Sizce pişman olur mu bu söylediklerine ?

eski sevgilim konusmamız lazım diyerek msn den ileti göndermiş. defalarca bittiğini söylerken özledim sensizliğe alışamıyorm gbi sözler söylemeye başladı.

bende ''geçmişi sil artık açma senle ben artık yokuz herşey için çok gec neden anlamıyosun dedim '' bu raya kadr normal.

oda '' neden gec olsun sen ve ben olduktan sonra dedi. hayatında biri var dedi ''

cevap vermeyince herşeyini kustu aynen şunları söyledi iyi okuyun

SENDE HERKES GİBİYMİSSİN

ARTIK BENİM İÇİN DEĞERSİZ BİR HİÇSİN

NEFRET EDİYORUM HERŞEYİNDEN

bende kendine gel ilerde pişman olacağın sözler söyleme utanacağın seyler söyleme kapa ceneni ddim

oda,

PİŞMAN OLMAM SEN BUSUN İŞTE BU KADR KOLAY VAZGEÇECEK KADR RUHSUZSUN SEN BENİM İÇİN ARTIK DEĞERSİZSİN DEDİ...

bende son sözün bu mu dedim ? evet bu sen degersiz bir hiçsin benim için dedi?

arkadaşlar bunları bir anlık sinirle söylemiş olabilirmi ilerde pişman olurmu? bana olur gibi geliyor çnkü uzun bir aradan snra mesj atıp özledim diyor bense bittiğini söyleynce böyle söylemeye başladı üstelik hataımda biri falan yok dememe ragmen ?

birşey söyleyin özellikle erkekler ?

Güncellemeler:
hayatında biri mi var dedikten sonra hayır yok kes artık dedim . ondan sonra bu lafları söylemeye başladı

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen kendimden örnek veriyorum.. senin durumun benim başımada gelmişti sevgilimle yeniden konusmaya calısmıstım ve bir ara cevap vermedi... bende sinirlenip tamamen sinirime yenilip bütün icimdekileri kusmuştum.. anca öyle cevap vermişti sonrada cıkıp gittim ve nasıl pişman oldugumu anlatamadım takii.. 1 hafta sonra yeniden konuşmayı deniyene kadar.. şimdi cok mutluyuz :) bence affetmelisin 1 şans daha vermelisin..

0|0
    0|0
    • pişman oldunmu kötü sözlerine sonra ?

• bende olmam deyip gitmiştim ama döndügümde cok pişmandım önce yeniden sevgili olalım konusalım diyen birisi sessizlik sonrasında agır sözler şöylüyorsa sinirine yenilmiştir.. pişman olur zamanla

• çok haklısın. gerçi pişman olsada olmasada bişey değişmiycek ama haketmediğim bir laflar için onun o halini okdr görmek istiyorum ki

Erkekler Ne Diyor 15

• Özledim demesi yalniz kaldigina isarettir.Ve senin ona geri dönüceginden emin oldugunu bildiginden yazmistir o sözleri.Ancak senin tepkin sonucunda.Artik senden umudun olmadigini anlayinca icinde sana kalmis olan öfkesini kusmus.

Buda onun artik seni tamamen sildigini gösterir.

Ancak aranizdaki iliski ne kadar sürdü yada ne zaman ayrildiniz bir fikrim yok.Bunlari bilmeden ancak bu sekilde yorum yapabildim.

0|0
    0|0
  • Bir gün Bunlarıda mı duyacaktık ... Bir Erkek Bir Kıza " Sende herkes Gibiymişsin " demişşşşş ... Sormadın mı Başka kimler benim gibiydi diye ...

0|0
    0|0
    • sana şunun garantisini verebilirim eski sevgililerinden yüzü gülmedi gerçek aşkı benimle yaşadı. bi kere daha aynısını söyledi köpek gbi pişman olup geri döndü. sence yine olurmu

• BAdireler ilişikiyi güçlendirir mantığında :))) Ama bunlar badire değil ...Kapat konuyu gitsin

• Daha ne söylenebilir ki. Birisi bana bu sözleri söylese, süren bir ilişkim için bile bitirme nedenidir.

0|0
    0|0
    • ağır konuştu. aslında oda biliyor benm böyle birşeyler yapmıycağımı bi anlık sinirmi dersin ?

• pişman olurmuydun

• Ne için pişman olmam gerekiyor ki. O sözleri söyleyen olsaydım, pişman olsam bile yüzüm olmazdı artık. Bana söylenseydi de hayatımdan o an silmiştim.

• link dinle ve kendine gel :D

0|0
    0|0
  • Sevgi nefrete dönüşür dedikleri bu olsa gerek =) pişman olacağını düşünüyorum ama sana belli etmeyecek bence.

0|0
    0|0
  • Hayatında birisi olduğunu ima etmişsin ona dönmez sana. Zaten senin de kafan karışık ne istediğini bilmiyorsun..

0|0
    0|0
    • iyide hayatımda biri yok dedim dememe ragmen bnu söylüyor

• Gerçekten bitirdiğine sende inanmıyorsun bence =((

• inanmak zorundayım çarem yok

• bence sinirdendir bende yaptim öyle bir hata su anda cok pismanim ama o sana oyle soylerken bile cani senden cok yanmistir

0|0
    0|0
  • anlık bı tepkı vermıs.. ama bu öfke cok fazla.. ılıskınızde bazı seylerı yedırememıs kendıne..

