Bir yıl ömrünüz kaldığını bilseniz o bir yıl içinde neler yaparsınız?

Bir yıl ömrünüz kaldığını bilseniz o bir yıl içinde neler yaparsınız?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bir yıl, bir gün, bir hafta, şimdi, şu saniye ölseniz, ömrünüz kalsa.. hepsi aynı anlamı taşıyor zaten . aynı sorular hep.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şu anki hayatım la bir yıllık süreçte ki hayatım da hiç bi değişiklik olmaz . aynı şekilde geçiririm . ve bir yıl ömrümün kaldığını kimseye söylemem . kimsenin bana acıyan gözlerle bakmasını istemem

0|0
    0|0
  • Çok eğlenmek isterdim aslında ama psikolojik olarak ne kadar eğlenebilirdim bilmiyorum. İnsanın ölümünün tarihini bilmesi her gün ölmesi gibi.. Çok acı.

0|0
    0|1
  • valla önüme gelene aşık olurum... :)) nasılsa ölcem.. deme

0|0
    0|0
  • yıne aynı yaşarım rabbıme ıkı yuzluluk yapamam ..

0|0
    0|0
  • güzel ve hiç bir şey şuanki yaşantım gibi olmaz yani hiç yapmadığım ve keşke yapsam dediğim her şeyii yapardım yani

0|0
    0|0
    • şimdi yapmadığın ve o zaman yapabilceğin şeyler ne peki.

• mesela etrafımda bulunan iki yüzlü insanlara ne mal olduklarını söylerim okulumu bırakır hiç birşeyle uğraşmam ve ona çok sevdiğim insana bir erkek sonucu ne olursa olsun ona aşık olduğumu söylerim o o başkasıyla çıkıyo olsun genede cesaret edip söylerdim...

• gez gül oyna:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• geride bırakacaklarımıda düşünüp ona göre hareket ederdim. günümü gün etsem neye fayda.

1|1
    0|0
  • bankadan kredi çeker, çatur çutur yerim.. ! 1 senenin dolmasına yakın sevmediğim biri olursa onu öldürürüm cehenneme giderim..

abi cennette hacı hoca'lar olacak, bana göre değil ://

0|0
    1|1
  • diyelim ki bugün öleceksin ve Allah'a yalvardın bana bir gün daha ver diye.Diyelim ki sana 1 gün daha vahşedildi. İşte o günü nasıl yaşamak istersen hep öyle yaşa nasıl olsa herkes ölecek. Sultan süleymana kalmamış. Bana kalsa ne yapacam.

0|0
    0|0
  • Olursa o zaman düşünelim. :)

0|0
    0|0
  • satar savarım dünyayı dolanmaya çıkarım sevdiğim kişi varsa birlikte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...