Aşık olduğunu düşünsen ne yapardın

aşık hissediyorsun kendini yani yaptıkların garip şeyler çünkü aşkın tanımı çok geniş o insana kendini bırakırmıydın yoksa hep önüne engeller çıkartırmıydın

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• kendimi kaptırmak istemedim ama bir baktımki,aklım onda ,aklıma geldikçe kalbim heyecandan kelebek gibi atıyodu,hep özleyip onu istiyodum,uyku girmexdi göxüme onu düşünmekten

0|0
    0|0
    • sonra ne oldu

• aynen aynen kimi zamn aşk derin oluyo kimi zamanda aşkın tesiri nazlar yapılıyo:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayat fani, benim durumum müsait ise, içinde bulunduğum anın tadını çıkarmaya çalışırdım :)

0|0
    0|0
    • olması gereken de bu değil mi yarının garantisi mi va duygularını isteklerini erteleyesin

• Eyvallahta profilinde evli yazıyor, başka bir bayanı neden tanımak isteyesin ki..

• sana karşı ne bileyim garip düşünüyorum. sana baştan dedim bazı şeyler için üzüldüğümü geç kaldığımı. inan çok mutsuzum ve paylaşmaya ihtiyacım var o sebepten ne bileyim seninde samimi tavırların hoşuma gitti ama dediğim gibi amacım ne rahatsızlık vermek nede başka birşey sadece seni tanımak paylaşmak biraz muhabbet eğer istersen oda

• hemen gidip söylerim ne uğraşacm kendi içimde. Oda bilsin işim kolayşsın gelirse kendi bilir gelmezsede

0|0
    0|0
  • aşk ,topuklarında etıne kadar ışlemıs bır nasırdır,ya canın acıyana kadar adım atacaksın yada canını acıta acıta söküp atacaksınn...

0|0
    0|0
    • keşke söküp atmak kolay olsa hadi söküp attın sonra o acıyı nasıl dindireceksin

• valla dedıgın gıbı bırazda sans lazım , gercı ask da sansa gerek, yok daa cekım meselesı

• o çekimi bulurum inşallah. inşallah sende bulursun

• 0|0
    0|0
  • basima geldi ztn...ona kendimi brakmayi cok istedim ama yapamadim..imkansiz birsey istiyor gibiydim...aramizda bide cok yaz farki vardi...bi sure sonra iliskimi kesmek zorunda kaldim..ama gel sor ki onu hala unutamadim...kalbimin bir yerinde hala sakli oracikta duruyor ...

0|0
    0|0
    • hayatın bazen acıtan yanları oluyor beraberlikte mühim olan ders çıkartmak ve aynı hatayı yapmamak sende yapmazsın umarım

• aşka gönül vermem aşka inanmam:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...