0|0
    0|0
  • bence yol yakınken ayrıl ondan kendine yeni bir sevgili yap beyefendi birisini uzatmanın bir alemiyok yarayı kaşıdıkça kanar unutma (YALNIZ ADAM)

0|0
    0|0
  • Neden ayrıldınız

0|0
    0|0
  • insan bir anlık sinirle istemeden herşeyi yapabiliyor ona bir şans vermelisin ki zaten sende onu gözünde tam bitirememişsin belli onu kesin bitirmiş olsaydın şuan onun hakında konuşmazdın halen

0|0
    0|0
    • ya doğru diyosunda benm derdim o değilki. ben bana yapılan haksılığa tahammul edemeyen biriym patlıyorum hemen kafama takıyorum bnun onunla bi ilgisi yok ki

• ortada aşkmı var baksana söylediklerine seven insan kötü konuşurmmu

• yinede sizin düşünceniz çok önemli tabbiki bizim sadece fikir vermek peki siz ne düşünüyorsunuz onunla bir daha breber olmayı

• İlk bilen sen ol,biz ayrıldık şarkısını armağan et...kesin bir duruşun olmalı,taviz vermeyen...

0|0
    0|0
  • Sen iteledikçe o hırs yapmış. Gerçek düşünceleri değil. Evet, pişman ve hep pişman olacak.

0|0
    0|0
  • Sen pişman olmuşsun bile.

0|0
    0|0
    • ben neden olcam ? ben gerekeni söyledim

• aslında benm tek pişmanlığım özledim diye yazdığı msnde karşılık vermeydm hç keşke. ama bu defada yanlış anlıyor onu hala istiyorum sanıyor.

• Eğer onsuzluk sana huzur veriyorsa, geriye dönüp bakmamalısın.

Olan oldu ve bitti sana "seni özledim yapamıyorum " demelerinde tepkisiz kalmalısın.

Her kelimenden kendine umut bulabilir o insan.

Zaman siler geçer her şeyi.

• kesinlikle olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• öfkesine yenik düştü canım pişman olur merak etme sinirlenince agzından cıkan lafları tartabılıyormuyuz hayır işte oda öyle gururundan dolayı öyle solemiş pişman olmam merak etme demiş emin ol burda tecrube konuşuyor pişman olucak...

0|0
    0|0
    • öyle söyledi pişman olmam dedi son bir soru sordum ben gerçten senin gözünde değersizmym dedim evet degersiz bir hiçsin dedi sonra hiç cevap vermedim ?

• hayırlısı olsun nedim

• ona hiç cevap vermesem beni daha hiç görmese ulaşacağı yolları kapatsam her daim pişmanlık hissi duyarmı..

• 1) artık geleceğinin olmadığını düşündüğün birinin söyledikleri ve pişmanlığı seni neden ilgilendiriyor?

2)seven insan, sevdiğinin kalbinde yada hayatının başka birinin varlığından normal olarak rahatsızlık duyar ve saldırışa geçer... ohh ne güzel allah bozmasın diyecek hali yok!

0|0
    0|0
    • güzelim iyi diyosun güzel diyosunda ben ona hayatımda biri var demedim ki. biri mi var hyataında dedi bende saçmalama ayrılıgn sonrasını başkasını sokcak değilim dedğilim üstüne basa basa.

• ne alakası var canım sende sinirliyken ne soledıgını bılıyomusun sende sabır yok bır anda patlıyorum dıyosun sevıyo veya sevmıyo öfkelnınce laf agızdan cıkıyo sevgıyle alakası yok analatabıldım mı? ınsanlar farkında olmadan söleyebılıyor...

• söyledim zaten pişman olcaksın bu söylediklerin dedim olmam dedi.

• cok sinirlenmiş öfkeliyken söledigini düşünüyorum zoruna gıtmış bence

0|0
    0|0
  • durum tamamen hazımsılık yapmış kedi ulaşamadığı ciğere mundar der hesabı :)

0|0
    0|0
  • O seni hala seviyor ve gururuna yedirememiş.

0|0
    0|0
  • Sinirden söylemiştir büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • Hayatında birisi olmadıüğı halde onu istemediğini söylediğin için bir anlık sinirle söylemiş bence. Hırs yapmış. Tabi ki pişman olacaktır ama sen ona dönmek istemiyorsan pişman olup olmaması neyi değiştirecek ben tam olarak o kısmı anlayamadım.

0|0
    0|0
    • ya doğru diyosunda benm derdim o değilki. ben bana yapılan haksılığa tahammul edemeyen biriym patlıyorum hemen kafama takıyorum bnun onunla bi ilgisi yok ki. benm isteğim öyle pişman olsunki ben göreyim. evet birşey değişmycek

• ta öyle değil tbikide işte ne biliyim anla.

• kızgınlıkla hırs yapma. gurur yap, bir daha da karşına çıkamasın. Emin ol kendini kötü hissettiği zamanlar olacaktır, sana söylediklerini hatırladığında.

• sen olsun mu istiyosun olmasın mı anlamadım önce ne istediğine karar ver bnce

0|0
    0|0
    • olmasın istiyorum..

• o zaman onu takmakta vazgeç ne söylediğini ne yaptığını umursama cevap bile verme derim ben

• pişman olcaksın dedim olmam merak etme dedi. sence olurmu

Yükleniyor...