Sorum insanlar neden aşşağıdaki saydığım gibi davranırlar hadin aşşağıyı okumaya :)

insanlar neden kendilerini hep överler? '' ben şöyleyim ben böyleyim benden iyi yapan yoktur ...'' etrafınıza bir bakın en ufak bir olayda bile farkedeceksiniz bunu, arkadaşınız yada herhangi birisi ben senden şu konuda daha iyiyim şöyleyim böyleyim derler hep kendilerini överler insanoğlu neden kendini över ve mütevazi olmaz mütevazilik eziklik diye mi algılanıyor acaba? doğru olan seni başkasının takdir etmesi değil midir? insanlar kendilerini överek ego mu tatmin ederler?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• hastalıktır ki bu sofistike olmak hastalık derecesinde yayılmaya başlıyor sonumuz hayır olsun :)

0|1
    0|0
    • çevremi gözlemliyorum bu hastalık küçük çocuklarda bile var ki ebeveynlere büyük iş düşüyor bu konuda fakat onlarda duyarsızlar ağaç yaşken eğilir sözünü hatırlatmakta fayda var.

• aile bireyleri bile bunu yaparken annesi babasına üstünlük babası annesine üstünlük sağlamaya çalışan bi çocuktan samimi olmasını bekleyemezsin.

• yaa anne baba arasındaki çekişmeyi çocuğa yansıtmayacak şekilde yaşarlarsa sorun olmaz çocuğu dediğim gibi baştan eğitmek önemli ayıbı doğruyu yanlışı iyi anlatırsan kişiliğini iyi oturtursan ilerde ayakları yere sağlam basan ağır başlı olgun fikirli bir insan olur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• bu dediğin karakteri yerine tam olarak oturmamış insanların egolarını tatmin etmek maksadıyla yapmış olduğu davranış biçimidir.ve işin aslı şudur aslında övülecek hiç bir özelliği yoktur.olgun insan ise mütevaziliği ile insanların dikkatini çeker..

0|1
    0|0
  • Aciz insan modeli onların senin samimiyetine ihtiyacı var

0|1
    0|0
    • günümüzde böyle insan çok sayıda var devamlı kendini övme ihtiyacı duyan kendi kendine kasınan tipler.

• Eğitimsiz toplum ne bekliyorsun ki adam üniversiteye sırf üniversiteli desinler diye gidiyo bu toplumdan ne beklersin daha

• aynen doğru diyorsun ve şöyleki çocukluktan ebeveylerin çocuğu iyi yetiştirmesi önemli.

Yükleniyor...