Erkekte küpenin modası geçti mi?

Küpenin tarihini Yavuz'dan almayın tabii :)

Erkeğin küpe takmasının bir 'moda' olduğunu düşünüyor musunuz en başta?

Küpe taktırma oranının git gide azaldığını düşünüyor musunuz?

0|0
24|8

En İyi Erkek Görüşü

• "Valla Küpe takanlara Erkekten ziyade Lavuk denmesi taraftarıyım.

Feminenliğe bu merak nerden , neden böyle ya. Küpe Kadın Aksesuarı veya tarihte Kölelik işaretiymiş. Yok " sol kulağa" takınca İ**e oluyormuşun, "Sağ Kulağa" Takınca " muhtemelen Salak oluyordursun filan.

Şarkısı bile var " Deli Kulakları Küpeli" .

Bence Dikkat çekmek veya yersizce yakırılıktan başka bişi değil.

Eminim Küpe takan erKEKler " tanga ve G-String " de giyiyorlardır...Kih..Kih..Kih.."

Ausname denen arkadaşın cevabını bire bir kopyaladım..

Ausname denen şahsiyet ; biz de böyle düşünenlere kendi içimizde direk BEYİNSİZ diyoruz.. Ayrıca sol kulağa takan kunek değil, sağ kulağa takan kunektir.. Küpe takan birinden darbe yedin anlaşılan ki bu denli aptalca bir cevap yazdın.. Küpe takan erkekler adamı madam yapar unutma emi.. Yaz bi tarafa.. Tanga, g- string giymiyoruz ama giydirmesini biliriz.. O kalıbı dinlendir, rahatla.. Böyle saçma sapan cevaplar verirken genelleme de yapma.. Belli bir hayat görüşün vardır tamam kabul ama bunu bu şekilde dile getirmen senin karakterini ortaya döker.. Laflarını dikkatli seç, kılavyeni beyninle kullan..

0|2
    0|1
    • Elbetteki faydasız bu tarz konuşmalar.. Yanlış kabul ediyorum ama dediğim gibi bana nasıl hitap edilirse o şekilde hitap ederim.. Bu yanlış olsa bile..

• aslında koyiyim doğru ile yanlışa. "kalbimden geldiği gibi davranıyorum" net bir cevap olur bu konuda. yanlışı yok ederek rahata erebileceğini düşündüğüm için söylüyorum tamamen. bu konuda benzer düşüncelerimiz olmasına rağmen savunamıyorum mesela seni. :) bu da bi fikir için eksiklik demek. "şeklini" savunurken "şekil değiştirmek", sadece şekline yapılan saldırıya duvar örmeye yarar; sana küpeli olma özgürlüğü sunmaz. ya da gelecekte takacaklara.

Kızlar Ne Diyor 24

• kendine yakıştırıyosan tak modayı boşver ben severim erkekte küpe yakıştırırım da

0|0
    0|0
  • Küpe takma yahu takma işte . Ben lise öğrencisiyim ve okulumdakilere erkek gözüyle bakmıyorum niye ; parlak sivri uçlu ayakkabı giyeni mi yok küpe takanı mı sürme çekeni mi jole süreni mi .. Bunları yaparsan doğallığın kaybolur adın yumuşak olur bence :D

0|0
    0|0
  • Bazılarına küpe yakışıyo evet ama ben sevmiyorum.. Ve de modası olduğunu düşünmüyorum isteyen şimdi takar isteyen 10 yıl sonra...

0|0
    0|0
  • Bence geçmedi yakışana yakışıyor.

0|0
    0|0
  • "i*ne gibi gay gibi" diyenlerin de bir zamanlar yapmak istedikleri fakat aile baskısından dolayı yapamadıkları ve kıskandıkları için de yapanlara bok attığı bişeydir :D

özellikle buralarda gördüğüm kadarıyla erkekler için 'aha la garı gibi, aha la top ' benzetmeleri yapılır .

Yakışanıda var yakışmayanı da tabi. Ama küpe kadınlara ait bir aksesuardır.

Boş işleer bunlar

0|0
    0|0
  • erkek neden küpe takar ki, zaten anlamış değilim ...

1|2
    0|0
    • Sebebini takanlarda anlatamıyor zaten...

• Hayır öyle bişi kabul etmelerini istemiyorum. İşin o kısmı sinir olsunlar diye. Benim asıl eleştirdiğim: Her iki cinsin neden bu kadar biribirilerine karışma isteğinde oldukları. Malum artık üçün cü bir insan cinsi oluşmuş vaziyette...

• şeklin aslında önemsiz olduğunu keşfetmişlerdir belki. "kulağa metal takma güdüsüne" kapılıp umursamamak istiyordur küpeyi, tokayı. bunu bir de kendine yakıştırarak yapıyordur. takan da pırlanta ya da dev petek dinçöz halkası küpelerden takmıyor. "karışıyor" dediğin şeylerin nasıl karışmış olduğunu görememek moruk senin problemin.

• Umutla beklıyoruz geçmesini

0|1
    0|0
  • Kupenin modasi oldugunu dusunmuyorum bazilarina cok yakisiyor :) ama kupenin modasi gectiysede piercingk moda olsun ozaman..

0|0
    0|0
  • Mahalle baskısından hepsi, ADB'nin oyunu... (Şaka bir yana düşünmüyorum...)

0|0
    0|0
  • Nezaman moda olmuştu kı.. zevk meselesıdır

0|0
    0|0
    • seksenlerle birlikte yaygınlaşmaya başlamıştı. aksesuarlıktan çıktı, bi tavrın simgesi bile oldu. moda oluşu da bu zamanlara rastlar...

