Yarın sözleneceğiz ama kavga ettik ve konuşmuyoruz. Siz olsaydınız ne yapardınız?

sevgilimle bu cts günü sözlenecez yani istemeye gelecekler.ve bunu herkes duydu doğal olarak. ama dün herşey yolundayken bnde anlamadım tartışma çıktı. neymiş nisan da 1 hafta sonra olcajmış bnde sana kesin bişi demedim dedim. ben öyle diyince beni yalancılıkla suçladı bağırdı çağırdı kendi kendine. bn hiç bişi demedim . ve dünden beri konuşmuyoruz aradın açmadida. güya yarın söz olacak. üzgünüm gerçekten. siz olsaydınız bu durumda ne yapardınız ?

Güncellemeler:
heyyy...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• stres başlamış yokbide düşün düğün ne kadar stresli

yatak odasını sen alacan şunu ben alacam

düğün şurda olacak yok burda olacak allahımmmm allah sabır versin size

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tartışma kendi aranızda ise sıkıntı yaratma, ama aile boyutunda olduysa bu ileride her iki taraf için sıkıntı çıkarıp başa kakma durumları olur.. Kaldıki 1 hafta sonra nişan olması bence normal, hatta şimdi çok masraf olmasın diye isteme olayında gün kararlaştırılıp söz-nişan beraber oluyor..

0|0
    0|0
  • DÜZELİRRR OLUR ÖYLE ŞEYLER barışın bu tuz biber olur heyecan normaldir. hemen ayrılmayı düşünmeyin oturup konuşun çözün mutluluklar

0|0
    0|0
    • bn duşunmuyorum zaten ama o duşunuyo heralde ayrılmayı.aramıyoda zaten. kendı bılır o halde

• bn aradım açmadı. geri donmedıde

• döer merak etme, madem sözünüz var evlerini ara nasılsa tanıyosun annesini babasını vs sevgiline ulaşamadığını söyle neden aramıyosun eskiden cep telmi vardı.?

• gercekten can sıkıcı bir durum.çoksinir olurdum.ailen falanda sana sorsa sıkıcı çok kötü şeyler bunlar.İnşallah tatlıya bağlanır biranönce

0|0
    0|0
  • Nişan akadar gelen işten bu kadar çabuk vazgeçilmez bekle biraz düzelir

0|0
    0|0
  • Standart kendini bişey sanma hareketleri meraklanma gelip isterler ama sana bir tavsiye eğer bunu cok büyütüp eğer o gün istemeye gelmezlerse aranızdaki hukuku tamamen bitir denden demesi

0|0
    0|0
    • aynen bende oyle duşunuyorum

• çok guzel yazmıssın

• Hakikati bilen ne yazıcanıda iyi bilir.Övgüne teşekkürler

• kolay ve basit seyler aşılır bu sorunlar büyütmemek gerek sonuçta bu konuyu büyütüp sorun oluyorsa ilerde dah zorluk yaşarsınız. Çözüme kavuşacağına eminim.

0|0
    0|0
    • doğru söylüyosun. bencede çok basıt. ama ben onun bunu buyutmesıne kızgınım. ve aramıcam bırdahada kendı bılır

• bn aradım kaç kere açmadı. geri dönmededi

• tek mesaj atarsın tamam anlayana aynen dersin bu kadar basit bi seyi büyütüap telefonuma bile cevap vermiyorsun helal sana yaz baskada ne ara ne sor fazla üstüne gittikce insanlar kendin bi halt sanar. gör bak o zaman tersine döner özür diler felan biraz trip yap anlasın .

• Bekle ve gör:) bu il raund:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olur böyle şeyler.. stresten dolayı millet alt benliklerini ortaya çıkarıyor bu zamanlarda.. aslında o öyle biri değil gurur yapma bence.

0|0
    0|0
    • gurur yapmadım zaten aradım açmadı geri dönmedide

• o zman o gurur yapıyor aman erkek milleti işte neyse bir damarları tuttumu yazık bize ya

• Söz stresınden olur öyle şeyler ya su zamanlarda.. Mumkun oldugunca bırbırınıze olumlu acıdan bakıp yardımcı olmaya calısın derım ben.. Insan sınır stres sahıbı oluyor boyle zamanlarda cunku.. bence cok ustune dusme emınım gun ıcınde arar senı

0|0
    0|0
  • dengesizmiş o kişi kusura bakma da.

0|0
    0|0
  • ayrılırdım bn.. ama sn bana bakma sn takma ayrılma

0|0
    0|0
Yükleniyor...