Sadece bir saatin kalmış olsa ve sadece bir telefon etme hakkın bulunsa kimi arardın ? Ona ne söylerdin?

Yaşanacak sadece bir saatin kalmış olsa ve sadece bir telefon etme hakkın bulunsa kimi arardın ? Ona ne söylerdin ?

Güncellemeler:
cevap verdikten sonra birazdan koyacağım linki izleyin arkadaşlarım :)

neler düşündüğünüzü ayrı cevap olarak dile getirebilirsiniz :)
Arkadaşlar saçma mıdır değil midir bilmem ama bugünün mistik havası dolayısıyla bu soruyu hepinize hatırlatmak istedim.

0|0
40|14

En İyi Kız Görüşü

• Videoyuyu izlerken annem odama girdi, aynı soruyu sordum kendisine seni arardım dedi..Ne söylerdin dedim: Seni Seviyorum dedi..Kalktım sarıldım ve seni seviyorum dedim..

Bugün ölümü ikinci kez hatırlattın bana ve aslında bi' gün öleceğimiz gerçeğini çoğu zaman unutsak da ölmeden ve çok geç olmadan sevdiklerimize sevgimizi göstermeyi, onlara 'Seni Seviyorum' diyebilmeyi hatırlattığın için teşekkür ederim;)

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 39

• Kardeşimi arardım, ve ona onu çok sevdiğimi söylerdim. Herkese de sevgilerimi iletmesini isterdim. Her zamanki gibi güldürürdük birbirimizi ve hafta sonu yaptığımız balık keyfimize bensiz devam edeceklerini söylerdim, helalleşirdik;) Son şakalaşmalarımızı yapardık, telefonu kapatırken beni hiç yalnız bırakmamalarını hep dua etmelerini söylerdim. Sonra telefonu kapatır, ölene kadar af diler ve kelime i şehadet getirirdim ...

0|2
    0|0
  • eşimi arardım kızımı hep koru büyümesini izle önüne set koyma arkasında destek ol

yemek yemene dikkat et düzenli ye , sakın motor almaya falan kalkma

2|1
    0|0
    • Genelleme :))) eğer bana sen baksan sanırım 100kiloyu aşmıstım :D

• :))) yok aşmazdın bende senin gibi yemeyi seviyorum pişirmeyi değil :))

güncelleme= hep söylüyorum sevdiğimi şimdi arasam canımcım kocacım kızıma iyi bak kendine dikkat et seni seviyorum desem yüreğine iner

ama haklısın söylemekten kaçmamalı ertelenmeye gelmez

• Ya sevgilimi veya annemi aramak isterdim ama sadece bir telefon etme hakkim olsa annemi secerdim...sevgilimi yeterince sevdigimden degil, onun icinde canimi seve seve feda ederim, ama beni doguran beni dünyaya getiren, onca seneler hic yorulmadan offlayip pufflamadan her isime/sorunuma katlanan odur.. Ona hersey icin tesekkür ederdim, bana böyle güzel bir cocukluk ve hayat sagladigi icin... Sanirim 1 saat boyu tesekkür etsem allah senden razi olsun annecigim desem yetmez...

1|1
    0|0
  • çok etkilendim videodan yaaaa

sevdiğimi arardım

seni seviyorum mutlu ol sakın hiç bişeye üzme kendini iyi bak kendine derdim

0|1
    0|0
  • oğlumu arardım onu çok sevdiğimi söyler beni hiç unutmamasını söylerdim tembihlerdim bide senin annen bi tane baban evlenirse sakın o kadına anne deme olurmu diye.. (çünkü kayınalidem güya şaka yapıyo oğluma hep anenen ölsün sen bana anne de diyo ) annanesinin ve teyzesinin de onu çok sevdiğini ben öldükten sonra onlarla diyaloglarını hiç bozmamasını söylerdim heralde.

0|1
    0|0
    • ah ah anne psikolojisi :) ama çocuğuna öleceğini söylemen sorun olmaz mı ..

• hayata ve herşeye hazırlıklı olması daha iyi değilmi..ona bi yere gittiğimi ve uzun süre dönmeyeceğimi söyleyip senelerce bekletiyimmi çocuğu.

• Of çok kötü bi soru :((( Ailem mutalaka yanımdadır zaten.. O yüzden sevgilimi arar onu nekadar çok sevdiğimi mutlu olmasını kendini harap etmemesini isterdim..

