Boksa başlıcam kilom çokmu düşük?

Arkadaşlar yarın boksa başlıcam ama bn 53 kiloyum zayıfım uzun boyluyum kiloma göre uygun bir spor değilmi acaba bide yarın ilk günüm orda napılıyo ilk gün...

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• İlk ısınma hareketleri falan koşturuyorlar sonra bacak egzersizleri falan başlangıç kolayda 1 hafta sonunda değişiyo ben ne b*k yemeye geldim buraya psikolojisi düşüyo içine 😂 zamanla alışıncada birakamiyo insan bu arada kilonu dert etme zamanla alırsın düzenli beslenmeyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzun boylu ve zayıfsan boks uygun degıl. Daha cok bacak uzunlugunu kullanman yanı tekmenı gelıstırmen lazım

0|0
    0|0
  • Kardeşim ilk gün ayna karşısına geçiriyor hoca ve adımlar ve yumruk atarken dikkat etmen konular ve düzgün yumruk atman için alıştırma yapıyorsun kardeşim ilk 1-2 hafta sıkılırsın ama ilk haftalar bırakmazsan birdaha bırakmazsın ve kilon problem olmaz.

0|0
    0|0
  • ben sana boksör olamazsın demedim adam olamazsın dedim desemde yalan olur :D hiçbirşey demedim :D

0|0
    0|0
  • Kardeşim gayet normal kilon herkesi kendi dengiyle müsabakalara çıkarıyorlar merak etme gayet zevkli bir spor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...