Aykut kocaman ile nereye kadar gider...?

böyle rezil böyle işe yaramaz bi teknik direktör görmedim ben meireles e tepki bile göstermedi fatih terim'in 4te 1i kadar otoriter olsa keşke fenerbahçeyi günden güne bataklığa sürüklüyor azize ile birlikte ne olacak fenerbahçemizin hali bu yönetim ile nereye kadar

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Herşey başkanınızda bitiyo bence..Aziz Yıldırım gidene kadar bu durum böyle devam eder.. Adam başkanlık yapamıyo...Bildiğin diktatörlük bunun yaptğı...Bu taraftar sen 1 yıl içerde yattğn dönemde hep arkanda olmadı mı.. Azizi gitsin doğal olarak Aykutn gitmemesi için de bi engel kalmıycak..Fb kulübünde hem futbolcu hemde hoca olarak iyi işler yaptı ama artık takıma zarar veriyo...Ne diyelim umarım çabuk toparlanırsınız.. Galatasaraylıyım..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bravo bır fenerlı olarak bunları yazman cok guzel elestıreblıosun takımını katılıorm alex ten sonra fener gerıledı

1|1
    0|0
  • Aykut kocaman ne zaman gidecek hocam ?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu bir ay içinde 10 maç oynayacak Fenerbahçe. İki kupadaki başarısı ve ligdeki durumu kaderini belirler.

0|0
    0|0
  • Aykut kocaman orada bir kukladır bence. Başkan pardon diktatörünüz istifa et gündem değişsin diyor istifa ediyor tamam gündem değişti istifanı geriye al diyor istifasını geri alıyor. Ben Aykut Kocaman'ın yerinde olsam Azize yıldırım denilen kişi başkan olduğu sürece bir saniye bile teknik direktörlük yapmam orada. Taraftar bile bölünmüş durumda bir kısım destek veriyor yönetime bir kısım aykut kocamana destek veriyor diğer bir kısım ise hala alex deyip duruyor içinde bulunduğunuz durumdan sizi çıkaracak tek bir adam vardır o kişi de Sadettin Saran'dır. O adam eğer ki başkan olursa Aykut Hoca bu kadroyla çok rahat uefa'yı forse eder diye düşünüyorum. Ama şu saatten sonra sezon sonuna kadar böyle gidecek. Biraz önce twittera baktım orada bile hala on beşinci yılın kutlu olsun büyük başkan diyorlar. Nesi büyük başkan? Fenevbahçe başkanlığı dönemince en fazla Galatasaray şampiyonluğu gören başkan olması mı büyük başkanlık:) Yazıktır günahtır bir diktatör gibi kendini her şeyin üstünde görüyor kukla gibi teknik heyetinden, malzemecisine kadar herkesi oynatıyor yazık yazık!

Dipnot: Galatasaraylıyım.

1|0
    0|1
  • aykut kocaman benim mahalle arkadaşım olsaydı topumla oynatmazdım, mahalle takımına almazdım

1|0
    0|0
  • 2.lige kadar gider :) ( fb liyim hmde fanatik :)

0|1
    0|0
  • 4x4 arazi aracının geri vitesi gibi mübarek...

0|0
    0|0
  • aykut kişilik olarak çok iyi biri ancak henüz tecrübesi bence Fenerbahçe için yeterli değil

0|0
    0|0
    • bence hiç bir takım için yeterli değil adam oyunu put gibi izliyor hiç müdahale etmiyor mesala iyi teknik direktörler oyunculara taktik verir maç esnasında not alır bağırır ne bilim bu adama hiç birşey yapmıyor

• todor veselinoviç ten başka oyun okuyan yerinde müdahale eden adam görmedim ben fenerde

• aykutu teknik direktör diye alanın...

0|1
    0|0
Yükleniyor...