Basketbol hakkında bilgi?

Biliyorum yaşım biraz gecikmiş bunun için😄basketbol oynuyorum arkadaşlarla kursa hiç gitmedim kurallardan pek bişi bilmiyorum sadece rakip kişiden topu alabiliyorum ve iyi pas atıyorum. Ama biri pas attığında iyi tutamıyorum kaçırıyorum topu fazla iyi süremiyorum ve özellikle basket atamıyorum bana biraz bilgi verirmisiniz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• basketbolun özü topu sektirerek top sürmekle başlar.. en temelinde bu vardır.. sen bu temele sahip olmadığın için topu kontrol edemiyorsun.. yapman gereken şey çok basit.. durduğun yerde önce sağ sonra sol topu 100 defa sektir. el değiştir. bir süre sonra topa bakmadığını fark edeceksin.. bu birkaç gününü alır. daha sonra topla adım atmaya başla.. yine 100 de el değiştir.. bur birkaç haftanı alır. en temelidir ve çok basit gözükür ama abraman zaman alır..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benden gecmis diye bir şey yok, bol bol top sür, topa bakmamaya çalış. Antrenman yapacak yerin yoksa da internetten bol bol video izle ama mutlaka pratikte de çalışman gerekir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Oynayarak öğrenirsin ancak bu sporu

0|0
    0|0
  • boş bir alanda top sürme çalış. topa bakmadan sektir önce elin iyice alışsın. sonra adım adım ilerle zamanla koşmaya başla

0|0
    0|0
  • Oynarak gelişeceksin.

0|0
    0|0
    • Ya yapamayınca arkadaşlarım nie almıyosun nie atmıyosun kaybedicez gibi şeyler söylüyor sonra bana topu atmıyolar hiç😄

• Tek başına antreman yap :)

• Bunlar sözlü bilgiyle değil, antremanlar ve çalışmayla olur.

0|0
    0|0
  • antrenman yaparak kendini geliştirebilirsin. yaşın nekadar gecikmiş? eğer lisedeysen bir takıma gidip spora başla emin ol çok mutlu olursun bir sporcu ve hakem olarak tavsiyem.

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra çok bişi bekleme kendinden :D

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapamıyormuşsun ki amaç spor yapaıp eğlenmek ise güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...