1.74 boyunda ve 79 kilo olan bir kızdan daha güçlüyümdür bence?

Arkadaşım ile iddiaya girdik hangimiz dövüşte alırız diye, kendinin benden daha güçlü olduğunu iddia ediyor. Ben 1.70 boyunda ve 51 kiloyum. Daha çeviğimdir ondan, bu nedenle bence kavgada ben alırım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ayrıca ben ondan daha zekiyim, bu da benim için artı bir faktör.

Güncellemeler:
zaten vazgeçtik dövüşmekten. çok daha eğlenceli bir şey yaptık: o ayakkabılarını ve çoraplarını çıkardı, ben de öpüp kokladım 40 numara ayaklarını :)

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• sıradaki iddaa en uzağa kim işeyecek olması muhtemel

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1.58 boyum 48 kiloyum ve 1.67 boyunda 90 kiloluk kızı alt ettim. Bu işler taktik işi. Boy kilo değil.

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hiç şansın yok, bu kadar kilo farkıyla hiçbir şey yapamazsın. boşuna güreşte, dövüş sporlarında kiloya göre ayırmıyorlar. en önemli şey kilo, hele bu kadar düşük kilolarda

1|0
    0|0
    • zaten vazgeçtik dövüşmekten. çok daha eğlenceli bir şey yaptık: o ayakkabılarını ve çoraplarını çıkardı, ben de öpüp kokladım 40 numara ayaklarını :)

• İyi yapmışsınız :) kavga edip napıcaksınız :)

• Ergenlik ne zor iş, Allah acil şifalar versin kardeşim.

0|2
    0|0
    • zaten vazgeçtik dövüşmekten. çok daha eğlenceli bir şey yaptık: o ayakkabılarını ve çoraplarını çıkardı, ben de öpüp kokladım 40 numara ayaklarını :)

• Erkekten dönmemisiniz bu nasıl iddia?

0|0
    0|0

• O arkadaşı dövebilisin de üstüne çıkarsa iş drüişir :)

0|0
    0|0
  • Konusmak kolay meydanda gormek lazim 😊

0|0
    0|0
  • görende prof maça çıkıyorsun zanneder :9 sokak kavgasında kalıplı olan her daim üstündür

0|1
    0|0
  • Ustune otursa nefesin kesilir biliyon demi

0|0
    0|0

• Onu bosver bacim ben de 164 um 51 kiloyum gel biz kapisak 😂😂😂

• Allah başka dert vermesin

• Olabilirsinn

0|0
    0|0
  • yaa olm sacma sapan iddialara girmeyin kim kimi döver ne demek :D

0|0
    0|0
  • sizin beyninizi kuşaa taksak uçmayı unuturr yaa ne zekiliği iddaya bak :D

0|1
    0|0
  • 79 kilo olan kız seni duvardan duvara vurar sen kavga etme bence 😂

1|0
    0|0

• gidin az ötede depişin

0|0
    0|0
  • Onun cinsiyetinin kız olduğuna eminmisin kontrol ettin mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zeki oldugun için mi dövüşmeyi seçiyosun?

0|2
    0|0

• Sanada bu yakisirdi helal

• İki tane çaksa bayılırsın sen diyon daha çeviğim :D:D

0|0
    0|0
  • olay dövüşmeyi bilmek de. dövüşmeyi bildikten sonra erkekleri bile dövebilirsin.

0|0
    0|0
  • Her türlü alırsın seninle aynıyız ve çok güçlüyüz :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...