• Moda değıl o, modernleşmenın bir sonuçu. Kızlarda pantalon giymeye başladı, bikini giymeye cesaret eden oldu, vesaire.

• ben konuyu 'kültür' başlığında almıştım ama 'moda'ya çekmişler. bahsettiğim 'moda' oluş, "nihat doğan'la makara yapmak da moda oldu." der gibi bir anlam içeriyor.

bir nesil ayrıldı küpe takan-takmayan diye. şimdiyse 'takan' tayfa da çıkarmaya başladı sıkılıp.

aldığım açılar buralar...

• bence doğru küpe tercihi yapıldıkça erkeğe küpe çok yakışıyor. Ama bazıları gerçekten o kadar iğrenç küpeler seçiyo ki nonoş gibi görünmek için uğraşıyolar sanki

0|0
    0|0
  • fazla büyük olanları kulannanlarla genellikle dalga gwçiliyor... ama güzel hoş birşeyse tak ve kim ne derse desin çıkarma...

0|0
    0|0
  • Hayır küpe modasının geçtiğini düşünmüyorum yakışan erkeklerde çok güzel oluyo

0|0
    0|0
  • eskiden beğenirdim.

0|0
    0|0
  • geçmedi geçmezde geçmesinde

0|0
    0|0
  • ben erkekte küpe sevmem

0|0
    0|0
  • Erkekte küpe candır. Ama bir kaş piercingi değil.

0|0
    0|0
  • bazi erkeklere kupe yakismiyor :)

0|0
    0|0
  • Küpe yakıştırırım erkeklere ama farketmez olsada olmasada

0|0
    0|0
  • bazılarına yakışıyor

0|0
    0|0
  • erkeğe küpe yakışır.

0|0
    0|0
  • berbat takmayın

0|0
    0|0
  • bence geçmedi ama küpe seçimi önemli bence

0|0
    0|0
  • Moda olduğunu düşünmüyorum. Hoşuna gidiyorsa ve kendine yakıştırıyorsa takar tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vallahi ben iş dışında küpe takıyorum resmimden de görüleceği gibi ve küpe takmanın modasının geçip geçmemesi beni pek ilgilendirmiyor. Yani bence bu bir aksesuar ve insan kendine yakıştırıyorsa her zaman takabilir. Küpe takma konusunda dışarıdan birinin küpenin bana yakışmadığı hakkında yorum yapması benim küpeyi çıkarmama bir sebep değil. Hoşuma gittiğ için takıyorum sonuçta, birilerine hoş görünmek için değil. Yani modası geçse bile ben takmaya devam edeceğim. Ne yani pantolonun modası geçse giymeyecek miyiz? Ayrıca küpenin modası geçmiş falan da değil bence. Ben hergün bir sürü küpeli genç görüyorum etrafta.

0|2
    0|0
    • "Apaçi" denen grupta yaygınlaştığını hiç farkında değilim. Dediğim gibi ben kendi zevkim için takıyorum ama dediğin doğru olabilir. Yani bu benim için normal bir şey, hani öyle doymak falan söz konusu değil. Söyledim ya işte günlük sivil giydiğim kıyafetler gibi. Etraftan alacağım "aman demode şeyler yapıyor hala küpe takıyor" vb. eleştiriler bu konu hakkında hiç rahatsız etmez beni. Seviyorum ya küpeyi. Tabii ki öyle at nalı gibi bir şey de takmam, o ayrı mesele. :))

• Valla Küpe takanlara Erkekten ziyade Lavuk denmesi taraftarıyım.

Feminenliğe bu merak nerden , neden böyle ya. Küpe Kadın Aksesuarı veya tarihte Kölelik işaretiymiş. Yok " sol kulağa" takınca İ**e oluyormuşun, "Sağ Kulağa" Takınca " muhtemelen Salak oluyordursun filan.

Şarkısı bile var " Deli Kulakları Küpeli" .

Bence Dikkat çekmek veya yersizce yakırılıktan başka bişi değil.

Eminim Küpe takan erKEKler " tanga ve G-String " de giyiyorlardır...Kih..Kih..Kih..

2|1
    0|5
    • +1 Kardeşim..

• Ben sana tak veya takma diyemem, bu zevk meselesidir. Bu bir. İkincisi bu ülkedeki milyonlarca kişi gibi ben de geçimimi sağlamak zorunda olduğumdan dolayı çalışmak zorundayım ve işyerimdeki konumum itibariyle küper takmam yakışık almadığı için takmıyorum. Neden taktığımı yazdım ayrıca. Dikkati okumanı öneriyorum yorum yapmadan önce.

• Ausname +75000 :)

• modayla alakalı değil. her şeyin bi doyum noktası var.

saç uzatmak,

küpe takmak,

metal müzik dinlemek,

keçi sakal bırakmak... vs vs

0|0
    0|0
  • ben hiçbir zaman moda olduğunu düşünmedim

bence abartı küpe olayı

1|0
    0|0
    • ben de takmıyorum. yine de erkeğe yakışan formlara sokulduğunu kabul etmek gerektiğini düşünüyorum. bazı süsler zamanla evrim geçirebiliyor.

• Modası olur mu bu işin ya... Bence hiç bir zaman olmadı :) Takana hoş gözle bakarım ama ne bilim ben asla takmam

0|0
    0|0
  • Şu an itibariyle geçiyor ve geçti erkekte küpe müpe modası kalmadı duyrulur...

1|0
    0|0
  • öyle bir modamı vardır:)?Erkek ve Küpe:S

0|0
    0|0
Yükleniyor...