Hepimiz zayıflama çabasındayız dimi? Birininz bana yordımcı olur belki?

yaşındayım. Arkadaşlar ben 19 yaşındayım. Benim elim, kolum, bacağım, kalçam ince ama belim tam bir simit. 60 kilo olmuştum yazın, simdi 52ye düştüm. Göbeğimde falan erime oldu tabi ama genel olarak beldeki simit yerinde. Bugün spora başlıyorum. ilk 10 gün çok sıkı çalışıcam sonra biraz tempo düşecek okuldan ötürü. Peki sizce ne kadar sürece farkedilebilir derecede değişime uğrar belim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Antremandan ziyade beslenmeni çok iyi ayarlamalısın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabii uğrar ve bol su iç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu sana bagli tamamen ne kadar dikkat edersen o kadar cabuk sonuc alirsin diyet en onemlisi %70beslenmedir bu sporda

0|0
    0|0
  • Kardeşim spor yaptıktan sonra hemen aynaya geçip kendine bakma moralin bozulur ayda sadece 1 kere bak kendine düzenli beslen düzenli uyu ve düzenli spor yap 2 ay içinde değişimi hissedeceksin ;)

0|0
    0|0
  • Bence çalışmaya başla ne zaman değişim olur diye takılma sen sadece çalış çünkü gelişme görmeyince şevkin kırılır bırakırsın.

0|0
    0|0
  • Ya ayıp olmasın da benim bir hocam vardı aramiz baya iyidir kendisiyle evlendi bu karısı baya kilo vermiş. İşin içinde etkisi var diyor. Ne kadar doğru bilemem ama imkanin yoksa mastürbasyon falan yap sık sık

0|0
    0|1
  • o beli incelt hemen !

0|0
    0|0
  • mekık cek 20 gunde fark edersın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben baya kiloluydum yaklaşik 13 kilo kadar verdim yavaş yavaş ve sıkılasarak su an 58 kiloyum ama kas kütlem olduğu için daha sıkı bir vücuda sahibim senin çektiğin sıkıntıyı bende çektim ama hiç sorun etme sporu bırakma ve kafanı bununla bozma sen sadece sorunlu bölgenin üzerine git zamanla gidecektir sadece sabırlı ol :)

0|0
    0|0
  • Boyun kac acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...