Spordan önce icilen yag yakicilar hakkında bilgisi olan var mi?

Spordan once icilen yag yakicilar, yag yakimini hizlandiriyor mu yoksa bir farki yarari yok mu? Kullanan var mi? Oneren veya onermeyen var mi?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben vücut geliştirmeye giderken kullanıyordum işe yarıyor hem daha hızlı yağ yakıyor hemde kas yapıyor ama çalışma performansıda önemli.

0|0
    0|0
    • Calsma performnsi derkn. Spor yapiyrm onu kullndiktn sonra yapicm da zaten. Ama oldu ki ictim ama spor yapmadim nolur :)

• İçince spor yapmazsan hiçbir faydasını göremezsin spordan 15 dakika önce içip spor yapmalısın...

Erkekler Ne Diyor 12

• Yok valla. olsa dükkan senin...

0|0
    0|0
  • Merhaba BeenÇookBilen

Yağ Yakıcı Kullanıcaksan Bir Kutuda ya da Pakette Pek Bir Etki Bekleme Ve Yağ Yakıcı Markası Olarak Weider Kullanabilirsin. Günde 1 Saat Koşarsan 2 Aylık Sürekli Kullanımda Faydasını Görüceksin :) :)

0|0
    0|0
  • mucize beklemeyin L-Carnitine bir amino asitdir sentezlenmesi icin daha fazla kalori harcanır. spordan 30 dak önce icilmesi gerekmektedir. icmeden 300kalori yakıyorsan L-Carnitine icersen 360calori yakarsın bir anda yaglar gidecek diye bekliyorsan icme ;)

0|0
    0|0
  • l carnitine diyoruz biz ona zararı yoktur kullanırsan hızlı kilo verirsin cünkü hızlı terlersin daha enerjik olursun bu sayede kilo vermeni hızlandırır iştahını keser bunlar 3000 - 4000 - 5000 - 6000 bin lik olarak değişmektedir.

0|0
    0|0
    • 3000 4000 5000 6000lik ne demk oluyor yani

• Anladim. Peki kullndiktan sonra en az kac saat spor yapmk lazim

• Benim tavsiyem benim ilgilendiğim 1 kaç kişi var bu konuda şu şekilde tavsiye de bulunuyorum koşu bandında ilk önce 6 hızında 5 dakika koşmayı sonra hızı 9 a cıkartıp 3 dakika koşmasını ardından 7 de hafif 5 dakika koşmayı sonra 9 da 10 dakika daha koşup arından bir 5 dakika 7 de koşmasını ve sonra da 5 dakika da 8 de koşup kalan 5 dakika yı ise 10 hızında koşmasını tavsiye ediyorum ardından yavaş yavaş koşuyu azaltıp birden durdurmadan bitirmesini bisiklete geçip bir yarım saatte orada bisiklet sürmesini ondan sonra 1 kaç mekik hareketi ile bitirmesini tavsiye ediyorum.

• İlk etapta l-carnitine kullanma yağ yakacaksan doğal yollardan yap l-carnitine hizlandirir yağ yakımını enerji verir performansını arttırır ama gerek yok

0|0
    0|0
  • L carnitin, CLA tarzı supplementler kullanabilirsin ama bunların sıvı olanlarını tercih et daha iyi sonuç alırsın antremandan önce kullan başlangıç için ama çok bişey de bekleme çünkü gıda takviyesi sadece her markaya da güvenme

0|0
    0|0
  • L carnitine?

0|0
    0|0
  • Yag yakici madde degol onlar 2 tip biri enerji verir digeri proteon kas gelisimini duzenli calismayla gelistirir kilon varsa ve almayi dusunuyorsan bosuna alma faydasiz

0|0
    0|0
    • Kilo vermk icin ya

• Anladim. spor yapiyrm da. Daha hizli olsun istiyrm hersey:) neyse yag yakici besinler yemk lazim o zamn. Daha dogal

• Iste insanlarin bu zaaflarini kullanara kolay mükafat taktogiyle prim yapiyorlar inanma onlara irade guclu bir iraden olsun gerisi bos

• Yag yakicilarina karsiyim vucudu dogal olmayan bir reaksiyona sokuyor ve twhlikeli de Greek yok

0|0
    0|0
  • Yağ yakıcılar filan tamamen hikaye sen terle atıcaksın o kiloyu kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Kullanma hiç bisi

0|0
    0|0
  • l-carnitin değilde cla kullanmanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...