0|1
    0|0
  • eski erkek arkadaşımı onu arar derdimki sana attığım mesaj için kusura bakma çok kırıcıydım biliyorum.özür dilerim derdim.bana mesaj atmamasını onla konuşmak istemediğimi yazmıştım.napıyım depresyondaydım o sıra.:)

0|1
    0|0
  • Acıya boğmak kötü yau. Düşünsene son kez sesini duyacak ve sen yok olacaksın. Acırım, kimseyi aramam. üzücük :(

1|1
    0|0
  • link i seyrettim. Onun da etkisi ile yazıyorum. Arkadaşın telefonundan kendimi arar, çok sevdiğimi söylerdim. Herşey kendini sevmekle başlar çünkü.

1|1
    0|0
  • Annemi aradım ve onu,babamı,kardeşimi çook sevdiğimi,yaptığım bütün hatalar,onlara bilerek veya bilmeyerek çektirdiğim bütün acılar için özür dilerdimip haklarını helal etmelerini isterdim.

0|1
    0|0
    • evet haklarını helal etmelerini mutlaka istemeliyiz..zira büyüklerimize çok çektirdik :)

• ayy ağlıyasım geldi..hakkaten çok zor seçim yapmak.

0|1
    0|0
    • ağlama..üzmek istemedim..gerçekler bunlar..seçim yapmak zorunda değilsin..hepsini arayabilirsin şimdi çünkü bir sınırlama yok..

• kimseyi aramazdım.ölüm laflarıyla vakit kaybetmek istemezdim.sevdiğim insanlarla daha çok vakit geçirmeye çalışırdım.bidaha onları görebilecekmiyim diye endişe duyup her anı içtenlikle yaşardım.aklımda olup arayamadığım birileri varsa ki yok yinede aramazdım.zamanında bişeyleri tamamlamayıp eksik bir şekilde hayatımı sürdürmeye devam etmişsem bir kaç dakikayla o boşluk dolmıcaktır

0|1
    0|0
  • 900 hatları arardım hep merak etmişimdir gözüm açık gitmeyeyim

1|1
    0|0
  • bır radyo programını arardım ve derdımkı kayıt yapın sesımı.ve baslardım anneme,sevdıklerıme,bursaspora seslenmeye

1|1
    0|0
  • eski erkek arkadaşımı arayıp "yaptıklarına değdi mi ? eninde sonunda hepimiz aynı yere gidiyoruz sadece ben senden önce gidiyorum. " derdim

1|1
    0|0
  • Annemi arardim önce onunla konusur sonra bütün sevdiklerime ne demek istiorsam tek tek anneme sayardim yazdirirdim söylemesi icin.

0|1
    0|0
  • ablamı arardım.yeğenime iyi bak beni mutlaka anlat ona umarım büyüynce güzel bişeye benzer bir de bebeğin dvitini vermeyi unutma derdim.

0|1
    0|0
    • :) ne düşüncelisin..vitaminine kadar düşünüyorsun..

• diğer aranması düşünülen kişileri arasam bişey değişmiycek nasılsa en azından vitamini falan düşünüp birinin sağlıklı bi hayatı olmasına yardımcı olurum :D

• aklıma ilk geleni sevgisi gercek karsılıksız olanı ''annemi'' arardım o tek gercek..

1|1
    0|0
    • :) ona ne söylerdin ?

• bilmiyorum ama üzülmemesini sanırım ona yaşatıcağım acının tarifi yok evlat acısını ne dindirebilir ne unutturabilir ki..

• sevgilimi araradım

sayar sayar kapatırdım gönlüm rahat gideyim değil mi?

0|1
    0|0
  • Kimseyi aramazdım sonra ögrenip herkese haber verip topluca sevinirler falan yok. :(

0|1
    0|0
  • Annemı arardım, herşey icin özür dilerdım ve herşey icin teşekkür ederdım.

0|1
    0|0
  • Ailemi arardım heralde son defa seslerini duyayım helallik alayayım diye . Yada sevdiğimi arar bu zamana kadar söyleyemediklerimi kusardım ona rahat uyuyayım diye.

