Günün birinde benide seven olur mu?

26 Yaşında daha önce hiç ilişki yaşamamış birisiyim.. Çoğu insandan kişilik ve karakter olarak iyi birisi diye tanıtır arkadaşlar. Yakışıklıda sayılırım :). Lakin gel görki bir tane kız bulamadım şöyle gezip tozabileceğim, sinemaya gidip eğlenebileceğim, bir bardak kahve için sohbet edebileceğim, hayatımın geri kalanında ona en iyi şekilde eşlik edebileceğim birisini bulamadım ve muhtemelen kız erkek bu sitede de iyi insanlar var ve aynı şeyi yaşıyorlar.. Nasip diyorum kısmet diyorum ama durduğun yerdende nasip insanın ayağına gelmez.. Ne yapmak lazım?

Güncellemeler:
Kısaca fiziksel engelliyim arkadaşlar dermansız derdim bu.. Hadi duygusala bağlayın bakalım.

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Seni anlıyorum işin baya zormuş.. Ama yinede nasip kısmet işleri bunlar bir arkadaşım hep der "gökte kıyılmayan nikah yerde kıyılmazmış" biraz daha sabret..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• arkadaşların tanıştırmıyorlar mı seni kimseyle ?

0|0
    0|0
    • Nerede öyle arkadaş bizde :)

• at o fikirleri kafandan

• Atabileceğimi sanmıyorum çok şey yaşadım o yüzden imkansıza zorluyorum..

• seni seven olmaz mıı illaki olurr :))

0|1
    0|0
    • Hani nerede be gülüm.. çıkıp gelmiyor ki.. :(

• Adam değil miş demekki.

• olur ya üzülme kafana takma kısmet bu işler.

0|1
    0|0
  • Böyle beğenmiyorlarsa dış görünüşünü değiştirmeye çalış tarzını yenile canım sende ...

0|0
    0|0
    • Hastaneler beceremiyor malesef o işi :((

• Emin ol odun olman daha fena bir kadın için ...

• Odun isteyenlerin sayısı daha çok ama.. Artı hep odunlara denk geliyor saf ve iyi kızlar

• Hiç aranma bence bi konunun ne kadar üzerine gidersen o kadar ters tepiyor. Bende cok arandım tam dedim ki yok ben bulamayacam peder kime he derse ona gideyim. Bir de baktım ki hayatımın orta yerinde pat diye belirdi dünya tatlısı sevgilim o gün bugündür aşığım :) darısı başınıza ne diyeyim.

0|0
    0|0
    • Allah daha da mutlu eder inşallah.

• kader..takdir nedir bilinmez..ama temiz insan olduguna sevindim..

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Bak farkındasın, durduğun yerdende nasip insanın ayağına gelmez. Birinden hoşlandığın zaman çık karşısına söyle ne kaybediceksinki?

0|0
    0|0
    • Sonunda çook üzülüyorum ama.. yüzde 95 olumsuz oluyor genelde...

• Neden üzülüyosunki dünyada reddedilen bir sen değilsin

• Sadece ben değilim ama onlardan biriyim sonucta buda üzülmem için yeterli

• Amin Allah razı olsun.

0|0
    0|0
  • elbet seni seven birileri olacak

0|0
    0|0
    • İnşallah diyorum..

• tesekkr ederim ama kendimi kullandırtcak bri degilm...

• Bir abi tavsiyesi sadece canım benim dikkat et yeter.

• çekingen bi tip misin yoksa her gördüğün güzel kıza takar mısın yazmamışsın ama kızlar genelde bakımlı ve ağır, karakterinden ödün vermeyen erkekleri sever. Birini beğendiysen onunla arkadaş ol sonra bi yokla bakalım seni beğeniyor mu . bunları yaparsan daha iyi olur senin için :)

0|0
    0|0
    • Arkadaş konusunda sıkıntı yok her kız benle arkadaş olmak istiyor ama iş ilişki durumuna gelincede herkesin ortak lafı " ben seni arkadaştan öte görmüyorum " oluyor..

