Aklı başına gelsin beni gerçekten kaybedebileceğini nasıl anlar

çok mutsuzum sevgilimden ayrıldım o hiç değerimi bilmiyor herşeyi su istimal ediyor anlamıyorum neden çok değer verdiğim için değerim düşüyor ki :( Sevgilim beni kaybetmekten hiç korkmadı tabi son zamanlarda neden diye sorarsanız inanın hep benim hatam onaa çok değer verdim hep kırldığm zamnlara 2 gün geçmeden ona döndüm ama o hiç öyle bişey yapmadı biliyorum beni yeterince sevmedi.Çünkü ben onsuz 2 gün bile yapamazken o beni kırdığı halde gitmemi hiçç engellemedi. Şimdi 2 gündr ayryız ama içim yanıyor yine ona mesaj atmak istiyorum ama bu defa yapamam çünkü suistimel edecek biliyorum biraz değerimi anlasın beni el üstünde tutsun kaybetmekten korksun artık istiyorum..O bana döndüğü zamnlar onu tek kelimesiyle affediyordum birazda orada kaybettim bana yardımcı olun Lütfen :( Onu çok seviyorum ama benim çbam buraya kadar birazda o çabalasın Ne yapmalıyım

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kaybetmekten korkan birine neden bu kadar değer veriyorsun sevgi de bir yere kadar ya geleceği düşün biraz bu şekilde geleceğin olacağına ihtimal vermiyorum.Hayata yapılacak o kadar çok hata varki, aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok

Hayata yapılacak o kadar çok hata varki, aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok.

Sartre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen onu seviyorsun ,o da seni seviyor...

Romanlara konu olacak bir ask yasiyorsunuz .

Su soruya cevap vermek durumundasin ayrilacaksaniz niye barisiyorsunuz?

BARISIYORSANIZ neden ayriliyorsunuz ?

Veya ayrilmadan neden tartisa tartisa mesafe kat edemiyorsunuz sebep?

SIZ BIRARAYA GETIREN GUC SEVGINIZDIR ...

Ona artik saygi duyun buna hakkiniz yok ikinizinde ...

YUVAYI NEDEN DISI KUS yapar denmistir buda kucuk bir soru cevap verirsen sevinirim.

saygilarimla

0|0
    0|0
  • ne kadar zamandır birliktesiniz? eğerki 1 yılı aşmadıysa zorlama bence. Gitmek istediğinde dur demesini bilmiyorsa senin kadar sevmiyordur..

Sakın mesaj atma, arama hatta aramalarına bile kısa bir süre cevap vermeki seviyorsa şansını zorlamaya devam eder.

Ama biraz da sen neden olmuşsun buna hemen affettiğini bildiği için böyle rahat davranıyor olabilir..

0|0
    0|0
    • 1.buçuk senedir çkyrz önceden çok korkardı beni kaybetmekten çok üsütne düşerdi

• beklyorum şuan olacağına bıraktım çabalarsa onunum başka türlü olamyacak inşallah bunu geleceğim için yapacağım beni tatmin etmesi gerek herşeyden önce

• evet beklediğim şeyleri yazdınız teşekkür ederim. kesinlikle size bağlılığını ispat etmesi gerekir, bunu yapmazsa evlendiğinizde hep kuşkunuz olacak ve acabalarla yaşayacaksınız.

Nazım Hikmet demişki;

Ey soluma düşen ince sızım, öyle tepkisiz kalma.. Yaktığın yürektir "çıra" değil..

• kaybetmekten korkmuyorsa sen onu bıraktığına sevin bence demekki sana layık değilmiş

0|0
    0|0
  • Doğru insanı tercih etmelisin.

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın bidaha barısma değerini bin kat bilecek bi erkek çıkar.Bekle ve gör.Kızlar bir çiçektir.

0|0
    0|0
  • değerin ne ki değerini bilecek ya da seni kaybetmiş olacak. bir kaç gün sonra başka bir kızla gayet mutlu bir şekilde görebilirsin bence bırakın bunları artık. ne zaman morale ihtiyacın olursa gelebilirsin :)

0|0
    0|0
    • öyle bişey olamdı hiç biz 5 ayda ayrı kaldık tek bir kızla konuşmadı

• ayrıymışsınız nerden biliyorsun?

Kızlar Ne Diyor 4

• Aitlik hissi insan için her daim varolmuştur..gerçek şu ki; bazı kişiler gereğinden fazla değeri taşıyamazlar. Kırıldığın zamanlarda ona dönmen, onda "nasıl olsa bensiz yapamaz" düşüncesi oluşturmuş, bu aşamadan sonra gerçek bir terk edilme durumu yaşamadıkça da bu fikrini değiştireceğini sanmıyorum. Ayrıca, bir ilişki asla ama asla tek taraflı yaşanmaz, bir kişinin çabasıyla ilişkinin yürüyeceğini sanmak kişinin kendini kandırmasından öte değildir...

0|0
    0|0
  • arar aramasına cok sürmez eminim mesj atma sakın araama degerin düşer ozaman hep kaybedersin bekle sabırla hakkında hayırlısı bu kişiyle evlılık düşünme derim ben senbılın

0|0
    0|0
  • Ayrıldık bitti de kendine ve yoluna bak.

0|0
    0|0
  • Seni kaybetmiş, ne duruyorsun sen de onu kaybet anasını satım.

0|0
    0|1
    • aklım hala ondan ama mesaj atamam bir daha o da bana atarsa terslicem

• Asla tersleme kalbini kirma tipki senin onun kalbini kirdigi gibi lutfen yapma bunu.Birbirinizi sevdiginize gore niye karsilikli kalb kirma yarisina gireceksiniz ki?

Neden?

Kisacik bir hayatiniz var sonucta ...

Sen onu sevoyorsun oda seni seviyor problem Ne?

Yükleniyor...