Vucüt Geliştirmeyi Etkileyen Nelerdir ?

4 Ay oldu başlayalı her konuda neler yapmamamı ve neler yapmamı önerirsiniz iyi ve güzel bir gelişim için neler yapılabilir.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim 1 gün body e git bir gün rahatla sakınleş ve dinler her sabah 1 2 çiğ yumurta için öyle abanma filan yok öyle idmana çıkmadan 1 saat kadar önce kendini biraz doyur hani fazla doyma 1 tabak pilav yada makarna yeterli olacaktır ve idmanla beraber toplamda maxsimum 1 bardak su iç o da maxsimum olanı. Tavuk, kırmızı et, süt ve süt ürünlerini bol bol tüket ve her gece yatmadan önce ballı muzlu süt tercihimdir bunları yapıp da bodyde 1 ayda mukemmel vucuda sahip olabilirsin emin ol. Tatlıdan biraz uzakdur biraz sabır işidir emin ol bi fotoğraf makinesi bul vucudunun fotoğrafını çek 1 ay içinde benim dediklerimi yaptıktan sonra bir daha fotoğraf çek ve karşılaştır aradaki fark a inanamicaksın test edildi ve onaylandı %100 çalışıyor xd <3

0|0
    0|0
    • kardeşimmm eyvallah ama söyle birşey söylüyüm idmanda 1.5 litre su içiyorum bir idmanda ;) yemek yiyorum 1-2 saat önce gelişme var ama cinsel dürtüleri bir durdursak yumurta yemeye başladım süte devam zaten hiç içmiyordum ama artık içiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• eğer protein tozu alıp ciddi manada çalışmazsan aşırı kilo alırsın.bende protein tozu yerine doğal yollardan protein ihtiyacını gider.yumurta ve et ürünleri gibi..ve vücut geliştirmenin en önemli bölümü dinlenmedir.(ben 4 yıldır bu aşamadayım :D).çalışma yaptıktan sonra dinlenme yapmanda gerekiyor..

0|0
    0|0
  • Hergün acı Adana kebabı ye o zaman gör kardeşim..

0|1
    0|0
  • Kardeşim protein tozu falan hikaye .Doğal beslenmeni ve iyi dinlenmeni tavsiye ediyorum zamanla vücudunun geliştiğini gözle görülür biçimde farkediceksin.

0|0
    0|0
    • kardeş 22 yaşındayım bu işe aslında biraz erken başlasam daha iyi olacagını düşünüyordum cinsel yönden hiç birşey düşünmek istemiyorum sadece spora odaklanmak istiyorum kendimi geliştiriyorum farkediliyor geliştirmem lazım

• inş çalışmadan bişey olmuyor Allah gönlümüze göre versin :)

• amin İnşallah

• sabahları bula bilirsen 3 tane köy yumurtası, bazen sütlü corfleks ve ye müsli öğlenleri tavuk göğüsü, yersen doğal vucudun olur.

0|0
    0|0
  • benım ilk ayımın 2. haftası. 4 ay da çok verim aldınmı kac kılo aldın ?

0|0
    0|0
  • En önemli şey beslenme ve her 7'inci gün dinlenmektir.

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullanmıyorsan, beslenmene çok önem vermelisin.Protein içeren besinleri bolca tüket.

0|0
    0|0
Yükleniyor...