Yarınki Fenerbahçe Mersin İdmanyurdu Maçı Tahminleriniz?

Soru açık tahmileri alalımmmm :) Fenerbahçeliler den kadro tahminleride bekliyorum :)

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• FENERBAHÇE 3 - 1 Mersin İdman Yurdu

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tahminim 1-0 ya da 2-0 aliriz, kalede volkan, defansın sağında gökhan, solunda hasan ali, stoperde ba ve kajer, orta alanda Diego, volkan sen, nani, de Souza, ileride de van persie ve fernandao

2|0
    0|0
  • Mersinde oyuncular parasızlıktan antremana bile çıkmadı , o yüzden ucu açık mac

1|0
    0|0
  • aylar geçti ama takım hala top oynamıyor adam akıllı süreklilik yok takım akıcı hızlı oynamıyor ve zevk eren bir oyun her fenerbahçe maçında uykum geliyor zevk alamıyorum maalesef ama bence yarın çok rahat kazanırız ben 0-3 alırız diyorum kadrom da aşağıda ;

volkan
    gökhan kjaer ba hasan
    topal diego
    nani volkan markovic
    fernandao

2|0
    0|0
    • katılıyorum cidden cok kotu top oynuyoruz organize atak yapamayan yapdıgı atakları harcayan bir takım var gol pozisyonuna cok az giriyoruz defansımız iyi fakat hata yapınca cok sacma hatalar yapıyor pereira da değişiklikleri iyi ullanamıyor umarım hepsi duzelir

• İnş Rahat Kazanız Bu Akşam

• 2-2 olabilir

1|0
    1|0
  • 2 - 0 alırız..

1|0
    0|0
  • 30 sifir fener alir

2|0
    0|0
  • berabere biter o maç

1|0
    1|0
  • Mersin alır inşallah.

1|0
    1|0
  • Mac fenerin cano

2|0
    0|0
  • Bilmiyorum gönlüm mersinden yana 😉

1|0
    1|0
  • İki kucuk takiminmaclarni takip edemem ama besiktasimkoyar

0|0
    2|0
  • 1-0
    vitor bunu begendi

1|0
    0|0
  • Volkan gokhan kjaer alves hasan souza topal nani diego volkan sen van persie 0-2 alırız

2|0
    0|0
    • guzel kadro :) bide teknik adam saglam olsa karsımızda duramayacaklar ya :) umarım 2-0 alırız :)

• Alıriz aliriz icin rahat olsun hoca konusunda da portekizliler başta çile çektirir ama sonunda hep başarıya ulaşır sabır lazım fazlasiyla zafer bizim olur yolun sonunda 👍

• umarım dediğin gibi olur :) Şampiyon Fenerbahçee ♥ :)

• Fenerbahçe kesin alır.

2|0
    0|0
  • Gol olur :D

1|0
    0|0
  • Berabere kalacaklar.

0|0
    1|0
  • fener alır

0|0
    0|0