Kollarım sarkık sizce?

Fitness à yazıldım baya da iyi çalışıyorum tüm gücümle kollarım sarkık bide bacaklarım sizce Kaç ata toparlanır başlayalı 2 ay oldu farkı görebiliyorum az çok ama kollar çok sıkıntı sanki etki olmaz die korkuyorum sizce Kaç aya toparlanır?

Güncellemeler:
35 kilo verdim.

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Bak şimdi Sıkı vücut demek kaslı vücut demek ve kası yapan hormon Testosteron... Testosteron Erkeklerde 4-7 Mg Salgılanırken bayanlarda 0.8 Mg civarı salgılanıyor yani bir erkek bir kadına göre 8 Kat daha fazla kas yapabiliyor. Şöyle düşünün Bir erkeğin 1 senede yapabileceğin kası 8 senede yapıyorsun bu şekilde düşün çünkü hızlı olmaz bu işler. Kardeşim sen bütün bölgelerini çalıştıracaksın bir yere bağlı kalmayacaksın ve kilo başına 2-2.5gr protein alman gerekiyor günlük.

0|0
    0|0
    • Sence sarkıklar tamamen toparlanır mı kardeşim?

• Ben 35 kilo verdim ve sarkık oldu kolumda çok rahatsz oluyorum duzelmezse diyede korkuyorum

• Kardeşim 35 kiloyu çok hızlı verdiysen çok büyük hata yapmışsın çünkü kadınlar zor kas yaptığı için bu 35 kilo içerisinde kas verdiniz. Çünkü kaslar hem sıkı durur ve durduğun yerde harcadığın kaloriyi arttırır. Zaman alacak kardeşim inanacaksın ve olacak düzelecek.

En İyi Kız Görüşü

• bu yaşta ne sarkıklığı kilo mu verdin?

0|0
    0|0
    • 35 kilo verdim

• hmm o zaman evet spor yap olmadı estetik

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• gayet iyi duruyor

0|0
    1|0
  • şu an foto yok ama, eğer ağırlık çalışmadan sürekli kardiyo yaparsan çok bişey değişeceğini sanmıyorum, bu dediğimi dikkate al

0|0
    0|0
    • Ağırlık çalışıyorum

• iyi o zaman sıkıntı yok, ama sana ay verenleri dikkate alma, bu işin süresi kişiye, alışkanlıklarına göre değişir, fitness bu işin %30'u ise %50'si beslenme %20 si de uykudur

• Doğru hareketi bulman gerek 2 aya baştan aşağı değişebilirsin eğer diğer Zaman'larında aykırı davranmıyorsan

0|0
    0|0
  • 6 ayda yerine gelir tabi calısma aralıgınada baglı 4 aydada toplarsın ama fazla kasma kendini kas yapacam derken hastanelık olursun fıtness zoru sevmez zora gelemez yavaştan takıl yaza taş gibi olur

0|0
    0|0
    • Sarkıklar tamamen toparlanır mı sizce?

• toplar sıkıntı kalmaz onlar normal daha 2 ay olmuş

• 1 ayda da etki eder fazla zorlamıyosun sanırım kendini

0|0
    0|0
  • 12 hafta

0|0
    0|0
  • 2 ayda kolda hiç gelişme yokmu?
    Aslında en çabuk beliren kas gurubudur ilginç doğrusu

0|0
    0|0
    • Ben kızım kas yapmıyorum sıkılaşmaya çalışıyorum

• düzenli spor ve sağlıklı beslenmeyle 4-5 ayda gözle görülür fark elde edilebilir

0|0
    0|0
    • İnş ya tamamen toparlanır mı peki?

• beslenmenize de dikkat edin toplanır. kas hareketleri yapın. kaslanmaktan çekinmeeyin.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...