Biber gazı kullanan var mı güvenlik için

Arkadaşlar bazen gece dönüyoruz eve bazen olmadık yerlerde karşımıza kalabalık insanlar cıkıyor önünüzü kesiyor her daim bulunması lazım kaçmanız için bi avantaj aslında satın alan var mı yada nerde satıldığını bilen internet üzerinde bi kaç kere görmüştüm ben ama

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• ayaklarımı banyodan banyoya yıkıyorum saldırganı etkısız hale getırmek ıcın :D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güvenlik için alınabilir aslında, zaman gerçekten çok kötü.. Hem de zararsız sadece accayip yakıyor o kadar, hahah bende 29 Ekim yürüyüşünde yemiştim :))

0|0
    0|0
  • kullanmıorm ama arkadaısmın cantasında ver hep:D

0|0
    0|0
  • ben balta gezdiriyorum üzerimde :D

2|0
    0|0
  • Bicak tasiyordum universite donemlerin de. Suan da bişey taşimiyorum.

0|0
    0|0
  • nerden alndğını tam blmiyorm ama bnde var akrabalarmdan biri vermişti gayet etkili kndmde denedm :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Anneme kardeşime birer tane almıştım denemek için odaya sıktım sıkmaz olaydım :) Gerçi zararlı değilmiş bakan öyle diyordu :D

0|0
    0|0
  • Ne olur ne olmaz diye arabanın torpidosunda duruyor.Allah kullanmak nasip etmesin diyelim.

0|0
    0|0
    • aynen orası için düşünüyorum özellikle bende artık insanın karşısına bi tane tehlikeli kişi cıkmıyor napacağını bilemiyorsun bunlara lazım oluyor o zaman

• Bu arada askeri malzeme yada av malzemeleri satan yerlerde bulabilirsin.Fiyatı da 15-20 TL falan.

• tamam hocam Jenix marka buldum bi tane internette iyi diyorlar alablirim onu

Yükleniyor...