Bahtsız bedevi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?yaşadığınız şansız olayları paylaşırmısınız?

Aslında ben başlıkta ki gibi olduğumu düşünüyorum. bi çok olayda başıma ya gelebilecek en kötü şey ya da ondan bir adım öncesi geliyor. mesela bir ara bi kızdan hoşlanmaya başladım. kız içine kapanıktıve 3 yıldır sevgilisinin olmadığını söyledi. ben açılmadan biraz yazıodum buna,5 gün sonra biriyle çıkmaya başladı. yetmedi çıktığıyla beni tanıştırdı. kıza yazmasam bi erkekle konuşmasını bile unutmuştu,sırf ben sevdm diye kısmeti açıldı. yani bunun gibi nice olayım var. var mı sizin de böyle bedevilikleriniz.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ooo başıma sayısız olay gelmiştir ama bunlara bahtsızlık demiyorum ya bir anı olarak kaldı .d

•Mesela girdiğim bir sınavda hoca herkese sınav kağıdını kendi dağıtmıştı her zaman olduğu gibi işte sınavı herkes bitiridi bende götürdüm bi baktım masanın üstündeki kağıtla benim kağıt aynı değil .d Hoca gülmeye başladı ay canım bu x/d sınıfının sınav kağıdıydı neyse artık diğer ders seni başka bir sınav kağıdıyla sınava alırım dedi .

• Sonra Bir telefon çıkmıştı onu ilk olarak ben sipariş etmiştim listenin tersinden dağıtmaya başlamışlar bana telefon kalmadı .d

Daha bunlara benzer o kadar çok var ki en son yaşadıklarım bunlardı ama .d

0|0
    0|0
    • bunlar böyle zaman zaman olunca,komik bi anı olarak arkadaşlarına anlatabiliyorsun ama üstüste bunun gibi 10 olay gelirse komik bi olay olmaktan çıkıyor,çıldırtıyor insanı. telefon olayı iyiymiş yalnız :)

• (: Evet gelince üst üste geliyorlar .d buda o an seni piskolojik olarak etkiliyor fakat sonrasında komik oluyor .d ah sorma gitti istediğim telefon neyse .d en azından benden çok kullanan birisine gittiği kesindir .d

Kızlar Ne Diyor 2

• 2013 benim için berbat başladı. Hiç hastalanmayan ben grip oldum tam o geçti mide problemleri yaşadım tam o bitti annem hastalandı o da bitti derken evimizde yangın çıktı.O da bitti derken sevgilimin yalanını ortaya cıkardım onu da geçtim sınavlarım kotu geçti arkadaşım sınav raporumu hocama teslim etmedi.O da bitti komşularla problem yaşadım yani öyle dahası da var ama yine sinirlerim bozulacak

0|0
    0|0
    • işte şansızlıkla kastım bu. benim de başıma ardarda şansız olaylar geliyor. ama yıllardır böyle yani. hangi burç olduğunu öğrenebilirmiyim

• :) İstanbulda okuyorum

• işletme mi

• Çöl ve kutup ayısı ikilisinden sonra bahtsız bedevi kadar vahim durumda olduğumu düşünmüyorum. Hep bi yerlerden yolum açıldı benim çıkmaza düştüğüm zamanlarda..Halime şükrederim genelde depresif takılmam..

0|0
    0|0
    • seçenekler arasında en olumsuzuyla karşılaştığın olmamışmıdır hiç

• Olmadı bu anlattıgın duruma bakınca belki de hayırlısı oymuş diye düşündüm. Her işte bir hayır vardır..

• ya ben bu durumu sadece bir örnek olarak yazdım.sadece bu durum başıma geldi diye çok şanssız olduğum kanısıına varmadım. hernyse sen de o zaman Allah ın şanslı kullarından oluosun :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...