Hamile olduğunuzu haber vermek için yanınıza gittiğiniz eşinizi sizi aldatırken yakaladınız. Ne yaparsınız?

Yeni evlisiniz, yaklaşık 3-4 aylık. Çok mutlusunuz ve birgün hamile olduğunuzu öğrendiniz, eşinize söylemek için sabırsızlanıp, telefonla olmaz diyerek işyerine doğru yola çıktınız, çalıştığı yere girdiniz, girmezolaydınız.. Sizi aldatırken suç üstü yakaladınız. Ne yaparsınız?

Çocuğu aldırırmısınız vesaire.. ikisini de öldürürmüsünüz vb. bunun gib işeyler:D

0|0
25|6

En İyi Kız Görüşü

• ALLAHHHHHHHHHH nerde benim pıçağım BEN SENİN ŞEYİNİ KESMEZMİYİM, utanmaz ahlaksız hamile halimle beni aldatırsın haa DEŞERİM BÖBREĞİNE KADAR. o karıyıda poposundan tavana monte ederim.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Aldatmak ve aldatılmak zor affedilecek şeyler bence, çocuğu aldırmam onun günahı yok sonuçta, ama eşimden direk boşanırım, tabi Allah korusun kimse böyle bir olayla karşılaşmasın..

1|0
    0|0
  • O karaktersiz çıktı diye küçücük cana ne diye kıyayım? Onunla ayrılır çocuğuma da bakardım. Her ne kadar zor olsa da onla iletişimi kesmezdim sonuçta çocuğumun babası, geleceğini etkileyecek bi duruma sebebiyet vermek istemezdim.

0|0
    0|1
  • Aldırmazdım hemen , önce bi ikisinin fotolarını çeker sonra bi güzell ağzını burnunu kırardım ikisinin de sonra , ayrıca 3-4 aylık evli olunca hamile kalmazdım ben ...

0|0
    0|0
  • ertesi gün anlaşmalı boşnama için avukatta olmasını söylerim.

0|0
    0|0
  • Ondan ayrılırım ama çocuğu aldıramam sanırım, günah kıııız

0|1
    0|0
  • Çocuğumu aldırırdım, öyle şerefsiz,namussuz bi babaya sahip olmayı istemezdi herhalde.Boşanırdım.

0|1
    1|0
  • kadını ormana götürür gözlerini oyar işkece eder beyaz gelinlik giydirp ağaca asıp sallandrırdım kocam olacak herfiide şeyinden yanına asardım orda mutlu mesut yasasınlar

cocuğuma kendim bakarım

1|0
    0|0
  • yemeğine zehir koyar karşımda can çekişirkende hamile olduğumu söylerdim kılımı kıpırdatmazdım ölmesini beklerdim çocuğa bişi yapmazdım (yanlız bu kadar sadist fikirlerimin olduğunu bende yeni öğrendim kork benden)

0|0
    0|0
  • önce saldırırım o kadınıda kocamıda paralarım,boşanırım,çocuğuma da kendim bakarım

0|0
    0|0
  • Yo yüzüne tükürüp doğacak çocuğunu göremeyeceğini söylerim. Boşanırm tabi ki bunun affı ona sen yine yap ben affederim anlamına gelir. Asla af yok tü rezil daha yeni evlenmişiz olacak şey mi

0|0
    0|0
  • 4 aylıksa geçmiş olsun zaten

0|0
    0|0
  • ayrılırdım ama çocuğu aldırmazdım

0|1
    0|0
  • bilmiyorum yaa zor oldu sankii :D ama o sinirle çok şey yapabilirim çünki sağlıklı düşünemem

0|0
    0|0
  • bu çok zor bi karar boşamam belki ama onu da kapıdaki köpek yerine koymam o saatten sonra .

0|0
    0|0
  • link Katy Perry - Part Of Me şarkısı aklıma geldi sevgilsi kızı aldatıyodu ofiste yakalıyodu...

0|0
    0|0
  • çocuğumu aldırmam boşanma davasını açarım çocuğuda söylemem bakarım vala çocuğuma... o adamın eline bide çocuk mu verilir

0|0
    0|0
  • Şimdik aldırırım diye cevap verdim soruna ama hamileler duygusal aglamalı oluyor o yuzden aldırmayadabılırım.

0|0
    0|0
  • çocugu aldırmam ama boşanırım.

0|0
    0|0
  • 4 ay sonra ise kendimi hemen satmışım ben bea

0|0
    0|0
  • hemen ayrılırdım cocuk için birsey diyemiyorum

0|0
    0|0
  • Çocuğu aldırır direkt boşardım.Hiç uğraşmazdım öyle bir ah ederdim ki beli doğrulmazdı.

0|0
    0|0
  • 3 4ay snra hmle kalmak? o cocugu bytr seri katl yetstrirdm gdr onu wrurdu

0|0
    0|0
  • Agir oldu bu.

Bilemedim

0|0
    0|0
  • Hehehehe senin şu andaki düştüğün durum herhalde

Sen yanlışsın derim baksa bir şey demem

0|0
    0|0
    • ne alakası var sevgilim bile yok, kaldıki evli olup cocuğum olsun :P

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok kötü bir senaryo hazırlamışın hacı

0|0
    1|0
  • bence böyle kötü seneryolar hiç düşünmeyyin

iyi düşünü iyi olsun

0|0
    0|0
  • yuh 4 ayda adamı nasıl bezdirdin de başkalarına bakıyo bu adam derler kadına :D

0|0
    1|0
  • çok ağır .

0|0
    0|0

• skini kessin bence

0|0
    0|0
  • vay südü bozuk namısız :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...