• çok ilgiliymiş gbi davranma kızlarla en baştan ama odun gbi de davranma

• Onu ayarlayabilsem keşke ama arkadaş olunca hepside arkadaş kalalım diyor ve elimi kolumu bağlıyor

• fazla kafaya takma. kısmet bu işler. bir anda karşına cıkar sende anlamazsın nerden geldigini.

0|0
    0|0
  • öğrencimisin meslek sahibimi

0|1
    0|0
    • Meslek sahibiyim.. Çalışıyorum ve az çok yatırımımda var..

• saol:D

• Aracı olabilirim ikinize :D ikinizde beni ekleyin :))

• eneee benim erkek versiyonum.sence sorun ne?

0|0
    0|0
    • sorun karşımdakinin görünüşe çok önem vermesi.. biraz karakter ve kişiliğe önem verseler aşık olunacak birisiyim aslında. (cidden)

• bence bi erkek giyimiyle bile cekici olabilir.sana yakışan tarzı bi kız arkadaşın yardımıyla bulabilirsin.

• Bana yakışan kızı bulamam ki.. :(

Erkekler Ne Diyor 7

• eyvah eyvah 26 yaşına kadar karşı cinsle hiç birşey yaşamadıysan bu arkadaş olarak biri işin zor dostum...anladığım kadarıyla duygusal naif birisin...kalbini çok kırarlar dostum senin türkiyedeki kadınlar çok sadisttir bu konuda...bence temkinli yaklaş kim hoşuna gittiyse...sana nacizane tavsiye hiç kız arkadaşım olmadı deme ilk flört edeceğin kişiyle...hemen kılı kırk yararlar bir sürü kulp bulurlar...eğer gerçekten tanrı varsa sana cidden yardımcı olsun...

0|1
    0|0
    • Yedin bitirdin beni abicim.

• ben birşey yapmadım ama sen ilk flört edeceğin kıza balıklama kapılıp aşık olma potansiyelin yüksek...ve kalbini kırmasıda yüksek...o yüzden temkinli olup sonra bunalıma girip bi kıza ömür boyu saplantılı bir şekilde bağlanmış bir erkek olma diye nacizane tavsiyede bulundum ki çok var ne yazikki böyle erkekler bu ülkede...terk edeli kız 8 sene olmuş hala ben onu seviyorum diye arabeskin nirvanasına ulaşmışlar...böyle olma diye dedim...

• doğru söze ne hacet eyvallah.

• hadı hayırlsıı

0|1
    0|0
  • Abazyan :D

0|0
    1|1
    • Ne alaka?

• adam ... biliceği değil sevebiliceği birini istiyor farkındaysan cevabının soruyla alakası yok .:)

• Beklemek lazım .

0|0
    0|0
    • nereye kadar hacım..

• Hayırlısı elbet birileri çıkacaktır üzme hiç kendini dostum

• Ne kadar istemesemde üzülmek çok üzülüyorum.. elimde değil.

• arayışa geç bro, çok duygulandım allahıma :( azcık yırtık ol kızlar cesur olanları sever saldır bro gözüne kestirdiğine :( inşallah bulursun duam seninle panpa

0|0
    0|0

• bu kızlarda seni almazsa gebersin hepiciği

0|0
    0|0
    • :) yok be abi boşver kızlar canımız bizim onlar olmazsa biz olmayız...

• hepimiz fiziksel engelli adayıyız.

kimin garantisi var?

• en sevmediğim sözdür aslında bu... Evet siz adaysınız ama biz şuanda yaşıyoruz bunu..

• kısmet falan degil dostum bu işler bazılarının yalanı bu tipin iyiyse çıkarlar bende senın gıbıyım 2 yaş kucugum senden Allaha şükür bir engelim yok ama bugun samımı oldugum bı kız arkadasım tip kanserisin olm sen dedi gülerek ama neler hissettigimi bana sor umarım ıyı bırını bulursun sana verebilecegim bir tavsiye yok kız arkadasım falan olmadı hiç bende evlenmemeyi düşünüyorum zaten olmuyosa hiçten olmasın :))

0|0
    0|0
    • Haklısın ama insan yanında başını koyabileceği dertleşebileceği beraber bişeyler yapabileceği bir hayat arkadaşı istiyor..

• çok şey istiyoruz sanırım

Yükleniyor...