçerdiniz ? +Açıklamasıyla cevap verene +1

Ben kankamı..

+neden?

-nedenimi var ? Çünkü kızarkadaşım yok :P

Güncellemeler:
Onların ne yapıp ne yapmadığını sormadım

Mesela 2 side ölecek durumda Siz ancak birisini kurtarabiliyorsunuz

hangisi?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• Dostumu kurtarırdım .Gelip geçici aşklardan daha önemlidir benim için

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kız arkadaşımı kurtarırdım; sevgilim güçlüdür, o kendi çıkar :P

0|0
    0|0
  • .d Sevgilim yok fakat eğer olursa idealimdeki kişi olarak olur yoksa olmayacağı için ve biz bur da olduğunu varsaydığımız için sevgilimi tercih ederdim çünkü idealimdeki kişi hem en iyi arkadaş özelliğini hemde benim kriterlerimi taşıdığı için 2-1 önde olmuş olurdu .d

Ama Allah kimseye böyle bir şey nasip etmesin

İki şık arasında kalmak çok zor .d

0|0
    0|0
  • Ne diyeceğimi bilemedim :S

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşımı kurtarırdım çünkü sevgili gelip geçici onun gibi bir çok sevgilim olur ama knkmle herşeyımı paylaşıyorum sevgiline bi kötü söz soyle seni terk eder knkmı kardeşimin tarafına koyarak onu kurtarırdım

0|0
    0|0
  • ne zor soru ya sevgılım sanırım off vıcdan yaptım

0|0
    0|0
  • Kurtarmam ikisinide banane , ne işleri var acaba uçurum kenarında onların heee ...

0|0
    1|1
  • ikisinede vur tekmeyi gitsin dermisım :) Tabikide arkadaşımı kurtarırım o iyi günümde kötü günümde benim yanimdadir benimle mutlu Olur benimle mutsuz Olur gerçek anlamdaki arkadaşlıklardan bahsediyorum arkadaşim var öyle

0|0
    0|0
  • ıkısıde madem benım için çok değerli bende onlarla beraber ölürdüm ıkısınden bırısını secemem ben ıkısı olacak onlar olmazsa bende yokum

0|0
    0|0
  • onlar o uçurumun kenarında ne yapıyolarmış bakiim !

0|0
    0|0
  • ikisinide kurtarmazdım. Allahın işine karışılmaz.

0|0
    0|0
  • ikisinide kurtarmam kendim atlarım

0|0
    0|0
  • birlikte düşerdim :)

0|0
    0|0
  • Dostumu, sevgilimden zaten ayrildim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• neyın peşindesın sen? cevap: bende içimdekı süpermencılıkle ıkısınıde kurtarırdım , sonuçta bende bir hollywood severım..

0|0
    0|1
  • Ondan neden ikisi uçurumun kenarındalar onu bilmek lazım sevgilim neden benimle değilde arkadaşımla uçurum kenarına gelecek kadar ne olmuş ?

0|0
    0|0
  • Önce kendimi ;) Sonrada kız arkadaşımı, çünkü dostum dediğim kişi bunu anlayabilir. Hatta önce kendini bırakmalıdır bu hususta...

0|0
    0|0
  • Arkadaşımı Kurtarırdım , Bilirim ki Ben sevgilimi kurtaramasam da Arkadaşım Onun Kurtaracaktır.

0|0
    0|0
  • sevgilim gitmesin kankam sağlamdır bi şey olmaz ona

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımı.en yakın o çünkü sevgilim yokken de o vardı ondan sonrada o olacak uçurumun kenarında ancak onun elini tutarım

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşımı

0|0
    0|0
  • Ben dostumu kurtarırdım.

Neden mi?

çünkü hiçbir kız buna değmez.

0|0
    0|0
  • bende en yakın arkadasımı ama kız arkadaşım olsaydı kız arkadasımı secerdim :DD

0|0
    0|0
    • Ne yani Kızı En yakın arkadaşına tercihmi ediyosun ? tüüü senin gibi arkadaşa.

• Onları kurtarmaya çalışırken ben gideceksem , boşveeeer ikiside gitsin.

Arkalarından bende atlarım olur biter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...