Teknik direktör ayrımcilik mi yapiyor ?

Futbolcuyum arkadaslar hazırlık maçina gittik. Hoca 70. dk da maca aldı 10 dk icinde 1 gol 1 asist yaptım hoca hoca 80 da cikardi. sonra ben seni biliyorum zaten dedi.. neyse ikinci hazirlik maci geldi bu sefer ilk 18 e almadı.. 3. Sü geldi hic idamana gelmeyenleri aldı yine beni almadı napiyim acill yardım..

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• hamza kaçmış içine

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Klüp başkanı yok mu?

0|0
    0|0
    • Var kardeşim varda hic bir etkisi olmaz çünkü kulup bakani maçları izlemeye gelmiyor. Bide takim kaptani kadroya mudahale ediyor

• Git konuş anlat derdini.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Konuş birebir

0|0
    0|0
  • Hoca sana açıklama yapmış ben seni biliyorum demiş adı üstünde hazırlık maçı sakatlanmanı istemediği için yapmıştır böyle hazırlık maçları adı üstünde takımı hazırlamak takıma faydası olacak olanlarla çöpleri ayırmak için yapılır anladığım kadarıyla 10 dk da 1 gol 1 asist yaptıysan takımının Sneijderi gibi bir şeysin bunlar normal hazırlık maçlarında

0|0
    0|0
  • adı üstünde hazırlık maçı. hazırlık maçlarında genelde performansı bilinmeyen oyuncular oynatılır.

0|0
    0|0
  • torpil
    neden son yıllarda iyi sporcu cıkmıyor
    hak edenin yerine tanıdık geçiyor da ondan

0|0
    0|0
  • Öyle hocanın * cıkma sende idmanlara

0|0
    0|0
  • Belki sen iyi oynuyorsunuz diye, hazırlık maçında oynatmak istememiştir. Çünkü hazırlık maçlarında, yeni oyunculara şans veriyorlar genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...