Hemcinslerinden çok bayanlarla arkadaşlık kuran erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mesela bir iş gezisine gitse facesinde kızlarla dönen bir erkek hakkında ne düşünürsünüz? Kızlara hep kendini beğendirmeye çalışan, ilgilerini çekmeye çalışan, onlara mümkün olduğunca kibar davranıp erkeklerden daha çok kızlarla yakınlık kuran ama ciddi ilişkiler kuramayan bir erkekte bir anormallik aramaz mısınız?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu sorun bayanlardada var yani bayanlarla samimi degilken erkekler ile kanka arkadas dost olabiliyor.

Aslinda hem bayan hem erkek hemcins arkadaslari en yakinlari bile gereksiz kiskancliklar ve ayak kaydirma gibi olaylari basina cok getiriyor insanin.Buda sanirim karsi cins ile dost olmayi daha makul kiliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• başka planları var diye düşünürüm,eğer cinsel bir istek yoksa hafiften yumuşak oldugunu düsünürüm

1|0
    0|0
  • şehir neresi çok merak ettim, tariflerine göre bir tanıdığım var da pek olumlu düşüncelerim var diyemem :D

0|0
    0|0
  • Her insan bir olmaz ve bunu kötü algılamamakta gereklidir. ayrıca o arkadaşın çok iyi bir bayan kuaförü olmasının mümkün olduğundan kıllanıyorum.

0|0
    0|0
  • Artık hemcinsler birbirleri ile anlaşamamaya başladı..=))

0|0
    0|0
  • e ne olabilir yani? benim face imde de bir sürü bayan var :)

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin, erkek arkadaşından çok kız arkadaşı varsa, hep kızlarla ortam yapıyorsa, Hakan Akkaya karakterinde bir insan olduğunu düşünürüm

0|0
    2|0
  • gayet normal. ama gel gelelim erkeklere karşı bu durumla övünüyorsa işler değişir.

0|0
    0|0
  • ego tatmincisi, olabiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• abaza deniyor onlara :)

0|0
    0|0
  • Anormal bir sey degil.

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmem, belki kızların arkadaşlıklarını daha samim buluyordur. jsfkd

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmem olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...