Yıllar, yıllar önce gördüğünüz hala hatırladığınız rüyanız var mı ?

Az önce 7 8 yaşlarında gördüğüm (şu an 20li yaşlardayım) rüyam geldi aklıma, sizinde var mı böyle unutmadığınız hala aklınızda olan rüyalarınız ?

0|0
415

En İyi Kız Görüşü

• tek bir tane var evet, daha okuka bile gitmiyordum baya küçüktüm, rüyamda büyümüş halimi gördüm.hatta şu anda sahip olduğum kıyafetler üzerimdemdiydi rüyamda da.bir erkekle tanışıp bir ilişkiye başlıyordum, herif dazlaktı ve hep aynı botları giyiyordu. adamla kavga ettik ve ayrıldık rüyamda. ve tabi, aynı herif yakınlarda karşıma çıktı. botlarıyla, kel kafasıyla. kötü bitti ilişkimiz. onu ilk gördüğümde üzerimde o kıyafetler vardı. ne diyeyim bilmiyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Çocukken kurban bayramından sonra bir rüya gördüm.Kafamı kesip tencerede pişiriyorlardı.Halen aklımda.Oysa 6-7 yaşında gördüğüm bir rüya!

0|0
    0|0
  • hee yaa.hiç unutamam varya fena bi kabustu :D ilkokul 2 deydim :D şimdi 24 yaşındayım :D 16 sene falan olmuş :) sınıftan bi kızı gördüm rüyamda.cadı olmuş beni kovalıyo :D bütün rüya boyunca kaçtım :D ayrıca kaçtığım tek rüyadır :D köpek kovaladığında bile kaçmayan adamım :D

0|0
    0|0
    • :)) ne günler yaaa

• bazı değerleri yitirdik ondandır belki bende göremiyorum kayde değer bişey :)

• olabilir :D ama en iyi yorumdaki ark gibi geleceği görsem iyi olurdu :D ben kız olsam dazlak ve sürekli aynı botları giyen birinden koşarak uzaklaşırdım :D cesur hatun :D

• Yok o tip rüyalarım. Daha dün ne yediğimi hatırlamıyorum be.

0|0
    0|0
  • evet var...cinsellikle ilgili bir tane görmüştüm...hatta o zman 1 hafta boyunca kusuyordum sırf rüyadan dolayı simdi aklıma geliyor...gülüyorum sadece

0|0
    0|0
  • Bi tane de bende var öyle bir rüya..:)

0|0
    0|0
  • Hatırlamakdan ziyeda çoğukluğumdan beri arada sırada aynı rüyayı görürüm. ne anlama geliyo hiç yorumlatmadım :)

0|0
    0|0
  • liseye giderken bir rüya görmüştüm hala dün gibi aklıma =))

0|0
    0|0
  • sünnet olmadan önceki son gecemde gördüm. sünnet olduktan sonra parmağımdan işiyordum. demek ki komple alacaklar sanmışım. çocukluk işte.

0|0
    0|0
  • Öğleye kalmaz unuturum ben :)

0|0
    0|0
  • yok rüyaları silerim

0|0
    0|0
  • Var 9 yaşında gördüğüm bir rüya.

0|0
    0|0
  • İlk hamalik oldugum ruyayi unutamam offf harikaydi be;)

0|0
    0|0
  • Ben hep kendimi balkondan atlarken görürdüm:S

0|0
    0|0
    • onu bende görüyodum, ben küçükken eski evimizde balkon yoktu ben camdam atlardım :D

• içim giderdi rüyada ama hiçbirşey olmazdı ölüm yok acı yok sadece uçuyor gibi oluyordum çok keyifliydi:)

• aynen öyle gondol gibi :D

• rüyaları unuturum hemen

0|0
    0|0
  • 4 yıldan beri hep aynı rüyayı gürürüm genelde... o yaşıyormuş gibi parkdaki bankda otururuz sohbet ederiz ve hep aynı şeyi söyler giderken... artık bırak beni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet vaaaar. küçükken çok sık gördüğüm bir rüya var sihirli sihirli :=) ama unutmuştum zamanla. geçen gün yıllar sonra aynı rüyayı gördüm aynı şekilde, aynısını... çok şaşırdım ve çok mutlu olmuştum. nasıl bir şeydir bu rüyalar böyle...ne demektir acaba ?

0|0
    0|0
  • aynı yaşlarda benım de gördüğüm bir rüya vardı. çok korkutmuştu beni. hiç unutmam o rüyayı bir de sultan süleyman ı görmüştüm 1 yıl önce kadar muhteşem yüzyıl yüzündendi heralde ama güzel bir rüyaydı

0|0
    0|0
  • hç unutma rüyada bitane deve görmüştüm bizim evin önünde durydu dinazor gbydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...