0|1
    0|0
  • pizzacıyı arar 2 adet ekstra büyük boy pizza söylerdim:))

0|1
    0|0
  • onu arardım seni kırmış aşağılamış olabilirim tüm yaptıklarım için senden özür dilerim ben seni çok ama çok çok ama çooooooooook sevdim hala seviyorum derdim yanımada çağırırdım onu son bir kerede öperdim

0|1
    0|0
  • sevdıcegımı arardım :D güzel bi vedayı hak etmıyor muyum dıye aklına gırer eve cagırrdım :D msn ye benzemez bu :D canlı canlı doktorrrrrr :D

0|1
    0|0
  • onu arayıp al işte ZAMANI GELDİ geberiyorum kına yak artık derdim...

1|1
    0|0
  • hayatta en değer verdiğim insanı arardım ..onu çok ama çok sevdiğimi sölerdim..

0|2
    0|0
  • Annemmm Annemmm Annemmm

1|1
    0|0
  • seni seviyorum doktor! SEVİYORUM ! telefon numaranı versenee :D

0|1
    0|0
  • Linki izledim duygulandım ya. Ailemi ve en yakın arkadaşımı arardım.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 14

• Annemi ve babamı arardım. Onları çok sevdiğimi söylerdim. Size iyi bir evlat olduğumu düşünüyorum ama şimdi bir yolculuğa çıkıyorum uzun bir zaman olmayacağm ama kalbim her zaman sizinle olacak. Hadi sağlıcakla kalın , öpüyorum sizleri derim ve telefonu kapatırım

1|1
    0|0
  • sevdiğim insanlarla teker teker konuşur vedalaşırdım en son köşedeki fatih dürümü arardım

abi 1 adana 1 ayran soğanı az olsun

çabuk yetiş ölüyorum :=)

0|1
    0|0
  • iki üç tane canımı sıkan kişi arasından en çok canımı sıkanı arar canını sıkardım saatimi hep ondakka geri ala ala hemde sonra keyifli saatsizliğe giderdim

1|1
    0|0
  • marketi arardım. birkaç extra isterdim. oğlanda çabuk olsun derdim.

0|1
    0|0
  • patronumu arar saat dolana kadar agız dolusu sayar saati bitince de helalllik ister ölür giderim

0|1
    0|0
  • Seni arardım doktor.

neden böyle sorularla milletin beynini bulandırıyorsun.

Daha güzel ve eğlenceli şeyler sorsana derdim

0|1
    0|0
    • daha sorum bitmedi..güncellemeyi bekle arkadaşım :)

• hakaret ettiğimi düşün müyorum? ya sen !

• sorun yok arkadaşım..uzatmayalım

• annemi...

1|1
    0|0
    • anaların değerini bilmek lazım..başlarına bişey gelince değil her zaman...

• caminin hocasını arardım ölecem na1 saat sonra napim diye...

0|1
    0|0
  • sen iyimisin bu sabah?

0|1
    0|0
  • Çanta imalatçısı bitlisli Mustafaya, hakkını helal et.

0|1
    0|0
  • unutamadığım ilk aşkımı arardım ve onunla güzel bir sohbet etmek isterdim

0|1
    0|0
  • Sevdiğimi arardım

0|1
    0|0
    • ona ne söylerdin ?

• Doktor sabah sabah bu ne enerji kardeşim :)

Sanırım öleceğimden hiç bahsetmem. Sevgimi anlatırdım o anı doyasıya yaşardım. Mutlu ve huzurlu gitmek için.

• bir videoda denk geldim hoşuma gitti duygularım kabardı bilirsin :)

en doğrusunu yapardın..

• Defin işlemlerini başlatıp benim adıma finanse edecek birisini.

0|1
    0|0
    • birilerini aramayacak mısın ?

son konuşman belki de onla..

• Dedimya defin işlemlerini başlatacak birisi diye

Sonuç olarak bu yönde aileden birisini arardım.Cenazeme gelenlere yemek falan versinler.Mezarımı kazanlarada para versinler.Bu gün öleceğimi varsayarsam bu aralar havalar çok soğuk mesela benim cenazeme gelenler,çok büyük fedekarlık etmiş sayılır.Dayanılmaz bir soğuk var.

Yoksa duygusal anlamda herhangi birisini aramazdım.Bunun yerine mektup gibi yazısal birşeyler bırakırdım.

• uttutut

0|0
    0|0
Yükleniyor...