Uefa Fb'nin ardından. Trabzonspor'un da Gelirlerini Dondurdu, Görüşleriniz?

Trabzonspor, UEFA gelirlerinin Finansal Fair-Play sebebiyle geçici olarak dondurulduğunu açıkladı.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• biri parasını ödediği topçuyu fax çekmeyi beceremediği için oynatamaz, öteki uefa dan tedbir yer.

arkadaş oturup ağlayacağınız yerde hala birbirinize laf sokma derdindesiniz, size bunlar gibi vizyonsuz, köy ağası kılıklı, mafya bozması yöneticilerin yönettiği takımlar müstahak.

ne zaman birlikte bizi dünyaya her fırsatta rezil eden bu adamlara tepkimizi koyup yollarız o zaman bu ülkede adam gibi futbol izlemeye başlarız.

1|1
    0|0
  • Beşiktaş mali yapıdan ceza aldığında gülenler bir bir ayni duruma düştü

Gs nin hali ortada zaten simdi de fb ile ts

1|0
    0|0
  • geçiçi bir ceza bu denklık sorunu sadece Fenerbahçe için halledilebilir bişey ama ts için fırtınanın belırtısı

1|0
    0|0
  • Trabzon haketmiyodu ama işte UEFA

1|0
    1|0
  • Tek şerefli takım sanırım Galatasaray.

1|1
    1|3
    • Konunun şerefle ne alakası var? Finansal Fair-Play ne anlama geliyor bilgin var mı? Bu yüzden seneye Galatasarayın avrupadan men edileceğinden haberin var mı?

• takımlar hasat bu sene

1|0
    0|0
  • zamanında yediğin hurmalar şimdi kıcını tırmalar.

galeri5.uludagsozluk.com/.../...ldirim_24599_m.jpg

0|0
    0|0
  • Bu soruyu gerçekten bir kız mı sordu?

1|0
    0|0
    • Evet, spor spikerligi eğitimi aldigim için simdiden böyle sorular sorarak alıştırma yapıyorum 😊

• Cesurca bir tercih gerçekten anadolu takımını desteklemek. Bende Trabzonsporluyum İstanbul takımlarını desteklemiyorum :)

• Ne güzel. Aslen Çankırılı olduğum için o takımı desteklemek hoşuma gidiyor. Aynı zamanda da feneri destekliyorum.😊Çankırıspor'lu yöneticilerle whatsaptan yazisiyoruz, Şubat ayında toplantı olacak olumlu gecerse inşallah çankırıspor'da spiker olarak ise başlamam ihtimali var 😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...