Dişleri karbeyaz yapmak...

Arkadaşlar önerebileceğiniz sağlam bir diş fırçacı var mı? sağlamdan kastım dişlere zarar vermeyen iyice temizleyen cinsten + dişleri bembeyaz, yapmanın parlak durmasının yolları nelerdir önereceğiniz en iyi macun hangisi + diş hangi sıklıkla fırçalanmalı, dişe zarar veren en büyük etken nedir?

Cevaplarınız için teşekkür ederim...

Süre:Sınırsız

Her soru 25 puan

İstediğiniz Sorudan başlayabilirsiniz ;)

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• günde en az 2kez fircala. Colgate falan kullan eger bembeyaz olmasini istiyosan dis macunlari bi ise yaramaz paran varsa bleaching yaptir lazerle dis beyazlatma ortalama 600 tl falandi galiba

0|1
    0|0
    • ya dişlerimi herkes çok beğeniyor gayet beyaz fakat ben istiyorum ki çok parlak olsun nasıl söyleyeyim bilemedim göz alsın resmen günde 3-4 kez fırçalıyorum parlak olması için bunu 10 a bile çıkartırım yani misvak işe yararmı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• diş rengn kemik yapınla alakalı ne kadar fırçalasanda belli bi sınırı var. ama sen yinede sabah akşam ihmail etme colgate tavsiye ederm

0|1
    0|0
  • dişleri macunla parlatamazsın kendi rengi beyaz değilse git diş hekimine beyazlattır diğer türlü olmuyor çok denedim

0|1
    0|0
    • Kendi rengi beyaz ve sağlıklı fakat böyle göz alıcı şekilde parlamıyor

• sensodyne kullan listerinle agız gargarası yap bakalım bi :D

• listerine kullanıyorum zaten diş macunum signal white now peki diş fırçası önerebilirmisin ?

• 0|0
    2|2
  • whıte now mavı kopuruyor ıyı gbı

0|1
    0|0
İPANA, 3 GÜNDE LEKELERİ %100 E KADAR GİDERİR!

Erkekler Ne Diyor 1

• Dünyanın en iyi diş macunu şeçildi. botanik.flptr.com dan alabilirsin. kendi diş rengin ortaya çıkıyor ve yutula biliyor. bir çok faydası var. diğer diş macunları gibi florid li değil. google a yazarsan florid neymş öğrenirsiniz.

0|1
    0|0
    • Cevabın için teşekkür ederim siteye girdim ürün adı ne ?

• Teşekkür ederim buldum bakacağım

• rica ederim. kesinlikle etkili ve tamamen doğal bir ürün. bir çok özelliği ve faydası var. facebook da botaniksepet beğen sayfasında diş macununun resmi ve özelikleri yazıyor. incele istersen

Yükleniyor...